WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Основні складові рекреаційного комплексу Великобританії - Курсова робота

Основні складові рекреаційного комплексу Великобританії - Курсова робота

Галерея Фрутмаркет являє собою великий сучасний будинок зі скла, оточене з усіх боків кафетеріями й книгарнями. Тут проходять виставки шотландського, британського й сучасного міжнародного мистецтва.

Національна Шотландська галерея, найстарша галерея, знаходиться в самому серці Единбурга в Маунді, між Старим і Новим містом. Тут зібрані колекції живопису й скульптури епохи Ренесансу до епохи Постімпресіонізму. У галереї представлені роботи художників Бассано, Ван Дейка, Тьеполо й інших відомих художників. Також тут знаходиться сама велика у світі колекція робіт шотландських живописців. У галереї працює програма виставок для вивчення мистецтва.

Національна портретна галерея Шотландії перебуває в будинку із червоного каменю, витриманому в готичному Вікторіанському стилі по дизайну Роуанда Андерсона. Є прекрасна можливість подивитися, як виглядають найвідоміші історичні фігури Шотландії. Тут представлені роботи портретистів Рамсея й Робурна, включаючи кожну знаменитість від Марії Королеви Шотландської до Шона Коннер.

Музей Шотландії. Після декількох переселень протягом 90-х, Королівський Шотландський музей і Національний антикварний музей об'єдналися в 1998 році. Новий музей, що дістав назву "Музей Шотландії" розмістився в будівлі 1861 року поруч із Королівською Милею, яке радикально було розширено новим крилом у постмодерновому стилі. У музеї виставлені значні колекції образотворчого мистецтва, етнографії, природній історії, геології, археології, технологій і науки.

Пам'ятники видатних людей:Дома, у яких колись мешкали знаменитості, завжди приковували до себе увагу людей. У бажанні відвідувати такі музеї є щось дуже особисте. Оглядаючи обстановку квартири, предмети щоденного побуту, перестаєш ставитися до хазяїна будинку як до кумира, знайомишся з ним набагато ближче, як із простою людиною.

Англійці, що давно звикли вважати ШерлокаХолмса не вигаданим героєм, а реально існуючою людиною, відкрили в 1990 році його музей-квартиру. Знаходиться він по відомій всім адресі: Бейкерстріт, 2216. Зараз це одне із самих відвідуваних місць Лондона. Його популярність уступає лише Тауеру, Вестмінстерському абатству й Британському музею. Меморіальна дошка, установлена на фасаді будинку аж 50 років тому, говорить, що тут з 1881 по 1904 рік мешкали містер Шерлок Холмс і доктор Уотсон.

Рідний дім Вільяма Шекспіра розташований у провінційному англійському містечку Стратфорд-он- Ейвон.Після недавньої реставрації тут майже повністю відновлені деталі інтер'єру XVI сторіччя.Однак головною цінністю експозиції вважаються перші видання творів Шекспіра, його рукописи й інші документи.

А в іншому місті - Ліверпулі - нещодавно відкрився музей сера Пола Маккартні. Тепер будинок № 20 по Шортлі- Роуд буквально осаджують туристи з багатьох країн. Маккартні жив тут з 1955 по 1964 рік. Саме в цьому невеликому будинку із трьома спальнями були написані ранні пісні знаменитої четвірки. Улаштовувачі музею повністю відтворили образ будинку 50- х років.

Пам'ятник Скотту - більше схожий на церкву, ніж на пам'ятник письменнику, є однією з самих відомих пам'яток міста Единбурга. У центрі перебуває 60 метрова статуя Сера Вальтера Скотта і його собаки Маїды. Статую оточують маленькі фігурки героїв всесвітньо- відомого письменника. Якщо піднятися нагору на 287 кроків, звідки відкривається чудесний вид, можна побачити пам'ятник Робертові Бернсові, зроблений по проекту Томаса Гамільтона в 1810 році.

Вестмінстерське абатство (у перекладі з англійського - "собор на заході"), піднімається над церквою св. Маргарити. Абатство створювалося членами королівської родини різних поколінь, починаючи з 1040 року. У цьому самому знаменитому абатстві Королівства, з 1066 року, коронуються всі англійські монархи. По переказу, перша церква на цьому місці була побудована королем Себертом і освячена в 616 році першим єпископом Лондона Меллітусом. В 750 році тут уже знаходилося Бенедиктинське абатство, а в 1065 році нове абатство було освячено Едуардом Сповідником. Пізніше Генріх III вирішив перебудувати церкву, щоб перенести туди гробницю св. Едуарда, і такою же, як вона була закінчена в 1269 році, вона й з'являється перед нашими очима, за винятком декількох більш пізніх змін, самими основними з яких є капела Генріха VII і вежі на заході, побудовані в 1789 році.

Організація Об'єднаних Націй має программу ЮНЕСКО, яка займається всесвітньою спадщиною. Ця программа сформувала список культурної спадщини людства і до цього списку відносятся такі суспільно – історичні об'єкти Великобританії:

Бленемській палац- знаходится в місті Вудсток, в 12 км на північ від Оксфорду

Кентерберійській собор– головна англіканська церква часів середньовіччя, абатство Святого Августина і церква Святого Мартіна в Кентербері

Місто Бат - одне з найкрасивіших міст Англії, місцеперебування єпископа і головне місто графства Сомерсет на лінії Великої західною залізничної дороги, на річці Авон, знамените цілющими джерелами.

Фабрики долини Дервент - у центральній Англії, знаходиться декілька текстильних фабрик XVIII-XIX вв., сформувався промисловий ландшафт, дуже цікавий з точки зору історії техніки.

Юрське побережжя — побережжя протоки Ла-манш в Дорсете і східному Девоне

Замок і кафедральний собор в місті Дарем — місто на північному сході Англії, адміністративний центр однойменного графства в регіоні Північно-східної Англії.

Межі Римської імперії: - Вал Адріана - зміцнення з каменя і торфу, побудоване Римською імперією при імператорові Адріані поперек острова Великобританія для запобігання набігам піктськіх племен з півночі, і для захисту провінції Британії на південь від стіни. Довжина 117 км., ширина 3м, висота 5-6 м.

Королівський ботанічний сад в Кьюрозташован на 120 гектарах землі, включає озера, теплиці, прогулочні доріжки, павільйони, музеї, а також зразки архітектури Сера Уїльяма Чеймберса. Серед 50 тисяч рослин – знамениті колекції папоротей, орхідей, водних рослин, кактусів, гірських рослин, пальм і тропічних водних лілій.

Ліверпуль — місто у Великобританії, в конурбації Мерсісайд, порт на північно-західному побережжі Англії.

Приморський Грінвіч - місто, що в даний момент входить в Лондонську агломерацію, відноситься до історичного графства Кент, розташовано 51° 28' 38" п.д. і 0є 0' 0" з.д. Відоме, зокрема, тим, що є нульовою точкою відліку для часових поясів земної кулі. У 1997 році набережна частина Грінвіча увійшла до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Стоунхедж, Ейвбері і довколишні розкопки часів неоліту. Стоунхендж — всесвітньо відома кам'яна мегалітічеськоє споруда на Солсберійській рівнині в Англії. За найпоширенішою версією, назва відбулася від англ. Stone Hedge — кам'яна огорожа.

Лондонський Тауер — фортеця міста Лондона. В даний час основні будівлі Тауера — музей і збройна палата, де зберігаються скарби британської корони; офіційно продовжує вважатися одній з королівських резиденцій. У Тауері є також ряд приватних квартир.

Вестмінстерське абатство - готична церква у вестмінстерстві (Лондон), на захід від Вестмінстерського палацу. Будувалася з перервами з 1245 по 1745.Традиционное місце коронації монархів Великобританії і поховань монархів Англії.; Вестмінстерський палац, Вестмінстерська школа і церква Святої Маргарити.

Замки і міські стіни Едуарда Першого — Харлек — один із замків, побудованих королем Едуардом I для того, щоб підсилити англійський вплив в Уельсі. Замок стоїть біля моря, високо на скелястій кручі. З одного боку його захищала скеля, а з іншої — глибокий рів. Відоме ім'я архітектора — Джеймс з Сен-джорджа.;Бомарис, Карнарвон і Конві (Гвінед)


 
 

Цікаве

Загрузка...