WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Технологія туристської діяльності в CП “АУСКОПРУТ” (пошукова робота) - Реферат

Технологія туристської діяльності в CП “АУСКОПРУТ” (пошукова робота) - Реферат

Туристична фірма "Аускопрут" займається індивідуальним і груповим туризмом. Зустріч і прийом гостей з України і з-за кордону. Туристична фірма організовуєпоїздки до Польщі (шоп-тури), щонеділі, навчальні тури до Великобританії (м. Лондон), відпочинкові тури до Болгарії, Греції, Криму, відпочинок в Карпатах, де турист зможе знайти хороші готелі, чудово відпочити і смачно харчуватися. Є можливість займатися різними видами спорту. Цікавою і захоплюючою пригодою може стати плавання човном гірською річкою, а гірськими спусками підніматися в гори, хоча би до скель Довбуша (біля Болехова), займатися лижним спортом (м. Ворохта).
Пізнавальні тури! Франція, Італія, Німеччина, Австрія, Іспанія (м. Барселона).
Розробляється також багато туристичних маршрутів для іноземних туристів по Прикарпаттю з метою залучення іноземних коштів у розвиток туристичної сфери в нашій області.
1.2.2. Основним для розробки послуги являється короткий опис туристичної послуги - набір потреб, виявлених в результаті дослідження ринку, узгоджених із замовником послуг і враховуючи можливості виконавця послуг. Керівництво туристичного підприємства затверджує порядок і процедуру розробки конкретної послуги і визначає відповідальність кожного учасника процесу розробки послуги.
Розробка туристичної послуги виникає в послідовності:
- встановлення складових характеристик послуги;
- встановлення технології процесу обслуговування туристів;
- розробка технологічної документації;
- визначення методів контролю якості;
- аналіз проекту;
- подача проекту на ухвалення.
Для кожної характеристики послуги повинні бути вказані задовільні для споживача і виконавця значення. Конкретні характеристики послуги повинні відповідати вимогам встановлених стандартів на певний вид послуги.
Результатом розробки послуги "екскурсія" являються наступні технологічні документи:
- технологічна карта екскурсії;
- контрольний текст екскурсії;
- матеріали "папки екскурсовода";
- схема траси маршруту транспортної екскурсії.
Програма перебування складається:
- конкретні дати, години, відстань, способи переміщення, населені пункти, година прибуття і вибуття з місця призначення; назва туристського підприємства і умови розміщення, харчування, запропоновані туристичні послуги (найменування подорожей з переліком основних об'єктів показу, туристичних прогулянок і походів, внутрішньо-маршрутні перевезення і екскурсійні витрати з розрахунку на одну особу. Потім складаються Прайс-листи, де на кожну особу вираховується вартість подорожі по всьому маршруту із врахуванням комісійних та інших витрат.
СП "АУСКОПРУТ" має в наявності такі види транспорту:
- автобус "Ікарус" (на 42 місця)
- Мікроавтобус "Форд-транзит" (8 місць)
- Легкові: автомобіль "Опель-кадет" (3-4 особи), мерседес класу люкс.
Тому всі перевезення здійснюються на власному транспорті підприємства, в разі необхідності є укладені договори з окремими підприємствами і підприємцями на транспортні послуги, якщо необхідно фірма орендує транспорт для перевезення туристів.
На СП "АУСКОПРУТ" в більшості індивідуальні поїздки (внутрішні), груповий туризм (з країни: Канада, Австрія, Німеччина, Польща. Індивідуали з Америки, Німеччини, Австрії (дозвілля, відпочинок). Службові поїздки, у гості з Італії, Голландії, Англії. Вік туристів, відвідуючи дане підприємство "Аускопрут" в основному від 18 до 70 років. Іноземні туристи в більшості середнього достатку.
1.2.3. Туристична послуга - результат діяльності туристського підприємства по задоволенню відповідних потреб туристів.
Виконавець туристичної послуги - підприємство, організація, заклад або особа-підприємець, який надає туристську послугу.
Споживач послуг - отримувач послуг (турист, екскурсіант, підприємство).
Замовник - підприємство або особа-підприємець, який забезпечує фінансування туристичної послуги.
Опис туристської послуги - інформація про основні характеристики туристської послуги в умовах обслуговування.
СП "АУСКОПРУТ" надаються такі види послуг: відкриття віз, транспортні перевезення, харчування, розміщення екскурсій. Наприклад: навчальний тур в Англію м. Лондон, підприємство набирало групу людей, відкривало візи, перевезення здійснювалося на власному автобусі до м. Лондона і розміщували в сім'ях з 3-х разовим харчуванням. В пакет туристичних послуг входило: 7 занять англійською мовою + оглядові екскурсії м. Лондон, Музей воскових фігур, Гайт-Парк. Також, шоп-тур до Польщі м. Перемишль на автобусі фірми від готелю "АУСКОПРУТ" до готелю в м. Перемишль 2-х зірковому з сніданком, закупівля на гуртовнях, ввечері виїзд за маршрутом Перемишль-Івано-Франківськ.
Організація туру "Карпатське коло", пропонується туристам, групам туристів, які приїжджають на відпочинок до м. Івано-Франківська, виїзд після сніданку о 7:00 год, на транспорті за маршрутом Івано-Франківськ-Надвірна-Яремча-Ворохта-Верховина-Косів-Коломия-Івано-Франківськ. На протязі подорожі супровід гіда, екскурсовода. Відвідують Надвірна - "Пнівський замок"; Яремча - водоспад, сувенірний ринок; Ворохта - Лижний курорт; Косів - музей народно-прикладного мистецтва при коледжі; Коломия - музей "Писанка". О 10:30 год в Яремчі зупинка в національній колибі, легкий 2-й сніданок. О 16:00 обід в готельно-ресторанному комплексі "Лісова Казка" з народними музиками і гуцульськими стравами. При поверненні в Івано-Франківськ о 21:00 - вечеря в готелі "АУСКОПРУТ".
1.2.4. Договір (контракт) на надання туристських послуг заключається між суб'єктами туристської діяльності, а також між ними і споживачами туристського продукту (туристами).
Договір (контракт) повинен визначати об'єм, умови і якість надання послуг, порядок оплати і розрахунків, строк дії, права і обов'язки сторін, їх відповідальність за невиконання або за неправильне виконання умов договору.
Договір (контракт) між суб'єктом туристичної діяльності і туристом або групою туристів вважається заключним з моменту оплати вартості туру и видачі туристу або керівнику групи туристського ваучера.
В СП "АУСКОПРУТ" заключаються такі договори, як на надання транспортних послуг з Канадським бізнес-центром, з Чернівецькою автобазою "Турист", з приватними підприємцями на оренду мікроавтобусів (на 12-17 місць). Для індивідуальних туристів замовлення квитків на літаки, поїзди.
На підприємстві "АУСКОПРУТ" менеджер по туризму пройшла спец. Підготовку на підприємстві Авіа-тур, зараз має договір по сумісництву, має право на продаж квитків на підприємстві.
Підприємство "АУСКОПРУТ" - це туристичне підприємство на базі готелю "АУСКОПРУТ", яке має власне приміщення для розміщення і харчування клієнтів. А з іншими підприємствами заключає договори з такими, як музеями, договір на всі види страхування з Енергополю сом (філія в м.

 
 

Цікаве

Загрузка...