WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Розвиток франчайзингових відносин в туристичній індустрії України на прикладі “Екоплант”: мережа агентств “Горящие путёвки” м. Київ - Дипломна робота

Розвиток франчайзингових відносин в туристичній індустрії України на прикладі “Екоплант”: мережа агентств “Горящие путёвки” м. Київ - Дипломна робота

туристичних послуг, за дорученням операторів туристичної діяльності, як посередника, тобто підприємство є агентом.
Основними конкурентами агентства є агентства мережі "Сеть магазинов горящих путёвок", потім як не дивно, агенства власної мережі, причиною цьому є в переважній більшості порушення керівництвом мережі принципу: 1 агентство на 200 000 населення, а вже потім інші туристичні агенції. Основними перевагами мережі є найкращі ціни, краща (без перебільшення) інформаційна наповненість сайту, підвищена комісійна винагорода, та звичайно бренд.
ТОВ "Мережа агенцій гарящих путівок" реалізує окремі туристичні послуги або пакети послуг кінцевому споживачу. Особливою сферою компетенції турагенства є надання інформаційних і консультаційних послуг туристам. Звертаючись до турагенства, більшість клієнтів знаходиться на стадії вибору або аналізу варіантів і тому потребує допомоги. Підбір відповідних матеріалів, настановчі бесіди, а згодом - забезпечення інформацією щодо руху транспортних засобів, варіантів розміщення та розваг, поточних розцінок, надання візової підтримки, це ті послуги, які надає агентство своїм клієнтам.
Мережа агенцій "Горящих путёвок" - одна з провідних на туристичному ринку України. Мережа Агенцій Гарящих Путівок складається з центрального офісу, близько 77 агентств і представництв в Україні, Молдові, Білорусії.
Центральний офіс мережі агенцій палаючих путівок, не займається ні розробкою ні продажем туристичного продукту, працівники центрального офісу аналізують пропозиції, що надходять від туроператорів, та заносять їх до інформаційної бази, в обробленому та максимально зручному для менеджера вигляді. Дана база автоматично представлена на сайті, але без інформації про туроператорів, комісійних для агенств і т. д. Адреси та контактні телефони агентств розміщенні на одному з "найрозкрученіших" туристичних сайтів України у розділі "Агентства сети". За відвідуваністю сайт знаходиться на 3-му місці серед регіональних користувачів Інтернету.
На 200000 міського населення можливе лише одне агентство даної торгової марки. У кадровому складі агенції не менше 30% спеціалістів повинні мати спеціальну туристичну освіту або стаж роботи в туризмі від 3 років.
Інформацію про себе компанія надає за допомогою реклами. При вступі до мережі АГП ефективність кожного рекламного долару збільшується у 5-6 разів. За рахунок абонплати, яку вносять учасники мережі, кожне агентство отримує безкоштовно рекламні ролики, фірмову рекламно-інформаційну поліграфію.
Для свого розвитку Мережа АГП вирішила піти по шляху франчайзингу. При цьому, здобуваючи розкручене ім'я, ефективні технології, вигідні умови реалізації продукту, агентства, що вступають у мережу зберігають повну юридичну незалежність і волю дій. Це вигідно відрізняє дану мережу від більшості франчайзерів, які обмежують своїх партнерів, роботою з одним або декількома туроператорами.
А нова знахідка Мережі - туристичний супермаркет, дозволяє потенційним клієнтам, завдяки розробленій технології, у найкоротший час одержати найбільш повну інформацію про наявні пропозиції, що на даний час складають більше 40 тисяч пропозицій від близько 400 операторів.
Агенції мережі мають ліцензії на проведення різних видів туристичної діяльності, а саме:
- організація прийому та обслуговування іноземних туристів в Україні;
- організація туристичних поїздок за межі України;
- організація прийому і обслуговування вітчизняних туристів в Україні;
- екскурсійна діяльність;
- організація масового та оздоровчо-спортивного туризму.
З зазначених в ліцензії видів туристичної діяльності "Мережа агенцій гарящих путівок" займається майже всіма. "Гаряща путівка" - це завжди груповий тур. Вони з'являються майже у кожній туристичній фірмі: внаслідок часткової незаповненості транспортного засобу, а також це можуть бути звичайні путівки, які продаються зі знижкою, наприклад, за рахунок агентської винагороди або зменшення прибутку туроператора тощо. Туристична компанія "Мережа агенцій гарящих путівок" пропонує подорожі до більш ніж 54 країн світу. Програми перебування туристів залежать від пори року. Влітку та взимку програми можуть бути орієнтовані на рекреацію, то восени і навесні вони носити більш пізнавальний характер.
Агенції мережі реалізують тури біля 400 операторів. Працівників мережі забезпечено необхідними інформаційно-довідковими матеріалами:
" підбіркою законодавчих актів та нормативної документації;
" адресами, телефонами туристичних закладів і підприємств обслуговування, цінами на послуги;
" розкладом усіх видів пасажирських перевезень і тарифами на них;
" туристичними довідниками, путівниками, картами, рекламно-інформаційними матеріалами по країнах і місцях відвідування;
" календарями туристичних заходів;
" спеціалізованими періодичними виданнями з питань туризму тощо.
Агенції мережі продають тури на підставі укладених договорів франчайзингу, які укладаються центральним офісом (Франчайзером) (дод. Д).
Мережа використовує Інтернет як канал розповсюдження своїх послуг. Система Інтернет допомагає подорожуючим розшукати інформацію про різні готельні мережі, туристичні фірми, представництва різних іноземних країн, про "палаючі" тури, існує навіть можливість здійснити замовлення.
Принцип роботи фірми полягає в підтримці і забезпеченні відновлення інформації на електронному сайті www.hottour.com.ua (дод.Е), у мережі Інтернет, тому комп'ютер є робочим інструментом кожного менеджера. Оператори центрального офісу, одержують оперативну інформацію про наявність "гарящих" турів, заносять цю інформацію на сайт, що робить її доступної широкому колу споживачів. За допомогою вікна вибору туру (дод. Є), клієнт може ввести бажані параметри і система автоматично підбере всі тури, що відповідають даним вимогам. Знайшовши бажану пропозицію, турист може звернутися в одне з агентств "гарящих" путівок та сказати код відібраних системою турів, або ж якщо незнайшлося нічого підходящого - заповнити форму-заявку (дод. Ж), та очікувати повідомлення від одного з агентств.
Зараз, технологія, розроблена Мережею АГП, припускає рішення всіх основних проблем, що виникають при продажі і пошуку, переробці, оцінці і роботі з великим обсягом інформації:
Не змушувати клієнта чекати - робота "в один екран" збільшує швидкість продажу приблизно в 5 разів. Менеджер відразу бачить усі діючі на даний момент пропозиції від 400 туроператорів СНД, включаючи докладний опис туру, нову і стару ціну, комісійну винагороду, опис готелю, необхідні документи і т.д..
Заробити більше - відразу оцінювати найбільш вигідні умови від туроператорів (включаючи ексклюзивну комісію для Мережі АГП);
Знизити витрати на міжміські телефонні переговори - у будь-який момент часу можна бачити усі відновлення і зміни в пропозиціях, стоп-сейлы, наявність місць, зниження цін;
Бути достовірними і оперативними, мати доступ до всієї оперативної інформації на туристичному ринку.
Задовольнити будь-які запити клієнтів, збільшити географію пропозицій.
Нові технології і постійне

 
 

Цікаве

Загрузка...