WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Технологія туристської діяльності в CП “АУСКОПРУТ” (пошукова робота) - Реферат

Технологія туристської діяльності в CП “АУСКОПРУТ” (пошукова робота) - Реферат

різноманітний контингент відвідувачів - туристів як вітчизняних, так і іноземних, як організованих, так і індивідуальних.
Значну частку туристів складають організовні туристи (учасники конференцій, симпозіумів, з'їздів, туристичні групи). Вони, як правило харчуються в ресторанах, барах, кафе готелів, мотелів, де проживають. Для них організовують триразове харчування чи за бажанням 1 чи 2 разове. Харчування організованих туристів здійснюється, в основному, за комплексним меню (2-3 комплекси), а в деяких випадках за вільним вибором. Оплата харчування здійснюється, як правило, за безготівковим розрахунком. Організація, що проводить конференцію чи з'їзд, здійснює замовлення ресторану за попередньо виділеним лімітом, де визначається вартість повного раціону одного туриста. При складанні меню враховуються вимоги раціонального харчування та чергування страв за днями, тижнями, національні особливості кухні.
Крім того, туристи відвідують підприємства народного господарства не з метою додаткового харчування, а для розваги, тому що споживають тут переважно напої, слухають музику, дивляться розважальні програми.
3.1.2. Організаційна структура управління готелем є відображеннямобов'язків і повноважень, які покладаються на кожного працівника. Підрозділи готелю можуть орієнтуватися на виробництво продукції (бар, кухня). В готелі "Аускопрут" для обслуговування туристів і гостей харчуванням використовують бар, літнє кафе (літом) і зал для банкетів.
Бар знаходиться на першоу поверсі готелю і має 2 входи, один з середини готелю, другий з вулиці. Обслуговування відвідувачів здійснюється офіціантами, за барною стійкою - барменом. Бар працює з 8 до 10 і з 12 до 23 год. Працівники бару і кухні працюють за графіком позмінно. Бар відноситься до категорії "Вищої", розрахований на 26 посадочних місць. В готелі "Аускропрут" відсутні ресторан, кафе, так як готель є невеликим, то бар у змозі повністю задовольнити потреби у харчуванні всіх гостей готелю. Бар обладнаний барною стійкою з якісної деревини, дерев'яними столами, напівм'якими стільцями, біля барної стійки великими стільцями. За барною стійкою - вітрина на якій знаходяться пропоновані напої алкогольні та безалкогольні, шафа для зберігання невеликої кількості скляного посуду і холодильна камера у вигляді вітрини (біля барної стійки) з холодними напоями, морозивом, вершками.
Взаємозв'язок бару з кухнею дуже зручний, так, як шлях з кухні до барної стійки не проходить через торговий зал.
3.1.3. Інтер'єр бару готелю вирішений в сучасному європейському стилі, як і весь готель, озеленений, на стінах картини, атласні драпіровки (вишуканий стиль інтер'єру), лунає легка музика, приємна, заспокійлива, відпочинкова атмосфера в залі бару. Усе це сприяє залученню відвідувачів і не тільки тих, що проживають в готелі, але й інших бажаючих.
Всі страви готуються на одній кухні, тут немає ні гарячих ні холодних цехів, тому що не дозволяє площа, а готель розширенню не підлягає, так як є пам'яткою архітектури. Процес приготування їжі здійснюється на маленькій кухні за допомогою сучасної техніки - мікрохвильові печі, фритюрниці, кавоварки, кухонні печі та багато іншого приладдя для приготування їжі. Вся ця техніка значно полегшує працю куховарів. Страви готують пор індивідуальних замовленнях і подають за 15-20 хв. після прийняття замовлення. Бар готелю відповідає вимогам до категорії "Вища", а саме: в меню бару включають широкий асортимент страв складного приготування, фірмові страви, холодні і гарячі закуски, закуски "асорті", перші і другі страви, алкогольні напої (аперитиви), безалкогольні, десерти, тютюнові вироби.
Обслуговування офіціантами здійснюється повне або часткове - в залежності від замовлення. Сніданки входять у вартість номера. Якщо замовлення туристичної групи на сніданок перевищує 15 осіб, то організовується "шведський стіл".
Ресторан готелю "Аускопрут" надає послуги, які можна поділити на 4 групи:
1. Задоволення основних потреб людини в харчуванні.
2. Розважально-тематичні послуги.
3. Офіційно-ділові види послуг.
Аспект гостинності в громадському харчуванні проявляється, як економічний, тому, що кожний вид послуги повинен бути оплачений, а також, як аспект філософський, що виражає поведінковий аспект виконавців.
3.2. Технологія надання ресторанних послуг
3.2.1. Згідно посадових інструкцій, які затверджені генеральним директором СП, керівництво розприділило конкретні обов'язки між усім персоналом, у тому числі передбачило отримання оцінок з боку постачальника і споживача.
Надання послуги споживачам передбачає:
- дотримання даних технічних умов та надання послуги;
- контроль за дотриманням технічних умов на послугу;
- коригування процесу під час виявлення відхилень.
Невід'ємною частиною процесу надання послуги є управління якістю.
- вимірювання та перевірку ключових видів діяльності в межах процесу надання послуги з метою уникнення небажаних тенденцій і незадоволеності споживача;
- самоконтроль залученого до надання послуги персоналу, як невід'ємну частину вимірювання параметрів процесу;
- остаточне оцінювання постачальником під час безпосередньої взаємодії із споживачем послуги, що надається, з метою визначення перспектив стосовно її якості.
Статус робіт реєструється в технологічних картках, які виконуються на кожному етапі процесу надання послуги, що дозволяє визначити ступінь дотримання технічних умов на послугу і задоволеності споживача.
Керівництвом СП застосовуються коригувальні дії стосовно послуг, які не відповідають встановленим вимогам. Виявлення випадків невідповідності послуг поставленим до них вимогам та інформування про це є завданням і обов'язком кожного працівника організації, яка надає послуги. Робиться все можливе для виявлення потенційних невідповідностей послуги до того, як вони виявляються у споживача.
У разі виявлення невідповідності, її реєструють, аналізують й коригують. Коригувальні дії часто виконують у два етапи, перший з яких полягає в негайних заходах щодо задоволення потреб споживача, а другий - в оцінюванні корінної причини невідповідності і плануванні будь-яких довготермінових коригувальних дій, які дозволяють попереджувати повторне виявлення недоліку. Довготермінові коригувальні дії є пропорційні величині та впливу виявленого недоліку. Під час проведених коригувальних дій керівництвом контролюється їх ефективність.
Керівництвом постійно оцінюється рівень функціонування процесів виконання послуг, що дозволяє виявляти резерви підвищення якості послуг і активно реалізувати їх. Для проведення такого оцінювання керівництвом створюється і підтримується в робочому стані інформаційна система щодо збору, аналізу і розповсюдження даних з усіх відповідних джерел. Керівництво призначає відповідальних за ведення

 
 

Цікаве

Загрузка...