WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Технологія туристської діяльності в CП “АУСКОПРУТ” (пошукова робота) - Реферат

Технологія туристської діяльності в CП “АУСКОПРУТ” (пошукова робота) - Реферат

Готель-вокзал 2 км. 2 грн.
Всього 769 грн.
Екскурсії + гід
І. Оглядова екскурсія м. Івано-Франківськ ("Аускопрут") - 50 грн.
ІІ. Оглядова екскурсія м. Коломия ("Аускопрут") - 50 грн.
Вхідні квитки в музей "Писанка" + гід /1,50 х 32 = / 98 грн. = 48 грн.
ІІІ. Стежками "Богдана Лепкого" - 70 грн.
Вхідні квитки до музею - 0,50 грн. - дит. х 30 ос. = 15 грн. 1 грн. х 2
дор.
= 2 грн 17 грн.
ІV день. Крилос-Галич-Рогатин - 96 грн. (32 ос. х 3 грн.)
V.Екскурсія в м. Яремне ("Аускопрут") - 50 грн.
VI. Манявський скит ("Аускопрут") - 50 грн.
Заг. вартість: 431 грн.
Вартість квитків:
Ужгород-Івано-Франківськ - 30 ос. х 0,5 вартості (50 %) х 17 грн. = 255 грн
Івано-Франківськ-Ужгород 2 ос. х 17 грн. = 34 грн.
289 х 2
Всього 578 грн.
Загальна вартість
Проживання - 10416 грн.
Додаткове харчування - 7840 грн.
Екскурсійна програма + вхідні квитки - 431 грн.
Транспорт (автобус) - 769 грн.
Квитки залізничні - 578 грн.
20034 грн.
Вартість на одну особу: 626 грн.
ІІ. Технологія гостинності готелю
"АУСКОПРУТ"
2.11 Роботу у сфері послуг, підприємство "Аускопрут" здійснює за допомогою готелю "Аускопрут". Це своєрідний невеликий готель-люкс в Івано-Франківську, який знаходиться в центрі міста по вул. Грюнвальській 7/9. Побудований в 1907 р. і реконструйований в 1992 році. Готель "Аускопрут" за системою класифікації готелів є трьох зірковим і відповідає таким вимогам: споруда реконструйована по індивідуальному проекту, при вході з світловою рекламою з назвою готелю, під їздні шляхи та підходи до готелю, а також двір і навколишня територія впорядковані, озеленені і відділені від вулиці декоративною металевою огорожею, достатньо освітлена. Центральний вхід з козирком від атмосферних опадів, є окремий службовий вхід для обслуговуючого персоналу. В готелі є автостоянка, яка цілодобово охороняється , при вході і на сходових клітинах встановлені відеокамери, яка дають змогу охороні і адміністратору слідкувати за порядком в готелі і на його території. Всі номери готелю вирішені в сучасному європейському стилі, озеленені. В кожному номері є телевізор, підключений до системи кабельно-супутникового телебачення фірми "Фуба", яка дає змогу гостям переглядати найвідоміші телевізійні програми світу.
Для оздоблення готелю "Аускопрут" були використані сучасні облицювальні , сертифіковані в Україні матеріали. Для зовнішнього покриття стін - водоемульсійні стійкі до атмосферних опадів фарби та покриття внутрішніх приміщень - матеріали підвищеного терміну експлуатації - мармурова плитка на підлогу, для приміщення холів, ресторану, в номерах паркетні підлоги, облицювальні фарби для стін та дерева. Для світового рівня сервісу та обслуговування клієнтів встановлено: автоматична система опалення та підігріву води німецької фірми потужністю 225 кВт, гідронасосна станція німецької фірми, гідравлічний ліфт на 8 чоловік, Європа 2000, австрійської фірми "Отіс". Необхідне сучасне обладнання оргтехніки, комп'ютери, факси, ксерокси телефони для покращеного рівня комфорту. Відмінна система пожежної сигналізації фірми "Шрак". Готель "Аускопрут" містить 26 номерів, вмістимість готелю мало впливає на набір і якість послуг, але із збільшенням проживаючих у готелі виникає необхідність у збільшенні кількості обслуговуючого персоналу, змінюється розподіл ділянок роботи, використовується їх суміщення, ускладнюється технологія виконання робіт.
Комфортабельність готелю впливає на асортимент послуг і організацію їх надання. Із збільшенням комфорту збільшується кількість працівників на одного гостя готелю, змінюється технологія надання послуг.
Тип підприємства визначає набір і асортимент послуг. Отже, призначення готелю відіграє дуже велику роль у формуванні набору послуг і організації обслуговування.
2.14 Основний технологічний процес виробництва готельних послуг. Цей процес виробництва готельних послуг, визначається традиційним гостьовим циклом: прибуття - проживання - виїзд.
Основний технологічний процес виробництва готельних послуг, що забезпечує підготовку функціонального процесу "надання даху", включає основні обслуговуючі й допоміжні технологічні цикли.
Основний технологічний цикл визначається "замкнутим готельним циклом приймання і розміщення", що складається з технологічних циклів: резервування, приймання гостя, реєстрації документів, попередньої оплати, надання розміщення, нічного аудиту, організації виїзду і розрахунку після виїзду.
Монопростором основного технологічного процесу виробництва готельних послуг є приміщення вестибульної групи, планувальна організація яких визначається наявністю одного великого планувального, і кількох малих.
Організація монопростору вестибюльної гурпи.
Монопростір приміщень вестибульної групи визначається двома робочими зонами: контактною і неконтактною.
Поділ монопростору приміщень вестибульної групи на робочі зони визначає розімкнутий технологічний цикл, коли можливість бронювання-резервування створює додаткові комфортні умови "надання даху".
Контактна зона визначає умови "зустріч-проводи", що впливають на настрій гостя. Саме ця зона створює перше враження про умови гостинності; в цю зону звертається гість, коли в нього виникають проблеми. Створення сприятливого враження визначається "Технологією гостинності", що вимагає дотримання стандартів: технологічних, поведінкових, якості й обслуговування.
Стандартизація технологічних операцій дає змогу не тільки дотримуватися технологічної послідовності, а й виявити тимчасові норми обслуговування.
Поведінковий стандарт визначає три умови обслуговування:
1. Тепле і щире привітання, по можливості на ім'я, при зустрічі.
2. Готовність до попиту та задоволення усіх потреб гостя в період проживання.
3. Доброзичливе прощання, бажано на ім'я при від'їзді.
Поведінковий стандарт визначає професійні вимоги як умови корпоративної культури, від стану уніформи, ввічливого мовного етикету до економії електроенергії й охорони власності підприємства.
У готелях основні технологічні цикли автоматизовані. Сучасні інформаційні технології, розробкою прикладних програм на основі автоматизації всіх технологічних операцій.
Обслуговуючі технологічні цикли пов'язані з упровадженням інформаційних технологій, збереженням і переміщенням інформації, забезпечення охорони і безпеки підприємства, експлуатацією устаткування і приміщень (прибирання, чищення). Вони здійснюються, транспортними і технічними службами. Розрізняють чотири види обслуговуючих технологічних циклів: інформаційні технології, технології бронювання і резервування, технологічний цикл забезпечення охорони і безпеки, технологічний цикл нежитлових

 
 

Цікаве

Загрузка...