WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Індустрія туризму та її складові. Тематичні парки (Діснейленд в Парижі) - Курсова робота

Індустрія туризму та її складові. Тематичні парки (Діснейленд в Парижі) - Курсова робота

кіно", що створений недалеко від Мадрида легендарною компанією "Уорнер Бразерс".
Всі віхи кінематографу подані в павільйонах під відкритим небом. Золоте сторіччя Голівуда і вовкуваті декорації з фільмів про "Бетмена", салони Дикого Заходу і герої коміксів. Нові технології і величезні вкладення допомогли створити незабутню атмосферу світу ілюзій. Передбачається, що щодня парк буде приймати до 30-ти тисяч аматорів сінематографу.
Новий тематичний парк, Міні-Ізраїль, розбитий на території киббуца Нахшон, недалеко від Латруна, вважається найбільшим туристичним проектом в Ізраїлі за останнє десятиліття.
Новий ізраїльський парк розташований на території в 60 дунамів (6 гектар) і його будівництво обійшлося в 20 мільйонів доларів. Доріжки парку зроблені у формі Зірки Давида і кожний трикутник подає свою частину країни - Тель-Авів, Хайфа, Єрусалим, Негев, Верхня і Нижня Галілея. Неможливо було планувати парк відповідно до меж країни, адже вони не визначені.
Єрусалим з готелем Царя Давида й унікальним будинком ІМКА навпроти нього. Мініатюрні будинки, у точності відповідають оригіналу, оточені карликовими рослинами і деревами. А між ними "прогулюються" іграшкові люди.
Взагалі у світі існує біля 40 парків мініатюр. Найбільше відомі з них - "Мадуродам" у Голландії, парк мініатюр у Швейцарії, парк "Італія в мініатюрі" і ін. Ініціатори ізраїльського проекту із самого початку обмінюються з цими парками ідеями й інформацією.
Оскільки парк ще недобудований, вхідні квитки коштують порівняно недорого - 25 шекелей (для дорослого і для дитини).
З врахуванням інтересів потенційних відвідувачів, адміністрація розробила ряд розважальних програм. Дітям нададуть можливість саджати карликові дерева. Планується створення й історичного антуражу - тут можна буде зустрітися з відомими ізраїльськими політичними діячами, наприклад із Теодором Герцлем, Давидом Бен Гуріоном або Голдой Меір (в акторському виконанні).
Двісті вже існуючих моделей (усього їх є 350) створені 75-а художниками, 70 із який - вихідці з колишнього Радянського Союзу. У багатьох випадках мініатюрні моделі (зроблені в масштабі 1:25) навіть виграли тому, що були зменшені й ізольовані від свого звичного оточення.
У моделі Хайфи вже готовий Тель-Авівский променад разом із джерелом води (у масштабах парку це - Середземне море), Хайфський порт із кораблями, прекрасні Бахайські сади і дорога, що зв'язує нижню Хайфу з горою Кармель.
У мініатюрному Єрусалимі відтворене Старе Місто з Західною Стіною, музей Ізраїлю і стадіон ім. Тедді Колека. На стадіоні гра завжди в повному розпалі і, крім гравців на полі, можна побачити тисячі болільників на трибунах, половина з який виражає бурхливу радість, у той час, як інша половина виражає розчарування. Окрема ділянка парку відведена під дитячі площадки, ресторан, кафе, інформаційний центр.
Порт Авентура єдиний у своєму роді тематичний парк у Європі розташований неподалік від теплих сонячних пляжів узбережжя Коста Дорада. Парк розбитий на п'ять тематичних зон. Тут подана культура колоніальної Мексики і руїн Майя, екзотика Полінезії - останнього райського кутка світу, китайської імперії, Дикого Заходу. Парк займає площу більш ніж сто гектарів. Можна піднятися на борт китайської джонки, полінезійського катамарана чи середземноморської шхуни та поплавати по великому озеру, яке омиває берега п'яти мирів чи - проїхати по всьому парку на одному з двох паровозів, по залізний дорозі довжиною 10 кілометрів. Вистави на протязі всього дня проходять в 9 театрах і скрізь на вулицях. Можна кинутися у величезне озеро з вершини вулкана Тутуки Сплаш, спуститися по бурному потокові на стовбурі дерева або віддатися на волю тропічної бурі в Тифоні. На території парку є 23 ресторани, що подають національні страви з п'ятьох світів.
Італія в мініатюрі - це тематичний парк розваг на території 85.000 кв. метрів, де фантазія не має меж і часу. Велика виставка під відкритим небом: більш 270 італійських і європейських пам'ятників мистецтва, відтворених у пропорції від 1:25 до 1:50. Вони оточені квітами і мініатюрними деревами. Можна подивитися зверху відразу всю експозицію Італії кишенькового масштабу із спеціального монорельсового поїзду. У парку є множина атракціонів для дітей самого різноманітного віку. Щодня проводиться великий ряд розважальних програм. На театральній сцені Площі Італії, що у свою чергу є реконструкцією флорентійської Площі Святого Хреста в масштабі 1:4, часто проводяться вистави в національних костюмах. Тут можна побачити і Венецію в мініатюрі, прокотитися по Великому Каналі на човнах по справжній воді. Венеція подана 119 палацами, що тільки в 5 разів менше оригіналів. У парку є багато закладів харчування і зони для пікніка.
Літом 2000-ого року поруч із Річчионе відкрився ще один тематичний парк під назвою "Ле Навій". Там можна познайомитися з мешканцями морських глибин, пройшовши по прозорому підводному тунелю або заглянути в самий центр нашої планети. Багато світлових і музичних ефектів та ресторанів.
Новий тематичний парк відкрився на території світового Діснейленда, що знаходиться у Флориді. Він називається "Як стати мільйонером", і є майже повною копією телепередачі з однойменною назвою.
Новий парк навряд чи допоможе комусь розбагатіти, тут цілком відсутні грошові винагороди. Людина, що виграла 1000 доларів, одержує на пам'ять значок, від 1000 доларів до 32000 бейсбольний кубок, більш 32000 - сорочку для гри в поло, а щасливчик, якому удасться виграти мільйон, одержить шкіряну куртку і поїздку в Нью-Йорк із відвіданням місцевої програми "Як стати мільйонером".
Історико-тематичний парк "Фараонське село" (Рharaonic village). Фараонське село - унікальний культурно-історичний парк, розташований у Каїрі. Своїм виникненням парк зобов'язаний ентузіасту і досліднику доктору Хассану Рагабу, відомому ще тим, що саме він відновив у наш час утрачений секрет виготовлення паперу з папірусу. Село розташоване на острові, що знаходиться в 4 км вище за течією Нілу від центру Каїра. Острів займає площу 33 акра. Творці села постаралися відтворитиобраз житлових і господарських будинків древніх єгиптян. Сотні артистів в історичних костюмах зображують повсякденне життя в Древньому Єгипті: сільськогосподарські роботи, процес створення статуй скульпторами, працю виноробів, церемоніальні ходи при дворі правителя. Все це можна спостерігати зі спеціального корабля - "плавучої трибуни" - який робить тур навколо острова. У Селі можна також ознайомитися з "гробницею фараона Тутанхамона" (природно, усього лише точною копією гробниці, що знаходиться в Луксорі), причому тут до дрібних деталей відтворений вид похоронної камери, у якому вона була відкрита англійським археологом Говардом Картером. Також у Селі можна відвідати музей елліністичної культури від Олександра Македонського до Клеопатри, музей раннього християнства в Єгипті і музей ісламського мистецтва й історії.
Тематичні парки "Хо Пар Вілла" і "Місто Династії Танг" для дітей та дорослих. Місто Династії Танг - це історичний і культурний тематичний парк, побудований по подобі столиці древньої династії Танг - міста Чанг-Ан у Китаї. У відвідувачів

 
 

Цікаве

Загрузка...