WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Технологія туристської діяльності в CП “АУСКОПРУТ” (пошукова робота) - Реферат

Технологія туристської діяльності в CП “АУСКОПРУТ” (пошукова робота) - Реферат


Пошукова робота
Технологія туристської діяльності в CП "АУСКОПРУТ"
На сьогоднішній день готельна і туристична індустрія є тією галуззю, де рівень конкуренції в ряді країн досить високий. Постійно відкриваються нові підприємства, які надають послуги: харчування, туристично-екскурсійного обслуговування і розміщення. Нові підприємства створюються з метою більш повного задоволення потреб відповідних груп споживачів. Різні типи підприємств з різними формами власності, різними видами обслуговування створюється, але далеко не всі витримують в умовах конкуренції і через певний час виходять з бізнесу.
Для того, щоб підприємство вижило у складних економічних умовах, необхідно розробити послідовну відповідно до обставин стратегію обслуговування.
Хороша стратегія - це план дій, який дає відповідь на запитання, яким чином витримати конкуренцію у відповідному ринковому просторі. Для того, щоб створити цю стратегію керівник підприємства чи організації перш за все повинен зрозуміти, що собою представляє те ринкове середовище і яке місце займає в ньому він.
Добре розроблена стратегія дає відповідь на такі питання:
1. Які потреби споживачів задовільняються.
2. Чи маємо достатньо досвіду і знань, щоб надати обслуговування краще за когось.
3. Як потрібно обслуговувати, щоб отримати високий прибуток, який дозволить довгий час бути конкурентоспроможними і отримувати достатній прибуток на вкладений капітал.
Отже сфера обслуговування торкається трьох головних компонентів будь-якого підприємства, зайнятого у сфері обслуговування, а саме: потреб клієнтів, здатності компанії задовільняти ці потреби і тривала прибутковість підприємств.
Добре розроблена стратегія є основою для всіх відносин між клієнтом і підприємством. Інакше це є спинний мозок корпоративної культури.
В нашому насиченому ринку, компанії, які зайняті в обслуговуванні, не в змозі пропонувати свої послуги, для всього ринку, споживачі мають свої специфічні потреби, які можуть замітно змінюватися в залежності від ситуації.
Будь якому підприємству дуже важко успішно задовольнити усі різноманітні потреби клієнтів, тому переважно підприємства вибирають відповідну категорію клієнтів чиї потреби їм найближче до душі, з точки зору можливості найбільш повного їх задоволення і стабільного прибутку. Так поступово створюється власна стратегія обслуговування на комерційній основі.
Технології є одним з численних чинників впливу на продукт, що визначають основні етапи виробництва: опрацювання сировини, дизайн, власне виробництво, обслуговування, надходження продукту до покупця. Технологія полягає в застосуванні нових знань у будь-яких аспектах виробничих відносин.
Прогноз розвитку технологій впливає на інтенсифікацію наявних потужностей виробництва.
Технологічні прогнози визначаються можливістю співробітництва в галузі технологій: співробітництво - це передача технологій як між регіонами у середині держави, так і обмін ними із зарубіжними країнами. Передача технологій включає обмін інформацією, розробку нормативних документів, єдиних для даної галузі, підготовку кадрів. Прикладом може бути нова система класифікації рівнів, комфорту в готелях на основі європейських стандартів.
Отже, технології впливають як на одержання нового продукту, так і на його зміну.
І. Технологія туристської діяльності в туристичному підприємстві "АУСКОПРУТ"
1.1 Загальна характеристика туристичного підприємства.
Спільне підприємство "АУСКОПРУТ" було засноване 10 жовтня 1991 року. Назва віддзеркалює трьох партнерів: АВСТРІЯ - АГА АВТОЦЕНТРУМ, одна з найбільших автоторгівельних і інвестиційних фірм Австрії і Мадярщини, СКОУП ТРЕВЕЛ ІНК, партнер з США, провідна туристична агенція туризму в Україні, як рівний ініціатор АУСКОПРУТУ, і наш український партнер, Анатолій Попадюк.
СП "АУСКОПРУТ" розташований в місті Івано-Франківську по вул. Грюнвальдській 7-9, 500 метрів від залізнодорожного вокзалу і 5 км. від аеропорта в центрі міста, товариство з обмеженою відповідальністю.
СП "АУСКОПРУТ" - це туристичне підприємство на базі готелю, тобто має власне приміщення для розміщення та харчування клієнтів.
У 1996 році американська сторона вибула з членів партнерства.
Офіційна назва готелю "Роксолана" була до 1998 року, а з 1998 року змінюється на готель "Аускопрут".
Розрахунковий рахунок 26003300010285, в АКБ "Прикарпаття", що в м. Івано-Франківську. МФО - 336310, ЗКПО - 14294666, індивідуальний податковий номер 142946693138, свідоцтво 12827105.
Ліцензування туристичної діяльності на території України проводиться відповідно до інструкції про порядок видачі суб'єктам підприємницької діяльності спеціальних дозволів (ліцензій) на діяльність пов'язану з наданням туристичних послуг, затвердженої законом Держкомтуризму України 27 липня 1994 року.
Дана інструкція розроблена відповідно до вимог закону України про підприємництво та постанови кабінету Міністрів України "Про положення, про порядок видачі суб'єктам підприємницької діяльності спеціальних дозволів на здійснення видів діяльності" інструкція встановлює порядок видачі ліцензії, продовження, припинення дії, анулювання.
Ліцензія на надання туристичних послуг є документом, що підтверджує право її власника здійснювати відповідний вид діяльності при дотриманні ним вимог та умов, визначених при видачі ліцензії, а також чинних нормативних документів з питань туризму.
Бланк ліцензії - є документом суворої звітності, який виготовляється Держкомтуризмом України тільки друкованим способом з обліковим номером.
Термін дії ліцензії 3 роки. Продовження дії ліцензії, видача нової ліцензії здійснюється в порядку, встановленому для одержання ліцензії.
Після припинення суб'єктом підприємництва своєї діяльності, видана йому ліцензія втрачає силу (Додаток 1.1).
Івано-Франківське обласне управління статистики 284000, вул.. Василіянок 6, тел. 2-22-96, факс 3-03-65. видана довідка № 1614, про включення в єдиний державний реєстр підприємств і організацій України.
На такі види діяльності: (ЗКГНГ)
- готельне господарство
- туризм
- громадське харчування недержавних організацій
- транспортно-експедиційні послуги
- оптова торгівля недержавних організацій
- роздрібна торгівля недержавних організацій
Види діяльності (КВЕД)
- готелі з ресторанами
- туристичні агентства та бюро подорожей
- інші види оптової торгівлі (Дод..)
1.1.2. Структура управління фірмою (Дод..)
Ввічливість, доброзичливість, спільна робота, порядність і чесність по відношенню до колег - необхідні, щоб зробити спільну роботу продуктивно!
У всіх працівників готелю "Аускопрут" є певні посадові інструкції, які затверджені керуючим готельного комплексу (Дод..)
1. 2. Основні напрямки діяльності тур фірми
1.2.1

 
 

Цікаве

Загрузка...