WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Вправи для розвитку гнучкості, швидкості, витривалості, виправлення постави - Реферат

Вправи для розвитку гнучкості, швидкості, витривалості, виправлення постави - Реферат

разів.
5. В.п. - упор лежачи на зігнутих руках; 1-2 - випростовуючи руки, упор лежачи на стегнах, прогнутися (вдих), 3-4-в.п. (видих). Повторити 8-10 разів.
6. В.п. - o.e., 1 - піднятися на носки, руки через сторони вгору (вдих); 2-3 - присід, руки вгору (видих); 4 - в.п. Повторити 6-8 разів.
7. В.п.-лежачи на грудях, руки зігнуті в ліктях, кисті під підборіддям; 1-2 - руки в сторони, підняти голову, плечі і ноги, прогнутися "ластівка" (вдих), 3-4 - в.п. (видих). Повторити 8-Ю разів. .
8. В.п. - лежачи на спині, ноги нарізно, руки в сторони; 1 - підняти ноги вперед і з'єднати їх (вдих); 2--зігнути ноги (видих); 3 - випростати ноги вперед (вдих); 4-в.п. (видих).Повторити 8-10разів. Спину і голову з підлоги не піднімати.
9. В.п. - упор сидячи ззаду; 1 - підняти ноги вперед, руки в сторони "кут"- - (вдих); 2-3 - тримати положення "кута"; 4 - в.п. (видих). Повторити 10-12 разів у положенні "кута".
10. В.п. - лежачи на спині, ноги нарізно, руки вниз. 1-2 - спираючись на п'ятки, підняти тіло і руки вгору (вдих); 3-4 - в.п. (розслабитися, видих). Повторити 8-10 разів.
11. Ходьба з медболом або мішечком із піском (1-2 кг) на голові. Руки. в сторони (1 хв.). Спочатку на голову кладуть "бублик", а потім медбол або мішечок.
12. Біг у повільному темпі (1-2 хвилини) з переходом на ходьбу і виконанням дихальної вправи з рухами рук угору та вниз.
Комплекс 2
1. Ходьба на місці з високим підніманням стегна і широкимивільними рухами рук. Ходьба звичайна в русі, ходьба на носках, п'ятках. Ходьба з зупинками за командою - 1 хв.
2. В.п. - притиснутися до стіни потилицею, спиною, сідницями і п'ятками, набувши положення правильної постави; 1 - крок уперед; 2 - в.п.; З - крок уперед із заплющеними очима; 4 - в.п. Повторити 5-6 разів.
3. В.п. - стійка нарізно, руки за голову; 1 - руки в сторони: - назад підняти на носки, прогнутися (вдих);2-в.п. (видих). Повторити 10-12разів.
4. В.п. - стійка ноги нарізно, руки перед грудьми; 1-2 - відводячи лікті назад і зводячи лопатки, прогнутися в грудному відділі хребта, підняти голову (вдих); 3-4 - в.п. (видих). Повторити 8-Ю разів.
5. В.п. - упор стоячи на колінах; 1 - праву руку в сторону, повертаючи тулуб і голову вправо (вдих); 2 - в.п. (видих); 3-4 - те саме в лівий бік. Повторити 8-10 разів.
6. В.п. - лежачи на спині, руки в сторони; 1-2 - прогинання у грудному відділі хребта сковзким рухом по підлозі вниз підвестися в положення сидячи зігнути ноги так, щоб ступні торкалися підлоги, руки в упорі ззаду, плечі опущені (видих); 3-4 - в.п. (вдих). Повторити 8-Ю разів.
7. В.п. -лежачи на спині на валику, що під нижніми кутами лопаток, руки вниз; 1-2 - руки вгору (вдих); 3-4 - в.п, (видих). Повторити IQ-12 разів. ;
8. В.п. - лежачи на спині, руки біля голови пальцями до плечей; 1-
3 - "міст" з опорою на голову, руки і ноги (видих); 4 - в.п. (вдих). Повторити 8-Ю разів.
9. В.п. - стійка ноги нарізно, руки на поясі; 1 - присід, руки в сторони (видих); 2 - в.п. (вдих). Повторити 6-8 разів.
10. В.п. - руки за голову, нахил тулуба вперед; 1 -2 - руки В сторони, прогнутись у попереку, голову не спускати, дивитись уперед (вдих); 3-
4 - в.п. (видих). Повторити 10-12 разів.
11. Ходьба по колу з предметом на голові, руки в сторони (15-20 секунд).
12. Біг у повільному темпі (1-2 хвилини) з переходом на ходьбу з виконанням дихальних вправ.
Комплекс З
Вправи з гімнастичною палицею
1. Ходьба на місці з високим підніманням стегна і широкими вільними рухами рук. Ходьба звичайна в обхід, ходьба на носках, на
п'ятках, на зовнішньому боці ступні (1 хвилина).
2. В.п. - палиця внизу; 1-2 - підняти палицю вгору, підвестися на носки (вдих); 3-4 - в.п. (видих). Повторити 10-12 разів.
3. В.п. - палиця внизу за спиною; 1-2 - відвести палицю назад, підвестися на носки (вдих); 3-4 - в.п. (видих). Повторити 10-12 разів.
4. В.п. - палиця вертикально за спиною, руки зіпгуті; 1 -2 - присісти (видих); 3-4 - в.п. (вдих). Повторити 8-10 разів.
5. В.п. - стійка ноги нарізно, палиця внизу; 1-2 - палиця перед грудьми, поворот тулуба вправо з одночасним нахилом назад (вдих); 3-4 - в.п.; 5-8 - те.саме в ліву сторону. Повторити 8-10 разів.
6. В.п. - лежачи на животі, руки вгору, хват палиці за кінці; 1-2 - згинаючи руки, палицю на лопатки, підняти голову і плечі, прогнутися (вдих); 3-4 - в.и. Повторити 8-Ю разів. Ноги не піднімати.
7. В.п. - лежачи на животі, палиця вгорі, руки розслаблені. 1-2 - відводячи палицю якнайшвидше, прогнутися (вдих); 3-4 - в.п. (видих). Повторити 8-Ю разів.
8. В.п. - стійка ноги нарізно, палиця налопатках; 1 - поворот тулуба вправо (вдих); 2 - в.п. (видих); 3-4 - те саме вліво. Повторити 10-11 разів.
9. В.п. - палиця на лопатках; 1-2 - присід палиця вгору (видих); 3-4 - в.п. (вдих). Повторити 8-10 разів.
10. В.п. - палиця внизу; 1 - випад правою ногою вперед, палиця вгору (вдих); 2 - в.п. (видих); 3-4 - те саме лівою ногою. Повторити 8-10 разів.
11. В.п. - стійка ноги разом, палиця горизонтально за спиною під ліктями; 1 - випад ногою в сторону з нахилом вправо (видих); 2 - в.п. (вдих); 3-4 - те саме з випадом вправо. Повторити 8-Ю разів.
12. В.п. - сід ноги нарізно, палиця за головою, лікті вниз; 1-2 - палицю вгору (дивитись ка неї), прогнутися (вдих); 3-4 - в.п.; 5-7 - пружні нахили вперед, ноги не згинати, носки відтягнути (видих); 8 - в.п. (вдих). Повторити 6-7 разів.
КОМПЛЕКСИ ВПРАВ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ
ТА КОРЕКЦІЇ ПЛОСКОСТОПОСТІ
(для виконання учнями в домашніх умовах)
1. Ходьба на носках, звичайна ходьба з високим підніманням стегна вперед та назад; ходьба приставним кроком. Ходьба на п'ятках, пальці ніг зігнугі. Ходьба на зовнішніх склепіннях ступні (1-2 хвилини).
2. В.п. - сидячи па стільці, ноги на ширині ступні. Згинання і розгинання пальців ніг. Повторити 20-25 разів.
3. В.п. - сидячи на стільці, піднімання маленьких предметів (камінців, ґудзиків, шишок, спеціальних предметів) пальцями ніг (2-4 хвилини). , 4. В.п. - лежачи на животі, Повороти гомілки зовні і назовні. [Повторити 20-25 разів.
І 5. В.п. - сидячи на стільці, ноги зігнуті в колінах, руки на поясі; 1 - праву ногу поставити на п'ятку, сильно розігнувши її в підйомі, носок вгору; 2 - зігнути ногу в підйомі і торкнутися кінцями пальців підлоги; p - повернутися в положення !; 4 - поставити ногу в.п.; 5-8 -те саме

 
 

Цікаве

Загрузка...