WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Теніс - Реферат

Теніс - Реферат


РЕФЕРАТ
на тему:
Теніс
В 1896 р. в Афінах, на батьківщині найдавніших Олімпіад, народилися Олімпійські ігри - головні Міжнародні змагання сучасності. В їх програмі було не так багато видів спорту - всього дванадцять. І серед них один-єдиний ігровий - теніс. Але чому вибір впав саме на нього, тому, що йому було всього якихось два десятки.
Навіть в одній з найвідоміших газет "Таймс" було опубліковано статтю про те, що теніс займе в житті людей найвище місце. Тому що, цим видом спорту захоплювалися і цікавилися люди різного віку.
П'єр де Кубертен не помилився в свої прогнозах. З того часу з кожним роком теніс набирав силу, розширювалася географія його розповсюдження, все більше і більше людей на земній кулі ставали його добровільними полоненими.
В наші дні, як підтверджує світова спортивна преса, в світі відбувається самий справжній тенісний "Бум". В одній з перших ракеток замість струн була туго натягнута шкіра, як на барабані. А ще були ракетки зі струнами, і сплетеними, ніби жіноча коса із тонких волокон пір'я павліна, пропитаних воском, рам, які не знали що таке гума, вони не могли придати м'ячу необхідної пружності. Виявляється, найдорожчим матеріалом для цього рахувались дуже тонкі рибнікісточки. Їх розміщували в середину шкіряного м'яча, вщент набитого шерстю, і вони робилися еластичними розтяжками його стінок. "Корт-теніс" - ера королів. "Корт-теніс" - цю гру (де м'яч перебивався через сітку), розповсюджену майже в усіх країнах, прийнято вважати найголовнішим предком су ясного тенісу.
Англійчанин Уолте Уінгфільд отримав в 1874 р. патент на створення нової гри, яка вже в наступному році була випробувана в декількох змаганнях і потім перейменована в "Лаун-теніс" (лаун" - по-англійськи - газон, поляна).
Ось чому саме 1875 р. прийнято вважати роком народження сучасного тенісу!
Теніс - найсильніший магніт, який притягує до спорту всіх, від малих до великих.
Теніс - унікальна форма прояву і вдосконалення особистості, яка дарує здоров'я, яскраві емоції, творчі натхнення.
Теніс - чудовий сплав інтелекту неповторного мистецтва рухів, атлетизму і волі.
Теніс - впевнено рухається по земній кулі! Змагання майстрів ракетки викликають велику цікавість. Багато чисельними глядачами заповнені площадки Парижу, Лондона і Нью-Йорка.

 
 

Цікаве

Загрузка...