WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Урок фізичної культури «рухливі ігри» у 4 класі - Реферат

Урок фізичної культури «рухливі ігри» у 4 класі - Реферат

хв Формування команд, вибір ка-
обидві сторони від вчителя. Одягання футболок.
Пояснення умов проведення рухливої гри "Волинь" - чемпіон!" Гра складається з естафет і рухливих ігор. За перемогу в кожній з них нараховується 3 очки, за нічию - по 1 очку, поразку - 0.
Додається 1 очко за волю до перемоги.
Виграє команда, яка в сумі набере більше очок і одержить почесне право називатися командою "Волинь" м. Луцьк. 30 с пітанів проводиться на попередньому уроці.
Допомагають вчителю судді із учнів, звільнених від занять фізкультурою, їм видають протоколи, які для зручності наклеєні на картон.
Учитель також підраховує очки
Результати кожного випробування фіксуються в спеціально підготовленій турнірній таблиці, яку вивішують на видному місці.
Взаємні привітання
2. Перешикування у дві колони 30 с Виконується футбольний марш
3. Рухлива гра "Квач" 4 хв Після розминки приступають до
тренування.
Спочатку, поки ви ще не втомилися, виконують вправи, які сприяють розвитку швидкості, спритності і оволодінню технікою гри.
Тривалість забігу пари-5 с.
Стартова відстань між суперниками 1,5 м.
Величина квадрата приблизно 10x12 м
Учень, що втікає, при допомозі різких змін напрямку бігу, зупинок, відволікальних рухів намагається бігти так, щоб його не міг торкнутися суперник, бо за кількістю торкань визначається переможець. Спочатку втікають учні однієї команди, згодом - іншої.
Починається і закінчується забіг за сигналом учителя.
Розташування команд у двох колонах.
Пара, яка закінчила вправу, стає в кінці колон 30 с
4. Рухлива гра "Б'ємо влучно по воротах" - "Після-матчеві пенальті"
Розташовуються команди за середньою лінією спортивного залу. Викликають по одному учню з кожної команди для удару по своїх воротах. Після цього учні стають на бічну лінію з боку своїх воріт.
М'ячі встановлюють судді.
У разі, коли всі учні б'ють по черзі в гандбольні ворота, відстань до м'яча збільшується 3 хв Відстань до воріт і між ними 6 м. Воротарі відсутні
5. Естафета з перенесенням предметів.
На одній лінії лежать для кожної команди по два кубики, які по одному потрібно перенести на іншу лінію, повернутися і стати в кінець колони 2 хв Важливо вміти швидко зупинятися, різко змінювати напрямок руху.
Відстань до дальньої лінії 10 м, між лініями - 3 м, між командами - 6 м
6. Рухлива гра "Змагаються жонглери"
Спочатку всі учні однієї команди, після них - іншої одночасно жонглюють ногами довільним способом. Як тільки залишиться один учень, що жонглює, вправа припиняється.
На таких саме умовах проводиться поєдинок між кращими жонглерами команд 3 хв Хочеш стати технічним гравцем - більше жонглюй м'ячем різними способами і частинами тіла.
Перемагає та команда, гравець якої переміг у фінальному поєдинку. У фіналі решта учнів вболівають за своїх лідерів
7. Перешикування у дві колони 30 с
8. Рухлива гра "Займаємося різними видами спорту" Естафета "Вправні баскетболісти".
Розташування команд у колонах. Перші учні кожної колони ведуть баскетбольний м'яч рукою довільним способом, обводять фішки, продовжують ведення і передають м'яч у руки наступним учням, а самі стають у кінці своєї колони. 3 хв Надаючи перевагу одному виду спорту, потрібно займатися іншими
Відстань до фішки 10 м, між командами - 6м
9. Естафета "Спритні руки"
У двох колонах. М'яч у руках учня, який стоїть першим у колоні. Він, повернувшись праворуч, передає м'яч далі. Вправа закінчується, коли перший учень отримає м'яч з іншого боку 2 хв Між вправами з високим навантаженням має бути відпочинок. Він буває пасивним, може заповнюватися легкими вправами, як у цьому разі. Можна одночасно відпо-чивати і відпрацьовувати важливі технічні прийоми, що ви робили на початку уроку "Б'ємо влучно по воротах", "Змагаються жонглери".
Дистанція між учнями на довжину витягнутої руки.
Відстань між колонами 6 м
10. Естафета "Стрибуни"
Кожний учень команд стрибає на одній нозі до лінії, назад - на іншій. 2 хв Далі виконують вправи, шо сприяють розвиткові сили, швидкісно-силових якостей, тобто можна
виконувати стрибки, зміцнювати "прес", підтягуватися тощо
Відстань до лінії 10 м, між командами - 6м
Розташування команд в колонах.
Учень, що закінчив вправу, стає в кінці своєї колони
11. Оголошення результатів змагань. Переможець одержує почесне право називатися командою "Волинь" м. Луцьк 2 хв Оголошує вчитель і вітає переможців. Переможеним пояснює, що не потрібно заздрити, а привітати і вміти радіти разом з переможцями. Треба більше тренува-тися, щоб у наступній грі перемогти
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА (4 хв.)
1. Учитель пропонує командам пробігти коло пошани у повільному темпі. Під час бігу вчитель говорить: "На спортивних майданчиках ви?". Діти відповідають разом: "Суперники!". Вчитель: "А в житті?", діти: "Друзі!". Після цього капітани команд по черзі виголошують: "Волинь!". Діти скандують: "Чемпіон!". 1 хв Заняття закінчуються повільним бігом, що переходить на ходьбу, і дихальними вправами.
Під час бігу, ходьби, виконання вправ потрібно розслабитися.
Коло пошани бігти групою з довільним розташуванням учнів
2. Дихальні вправи 30 с
3. Шикування в шеренгу 20 с
4. Підбиття підсумків занять
Є багато форм самостійних занять і серед них виконання домашніх завдань, які задають учителі фізкуль-тури, тренери. Це вправи з м'ячем, для розвитку фізичних якостей. Займатися можна на спортивних майданчиках, у дворах, на стадіоні, в парках. Одному, в парах, в групах.
Завжди потрібно радитись з учителями фізкультури, тренерами. 2 хв Учитель відповідає на запитання учнів
5. Організований вихід із спортивного залу 10с

 
 

Цікаве

Загрузка...