WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Технологія туристської діяльності в CП “АУСКОПРУТ” (пошукова робота) - Реферат

Технологія туристської діяльності в CП “АУСКОПРУТ” (пошукова робота) - Реферат

актів.
Готелі здійснюють туристичну діяльність, передбачену їх положеннями, повинні отримати спеціальний дозвіл (ліцензію) на право надання туристичних послуг.
Режим роботи готелю - цілодобово. Номер (місце) в готелі надається особам при наявності паспорта або інших документів і заповнення анкети встановленої форми.
Поселення іноземних громадян в готелях України здійснюється на загальних основах при наявності національних паспортів іноземців або документів, які свідчать про їх особистість. Порядок реєстрації національних паспортів іноземців, визначається МВС України. При наявності вільних місць і за бажанням гостя, йому може надаватися номер на два і більше місць за повною оплатою вартості номеру.
Після оформлення документів на проживання в готелі гостю видається документ про оплату номера (місця) і візитна карточка готелю. Ключ від номера видається післяпред'явлення візитної карточки; в готелях, де такі карточки не видаються - документ про оплату проживання.
Забороняється вилучення паспортів під залог у громадян, які посилаються в готель.
Рівень обслуговування громадян, які проживають у готелі, повинен відповідати вимогам присвоєної категорії.
Адміністрація готелю при оформленні проживання в готелі зобов'язується інформувати громадян про надання основних і додаткових послуг, формах і порядку їх оплати.
Інформація повинна знаходитися в доступному для огляду місці, та інше.
2.24 В даному готелі "Аускопрут" на робочому місці "Портьє" автоматизовано такі функції: прогноз завантаження номерного фонду; введення даних з резервування; бронювання місць під планові заїзди груп туристів і відпочиваючих; оформлення заїзду гостей; реєстрація туристів і відпочиваючих; переселення; зміна даних по окремих групах і окремих відпочиваючих; розрахунок із проживаючими; контроль за оплатою і виїздом; оформлення виїзду відпочиваючих і організованих груп туристів; облік і видача довідок щодо проживаючих в готелі; формування звітних документів про роботу готелю і його основних підрозділів; формування контрольних журналів роботи персоналу по змінах. Також дані функції може виконувати адміністратор готелю.
Бар готелю призначений для автоматизації таких дій: розробка графіків харчування організованих туристів і відпочиваючих; розробка меню з урахуванням замовлень і періодичності його зміни; управління виробництвом; управління обслуговуванням; облік індивідуальних замовлень; ведення розрахункових операцій тощо. Технічне обслуговування використовується для: аналізу поточного стану номерного фонду; планування вибуття номерів на ремонт і реконструкцію; аналізу поточного стану інженерних систем і комунікацій (енерго-, водо-, газо, теплопостачання, ліфтових господарств, теле-, радіо;, відеокомунікацій і систем тощо); розробки графіків технічного обслуговування і ремонту інженерних систем і комунікацій; забезпечення і контролю санітарно-гігієнічних норм у готелі (освітленості, вологості, рівня шуму, температури та інш.)
Для безперебійної роботи готелю і бару необхідно точно визначити потребу в усіх видах промислових і продовольчих товарів, що можливо тільки при існуванні налагодженої, чітко працюючої системи інформації про наявність різноманітних товарів на складі.
Бухгалтерський облік являє собою комплекс програмних засобів, що реалізують функції усіх підрозділів бухгалтерії: облік основних засобів (фондів), матеріальних цінностей , товарів, коштів і фінансово-розрахункових операцій , розрахунок зарплати, зведений бухгалтерський облік і звітність.
У діяльності готельних закладів велике значення має використання можливостей міжнародних систем бронювання і резервування, інтегрованих у глобальній мережі Інтернет. До таких систем належать: "Amadeus", "Worldspan", "Galileo", "Sabre", "Fidelio Hotel Bank".
"Amadeus" э найпопулярнішою комп'ютерною системою бронювання, здатною надавати більшу кількість міжнародних послуг, ніж будь-яка інша.
У готелі повинно бути якісне устаткування, системи водопостачання, енергозбереження, опалення, вентиляції, рівня санітарної безпеки, технічного оснащення номерів, додаткових приміщень, кухні, довколишньої території тощо. Наприклад; обов'язковими є вимоги до готелів усіх категорій щодо холодного та гарячого водопостачання протягом доби. Стандарти передбачають наявність у готелях починаючи з категорії "три зірки", стаціонарного аварійного генератора для постійного забезпечення електроенергією готельних служб (ліфти,. Холодильники та інш.), це присутнє у даному готелі "Аускопрут" (трьохзірковому). Так, як для України це особливо актуально у зв'язку з проблемами енергозабезпечення в регіонах, де можливе відключення електроенергії.
Особливу увагу приділяють питанням обслуговування туристів-інвалідів. У готелі має бути достатня кількість інвалідних колясок, відповідна кількість спеціальних номерів, пристосованих до туристів-інвалідів. Чого нажаль нема у готелі "Аускопрут".
2.3. Визначення рівня готельних послуг.
2.3.1. Завантаження готелів є результатом багатьох чинників: фізичного стану підприємства, попиту на певний день тижня або сезону, конкуренції на ринку, місця розташування і т.д.
Той факт, що одним з головних складників туристичної індустрії будь-якої країни є готельна інфраструктура, не викликає сумнівів. Тому і реальний туристичний потенціал держави визначається як кількістю так і якістю засобів розміщення. Без якісних готелів, мотелів, баз відпочинку, кемпінгів, приватного сектору ми не можемо говорити про "завершеність" туристичної пропозиції навіть таких обдарованих природою регіонів України, як Крим, Карпати, Миргород і т.п.
2.32 Ефективність готельного комплексу - це перш за все результативність його економічної діяльності, яка характеризується відношенням отриманого економічного результату до затрат, досягненням нійбільшого об'єму наданих послуг з залученням ресурсів певної вартості.
Важко проводити дослідження ефективності функціонування готельного комплексу з причини того, що відсутня розроблення система показників оцінки ефективності для підприємств сфери послуг, в тому числі для готелів. Ситуація погіршується також у зв'язку з тим, що в склад готельного комплексу входять підрозділи, які по суті відносяться до різних галузей економіки, з різною методологією розрахунку окремих показників. До показників, які характеризують ефект діяльності готельного комплексу, слід віднести: об'єм реалізації послуг, виручку від реалізації послуг, прибуток. Для оцінки ефективності економічної діяльності готельного комплексу необхідно використовувати систему показників, найважливішим серед яких є: прибутковість та рентабельність, зниження витрат на гривню виручки; показники, які характеризують фінансову стійкість (платіжоспроможність, ліквідність, фінансову автономність) тощо.
Основним

 
 

Цікаве

Загрузка...