WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Технологія туристської діяльності в CП “АУСКОПРУТ” (пошукова робота) - Реферат

Технологія туристської діяльності в CП “АУСКОПРУТ” (пошукова робота) - Реферат

Івано-Франківську, вул. Шевченка). Підприємство має заключні договори з багатьма іншими фірмами, для того щоб мати можливість у повному обсязі надавати послуги клієнтам. Різні визначні пам'ятки культури і архітектури, музеї, готелі, турбази в інших регіонах співпрацюють з СП "АУСКОПРУТ".
1.2.5. Страхуваннятуристів (медичне і від нещасного випадку) являється обов'язковим і здійснюється суб'єктами туристичної діяльності на основі згоди зі страховими компаніями, які мають право на здійснення такої діяльності.
Компенсація збитків, завданих життю або здоров'ю туриста, проводиться в порядку, передбаченому діючим законодавством України.
- При наданні туристичних послуг повинен бути забезпечений сприйнятливий рівень ризику для життя і здоров'я туристів, як у звичайних умовах, так і у надзвичайних ситуаціях (стихійні біди і т. п.).
Туристичне обладнання і інвентар застосовуються при обслуговуванні туристів, повинні відповідати вимогам, встановлених діючою нормативною документацією на ці види спорядження.
В кожному туристичному підприємстві повинні бути розроблені і затверджені плани дій персоналу у надзвичайних ситуаціях (стихійних лихах, пожежах та інших), включаючи взаємодію з місцевими органами управління, приймаючих участь у рятувальних ситуаціях.
Керівник туристичного підприємства несе відповідальність за підготовку персоналу до дій у надзвичайних ситуаціях.
Вимоги до безпеки обслуговування для конкретних видів послуг (туристичних) встановлюються нормативною документацією на відповідні види послуг: законодавчими актами, правилами кодексами і інші.
Туристичне підприємство зобов'язується ознайомити туристів з елементами ризику кожної конкретної туристичної послуги і мірою їх запобігання.
Інформація, необхідна для туристів з метою охорони їх життя і здоров'я, надається передчасно, до початку відпочинку і в процесі обслуговування. Інформація, яка характеризує природні складності туристичної траси, необхідний рівень особистої фізичної самопідготовки туриста, особливості індивідуальної екіпіровки, повинна міститися в рекламно-інформаційних матеріалах і в тексті інформаційного листка в туристичній путівці.
Інформація забезпечує безпеку життя і здоров'я туристів у процесі обслуговування, надаються в порядку, встановлених діючих нормативних документаціях.
Контроль за виконанням вимог безпеки туристів забезпечують законодавчі органи управління, здійснюючі контроль за безпекою у відповідності з їх компетенцією.
Контроль здійснюється на початку сезону при повірці готовності туристичного підприємства і траси до експлуатації, а також під час поточних перевірок.
Поточні перевірки забезпечення безпеки туристів проводяться у відповідності з планами, графіками технічних доглядів (випробувань) споруд, впорядкування, транспортних засобів, місць для купання, туристичного спорядження і інвентаря, які видають туристам пункти прокату, перевірка приготування їжі, термін і умови зберігання і перевезення продуктів харчування, перевірка туристів до готовності йти у похід. (Додаток 1.2)
1.2.6. СП "АУСКОПРУТ" комп'ютеризоване, також має в наявності ксерокси, факси.
Основними принципами рекламної діяльності є: законність, точність, використання національних і іноземних мов у відношенні із законодавством України, використання форм і коштів, які не завдають споживачу реклами морального, фізичного і психічного збитку.
У рекламі забороняється:
розповсюджувати інформацію про продукцію, виробництво або реалізація якої забороняється законодавством України;
надавати інформацію або закликати до дій, які можуть тягнути порушення законодавства, заподіюють або можуть заподіяти збиток здоров'ю чи життю людей і навколишньому природному середовищу, а також надихають на зволікання засобами безпеки;
використовувати засоби і технології, безпосередньо діючі на підсвідомість споживача;
наводити підтвердження, які дискримінують осіб, не користуючихся рекламуючою продукцією;
рекламувати продукцію, яка підлягає обов'язковій сертифікації або виробництво, реалізація якої потребує наявності спеціального дозволу (ліцензії) у випадку відсутності відповідного сертифікату, ліцензії;
розміщувати зображення фізичної особи або використовувати його ім'я, без його відома. Рекламодавець повинен за потребою виробника або дистриб'ютора реклами надати документальне підтвердження достовірності інформації, необхідної для виробництва і розповсюдження реклами.
Реклама повинна бути чітко відокремлена від другої інформації незалежно від форм чи засобів розповсюдження, таким чином, щоб її можна було ідентифікувати як рекламу.
Реклама на телебаченні і по радіо повинна бути чітко відокремлена від інших програм на початку і в кінці за допомогою аудіо-, відео, комбінованих засобів або коментарію ведучих.
Інформаційний, авторський або редакційний матеріал, цілеспрямований приверненню уваги споживачів марку продукції або на її виробника для формування інтересу і способу реалізації продукції, а також вміщуючий вихідні дані (реквізити) особи, виробника або розповсюджувача продукції, вважається рекламою і повинен бути розміщений під рубрикою "Реклама" або "на правах реклами".
В СП "АУСКОПРУТ" використовується як зовнішня реклама так і внутрішня. До зовнішньої реклами відноситься люба реклама, розміщена на окремих спеціальних конструкціях, щитах, екранах, розміщених під відкритим небом на фасадах споруд та інш. Порядок розміщення зовнішньої реклами встановлюється відповідними місцевими органами влади в межах їх компетенції. Згода на розміщення зовнішньої реклами на будівлях також додатково дається їх власниками або уповноваженими ними органами (особами).
До внутрішньої реклами відноситься люба реклама, розміщена всередині будівлі, приміщення, забороняється розміщувати внутрішню рекламу в приміщеннях органів влади, дошкільних закладах навчання. Ці заборони не розповсюджуються на соціальну рекламну інформацію.
Основними правилами реклами туристичної діяльності підприємства є:
- надання інформації про пропоновані послуги, зміни цін на них, опис послуг, виправлення неправильної уяви споживача, формування образу фірми;
- формування переваг даного підприємства над іншими;
- заохочення споживачів скористатися послугами нашого підприємства;
В СП "АУСКОПРУТ" є зовнішня реклама: світлова вивіска з назвою підприємства; надається реклама в журналах "Велкам ту Юкрейн", розробляється в даний момент реклама в комп'ютері, Веб сторінка та інше.
Внутрішня друкована реклама (інформаційні листівки, візитні картки, буклети, проспекти, інформаційні папки). Вся документацію на бланках з фірмовою емблемою та інше.
Готельна реклама повинна відповідати призначенню готелю, її завдання допомагати гостям підприємства краще зорієнтуватися в приміщенні

 
 

Цікаве

Загрузка...