WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Індустрія туризму та її складові. Тематичні парки (Діснейленд в Парижі) - Курсова робота

Індустрія туризму та її складові. Тематичні парки (Діснейленд в Парижі) - Курсова робота

розташування об'єктів; доступність - наявність підхідних шляхів і площадок для показу; урахування естетичної цінності навколишнього ландшафту; наявність закладів відпочинку і харчування .
Більшість маршрутів в тематичних парках будується по тематичному принципу. Але деякі парки будують свої маршрути на основі історичної хронології.
В кожному парку обов'язково складається уточнена схема маршруту. Схема маршруту - шлях проходження туристичних груп, накреслений на окремому листі, де позначаються: початок маршруту, об'єкти показу, припинення для їхнього спостереження, кінець маршруту.
Готелі, як складова роботи тематичних парків
Розвиток міжнародного туризму ґрунтується на ефективній комерціалізації туристських продуктів. Туризм представляє сукупність послуг, що реально можуть бути випробувані тільки в момент їхнього споживання і які на відміну від промислових продуктів не можуть відтворюватися систематично. Успішний продаж туристських продуктів вимагає довірчих взаємин між клієнтами і продавцем. Тому репутація туроператорів, готелів і авіакомпаній тут дуже важлива.
Сьогодні готельне господарство стає все більш прибутковою справою, і будівництво готелів здійснюється переважно з урахуванням комерційних цілей. Це і сприяло розвитку тематичних парків біля готелів світу. Готельний бізнес, туристський бізнес та робота тематичних парків нерозривно зв'язані поняття. Розвиток туристської індустрії викликав небачений зріст готельного господарства. У зв'язку з цим багато країн почали вкладати великі кошти у розвиток цієї галузі економіки, орієнтуючись на вигідне розташування готелів або створюючи умови чи послуги, які б більше приваблювали до них клієнтів. Наприклад, найбільший готель світу в Лас - Вегасі "Ем Джи Ем", який містить в собі грандотель та казино і займає територію, на якій розміщується 50005 номерів, арена на 15200 місць побудував біля себе тематичний парк в 13 гек.
Тобто розвиток туризму викликає розширення готельної справи і взагалі неможливий без цього розвитку, так і використання готельних і туристських комплексів сьогодні сприяє розвитку іноземного туризму у свою чергу, а розвиток тематичних парків сприяє розвитку як готельної справи , так і взагалі туристичної індустрії.
Готельне господарство займає основне місце в роботі тематичних парків. Туристські потоки в парки безпосередньо залежать від розміру цього сектора індустрії туризму їх розміщення та якості пропонованих приміщень.
Наявність готельної індустрії відіграє важливу роль у залученні туристів до дозвілево-розважальних парків. Успіх маленьких островів, наприклад Канарських, що приймають більше туристів, чим країни Західної Африки, разом узяті, заснований на великих можливостях їхньої готельної індустрії. Розвиток загальновідомого тематичного парку "Діснейленд" базувався також на розвитку готельної індустрії, як в Каліфорнії, так і у Франції.
З погляду бізнесу готель є підприємством з виробництва і надання послуг (готельного продукту) комерційної гостинності, що пропонує свої зручності і сервіс споживачу-туристу. Іноземний турист - головний орієнтир паркової роботи.
У цю концепцію роботи готелів біля парків(в тому числі і тематичних) входить кілька факторів :
1. місце розташування, від якого залежить зручність доступу до тематичного парку, привабливість оточення готелю (інфраструктури) для гостя, що залежить від мети відвідування, якою перш за все є відпочинок і розваги;
2. засобу обслуговування (зручності) - спальні, ресторани, бари, рекреаційні зручності, - доступні для клієнтів і диференційовані по типах, розмірам, ціні;
3. рівень сервісу, що включає асортимент послуг, наявність різних видів зручностей, їхній стиль і якість, і сприятливий задоволенню потреб клієнтів;
4. імідж - забезпечення сприятливого сприйняття парку, відомого клієнтам. Імідж парку визначається його місцем розташування, пропонованими послугами і зручностями(готелі, ресторани), зовнішнім сприйняттям і внутрішньою атмосферою, кваліфікацією обслуговуючого персоналу і т.п.
5. ціна - виражає вартість обслуговування.
Існують такі типи туристських готельних підприємств при парках:
o туристсько-екскурсійний готель - забезпечує організацію пізнавального і розважального туризму;
o курортний готель - забезпечує організацію відпочинку в курортних центрах;
o мотокемпінг - сезонне підприємство для автотуристів;
o курортний мотель - створюється в курортних центрах, забезпечує достатньо високий рівень благоустрою.
Заклади харчування
Ресторан - це особливий тип підприємства, у якому організація виробництва різноманітного асортименту кулінарної продукції складного готування сполучаться з організацією високого рівня обслуговування відвідувачів у торгових залах ресторану.
Ресторан - це підприємство, у якому широко практикується виготовлення страв, закусок по індивідуальному замовленню, а також фірмових і національних страв, передбачених у меню.
Особливість організації роботи ресторану - це високий клас обслуговування відвідувачів.
Ресторан є невід'ємною частиною успішної організації роботи в дозвілево-розважальних парках.
Ресторани в тематичних парках розміщають, як правило, при готелях, у місцях масового відпочинку чи за тематикою визначених місць. Наприклад, при тематичному парку "Підводний світ" в Іспанії працює ресторан зі стравами тільки рибного напрямку. При "Діснейленді" існує ковбойський трактир, який пропонує асортимент суто ковбойських страв.
У ресторанах при парках треба забезпечувати особливо високий рівень комфортності за рахунок устаткування зручними і незвичайними меблями, знову ж таки з урахуванням тематики парку, створення належного мікроклімату, зокрема шляхом створення відповідного інтер'єру і т.д. Особливо високий рівень обслуговування - це гарантія створення позитивного іміджу, як для парку, так і для закладів харчування в ньому, що обов'язково буде приволікати клієнтів. Багато з цих закладів є загальновідомими ланцюгами, як наприклад "Макдональдс" чи "Планета Голівуд", які розуміють, що постійний потік людей в парках створює рекламу їхньому іміджу.
При парках в ресторанах можуть замовляти організацію обслуговування урочистих офіційних прийомів, конференцій, сімейних урочистих подій, особливих свят і т.п.
У вечірній час у ресторанах пропонують концертно-естрадні вистави.
Бар - підприємство для швидкого обслуговування туристів за стійкою бару, разом з обслуговуванням за столиками.
В тематичних паркахці підприємства організовують відпочинок відвідувачів в затишній атмосфері, де можна замовити напої, закуски, коктейлі, послухати музику, подивитися виставу та ін.
В залежності від асортименту напоїв та закусок бари поділяються на пивні, винні, коктейль-бари та ін.
Бари по рівню обслуговування та рівню послуг, які вони пропонують поділяються на три класи - "люкс", найвищий, перший.
В тематичних парках розповсюдженими є коктейль-бари, в яких пропонують в широкому асортименті фрукти, кондитерські вироби, спеціальні страви та ін. Парки розраховані найчастіше на сім'ю, дітей та молодь, тому в них і створюються найсприятливіші умови для їх

 
 

Цікаве

Загрузка...