4. "Лімниця" Перегінськ 26 15 2 9 33-25 32
5. "Ялинка" Великий Бичків 26 13 1 12 49-40 27
9. "Електрон" Воловець 26 10 3 13 34-46 23
10. "Галичина" Брошнів 26 9 5 12 39-38 23
11. "Сокіл" Львів 26 8 7 11 32-43 23
12. "ІПахта-9" Нововолинськ 26 8 3 15 29-42 19
13. "Шахтар" Червоноград 26 7 4 15 16-37 18
14. "Гірник" Новояворівськ 26 2 2 22 21-66 6
За "Покуття" виступали: Сергенюк і Палій - по 25 матчів, Горук, Курліковський, Тодорів - по 24, Скоков, Клапчук - по 23, Гуцуляк, Гребе-нюк - по 21, Мотиль - 20, Ковальчук - 18, Дяків - 17, Мельничук - 13, Борисевич -12, Тібілов -11, Якубів - 10, Савчук, Луцик - по 9, Ост-ровський - 5, Блясецький - 1.
Автори забитих м'ячів за сезон:
Павло Палій - 12. Валерій Гуцуляк - 11. Михайло Сергенюк - 5. Володимир Борисевич - 5. Олег Клапчук - 4. Гоча Тібілов - 3. Ярослав Ковальчук - 2. Ігор Дяків - 1. Володимир Гребенюк - 1. Володимир Курліковський - 1. Василь Луцик - 1.
Примітка: автори забитих м'ячів в матчі "Електрон" Воловець - "Покуття" - 0:6 (Палій - 3, Борисевич - 2, Клапчук), який анульовано, вище не враховані.
Кубок України 1993-1994 років
В ранзі володаря кубка області "Покуття" взяло участь в розиграші Кубка України. Згідно жеребкування першим суперником коломиян стала команда "Дністер" Заліщики, що виступала в 2-ій лізі українського футболу. На цьому етапі переможець визначався з однієї гри, що відбулась в Коломиї.
Весь матч пройшов за явної переваги "Покуття". Господарі поля переважали гостей по всіх компонентах гри і суддя матчу Ігор Іщенко з Хмельницького зафіксував переконливу перемогу коломиян з рахунокм 4:1. Голи забили: Павло Палій - 2, Олег Клапчук і Юрій Тодорів.
"Покуття" грало в такому складі: Савчук, Луцик, Ковальчук, Курліковський, Горук, Скоков (Тирлич), Клапчук, Сергенюк, Тодорів (Гре-бенюк), Палій, Гуцуляк (Големба).
На слідуючому етапі розиграшу кубка "Покуття" зустрілося з командою "Адвіс" Хмельницький, яка виграла у команди першої ліги чемпіонату України "Кристал" Чортків. І на цей раз переможець визначався з однієї гри. Жереб вибрав господарями коломиян. Матч проходив в гострій, цікавій і напруженій боротьбі. Гострі моменти виникали поблизу обох воріт, але першими рахунок відкрили гості. Коломияни стараються відігратися, і незабаром Валерій Гуцуляк зрівнює рахунок. Надалі гра проходила з деякою перевагою хмельничан, але рахунок не змінювався. Здавалось, будуть додаткові ЗО хвилин гри. Так думали майже всі. Але за три хвилини До закінчення другого тайму центральний захисник коломиян Ярослав Ковальчук з далекої відстані гарматним ударом приносить перемогу своїй команді - 2:1.
"Покуття" цю гру провела в такому складі: Мотиль, Луцик, Ковальчук, Курліковський, Горук, Скоков, Тодорів (Гребенюк), Сергенюк, Клапчук, Палій, Гуцуляк.
В 1/16 фіналу "Покуття" двічі помірялося силами з однією з най-сильніших команд України - донецьким "Шахтарем".
Перший матч відбувся в Коломиї.
"Покуття" Коломия - "Шахтар" Донецьк - 0:1.
"Покуття": Мотиль, Луцик, Курліковський, Дяків, Ковальчук, Сергенюк, Тодорів (Гребенюк), Скоков, Борисевич (Гуцуляк), Палій (Тібілов), Клапчук. "Шахтар": Кураєв, Леонов (Смигунов), Мальований, Щербина, Узаков, Коваль, Купцов, Онопко (Бєліченко), Орбу, Кривенцов, Воскобойник.
Судді: Шельменко (Київ), Калита, Боднарчук (обидва Чернівці). 10000 глядачів.
Гол: Орбу, 78.
Гра проходила в напруженій боротьбі. Господарі поля намагались не поступитись ініціативою своїм грізним суперникам. В першому таймі Віталій Скоков виходить один на один з воротарем "Шахтаря", але його грубо збиває захисник гірників Ігор Леонов, за що отримує жовту картку, а мав би, мабуть, одержати й червону. Двічі втратив реальні шанси відкрити рахунок Володимир Борисевич, не зумів також переграти Кураєва й Валерій Гуцуляк, що вийшов з ним один на один. Досвід взяв гору. Наприкінці зустрічі Ген-надій Орбу головою забиває коломиянам єдиний в цій зустрічі гол - 1:0 переміг "Шахтар". "Покуття" хоч і програло, але показало справжній бійцівський характер і непогану колективну гру.
Матч-відповідь відбувся в Донецьку на стадіоні "Шахтар".
"Шахтар" - "Покуття" - 7:1.
"Шахтар": Кураєв (Шутков), Леонов, Смигунов, Ященко, Попов, Ателькін, Узаков (Щербина), Онопко, Орбу, Кривенцов, Матвеев.
"Покуття": Мотиль, Дяків, Ковальчук, Курліковський, Горук, Скоков, Клапчук, Палій, Тодорів, Тібілов, Борисевич.
Судді: Безрук, Глущенко (обидва Луганськ), Стоян (Алчевськ), 500 гля-дачів.
Голи: Попов, 7, Онопко, 38, Ателькін, 47, Матвеев, 67, 71 (11 м), 85, Кривенцов, 90 (11 м), Палій, 53 (11 м).
Матч пройшов при повній територіальній і ігровій перевазі гірників. Різниця в класі й позначилась на кінцевому рахунку гри. Тим більше, голов-ний тренер "Шахтаря" Валерій Яремченко виставив на цю гру оптимальний і бойовий склад. Вже на початку гри капітан гірників, гравець національної збірної України Сергій Попов відкриває рахунок. В кінці першого тайму гравець олімпійської збірної України Сергій Онопко забиває другий гол. З рахунком 2:0 команди пішли на перерву.
Початок другого тайму став успішним для ще одного "олімпійця". Сергія Ателькіна, що забив третій гол. Коломиянам втрачати вже було нічого, тому вони почали грати у відкритий футбол. Чергову атаку коломиянина Гочі Тібілова зупинили в штрафному майданчику недозволеним прийомом і суддя, без вагань, показав на одинадцятиметрову позначку. Штатний пеналь-тист "Покуття" Павло Палій не схибив і воротарю національної збірної України Дмитру Шуткову довелося витягти м'яч з сітки своїх воріт.
Коломияни і надалі атакою відповідали на кожну атаку гірників. Двічі виходив один на один з Шутковим Борисевич, але переграти його не зміг. А гірники своїх шансів не втратили. Тричі відзначився кращий бомбардир Шахтаря" Олег Матвеев (один раз з пенальті), а останню крапку в цьому матчі, теж з одинадцятиметрової позначки, поставив ще один гравець олімпійської збірної Валерій Кривенцов. Поразка з великим рахунком для Покуття" в майбутньому має стати серйозним уроком, а дві зустрічі з Шахтарем" збагатили коломйян досвідом, який згодиться в майбутніх футбольних баталіях різного рангу.
Фінал кубка України відбувся 29 травня 1994 p.
"Чорноморець" - "Таврія" - 0:0, по пенальті - 5:3 "Чорноморець" Одеса вдруге став володарем кубка України з футболу і представляв наш український футбол у змаганнях Кубка кубків.
13 грудня 1991 року стало історичною віхою в біографії українського футболу. В цей день пленум Федерації футболу України проголосив про пов-ну незалежність цієї організації і вихід її зі складу федерації футболу СРСР.