WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Розвиток франчайзингових відносин в туристичній індустрії України на прикладі “Екоплант”: мережа агентств “Горящие путёвки” м. Київ - Дипломна робота

Розвиток франчайзингових відносин в туристичній індустрії України на прикладі “Екоплант”: мережа агентств “Горящие путёвки” м. Київ - Дипломна робота

відомий ще з радянських часів термін, що визначав можливість поїздки на гарний курорт по "профспілковій" ціні знайшов сьогодні новий зміст і наповнення. Мережа Агенцій Гарящих Путівок (далі АГП) перейшла на новий рівень роботи з клієнтом - створення єдиного в Україні туристичного супермаркету путівок, де крім якісного турпродукту і невисокої ціни пропонується величезний вибір готелів, курортів, країн.
Специфіка турпродукту така, що він не може "пролежати" кілька місяців до появи попиту. У будь-якій турфірмі завжди є визначений відсоток путівок, що доводиться продавати за зниженими цінами. Але далеко не завжди можна швидко знайти клієнта готового летіти завтра, навіть по дуже привабливих цінах. Тоді на допомогу і приходить Агенція гарящих путівок зі своєю технологією продажів, цільовою аудиторією і фахівцями, спрямованими на просування саме цього виду послуг.
Звідси і виникає поняття "гаряща путівка" з новим наповненням. Те, що для інших є головним болем, а часто збитками, може приносити прибуток і формувати нове коло споживачів, які при інших умовах не змогли б дозволити собі подібні витрати.
З ростом попиту на подібний продукт, виникає питання відкриття своїх представництв у різних регіонах. Для свого розвитку Мережа АГП вирішила піти по шляху франчайзингу. При цьому, здобуваючи розкручене ім'я, ефективні технології, вигідні умови реалізації продукту, агентства, що вступають у мережу зберігають повну юридичну незалежність і волю дій.
ТОВ "Агентство Горящих Путёвок Экоплант ЛТД", є об'єктом дослідження даної роботи, і як можна помітити з назви, є одним з агентств цієї мережі.
Товариство з обмеженою відповідальністю "Екоплант ЛТД", створене за Установчим договором, укладеним між фізичними особами - громадянами України шляхом об'єднання їх майна, коштів і підприємницької діяльності для здійснення спільної діяльності з метою одержання прибутку. Підприємство є юридичною особою і правонаступником підприємства, у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Екоплант ЛТД", зареєстрованого рішенням виконкому Шевченківської районної ради народних депутатів м. Києва 31 грудня 1990 року, перереєстрованого Виконавчим комітетом Шевченківської районної ради народних депутатів 27 березня 1992 року, та в наступному переєрестрованому Київською міською державною адміністрацією 1 вересня 1997 року, (з чого і почалася діяльність підприємства як туристичної агенції), та знову переєрестроване 08.01.2003 року, печерською районною у місті Києві державною адміністрацією (дод. А).
Підприємство здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України та свого статуту. Підприємство має самостійний баланс, печатку, штамп, розрахунковий та інші рахунки в банках, бланки та інші реквізити. Підприємство несе відповідальність за своїми зобов'язаннями в межах належного майна, згідно з чинним законодавством.
В ТОВ "Екоплант ЛТД" основним та домінуючим регламентом є статут (дод.Б), та установчий договір (дод.В).
В Статуті ТОВ "Екоплант ЛТД" викладені наступні пункти функціонування підприємства:
- найменування, місцезнаходження та учасники товариства;
- предметі та цілі діяльності товариства;
- юридичний статус товариства;
- зовнішньоекономічна діяльність товариства;
- власність (майно) товариства, порядок його утворення, фонди, прибутки та збитки товариства та порядок їх розподілу (покриття);
- статутний капітал (фонд) товариства, вклади учасників;
- склад та компетенція органів товариства;
- загальні збори учасників товариства;
- виконавчий орган товариства;
- ревізійна комісія товариства;
- порядок вступу до товариства та виходу з нього;
- правила та обов'язки учасників товариства;
- облік та звітність товариства;
- повноваження трудового колективу;
- внесення змін та доповнень;
- припинення діяльності товариства.
Туристична компанія "Екоплант ЛТД", має колективну форму власності, діє на основі статуту. Знаходиться підприємство (юридична та фактична адреса) на бульварі Лесі Українки 3, оф 126, Печерський район Києва.
Місцерозташування підприємства досить вигідне, зі зручною транспортною розв'язкою, 5 хвилин від станції метро Кловська, 10 - від Палацу Спорту, та визначні орієнтири: поряд Будинок Подарунків, а сама агенція знаходиться в одній будівлі з відомим Будинком Радіо, але до мінусів можна віднести відсутність входу з бульвару, (вхід через під'їзд з кодовим замком).
Офіс розташовано на першому поверсі житлового будинку, в приміщенні яке колись було двома сусідніми квартирами, а тепер переплановано на офіс, офіс відповідає пожежним та санітарним вимогам, має гарний інтер'єр, та зручний для відвідувачів. До послуг відвідувачів - зручні диван, крісло, якщо відвідувачів багато, і потрібно чекати своєї черги, гості можуть переглянути каталоги та глянцеві журнали. Офіс має необхідне для плідної праці технічне оснащення (яке відповідає сучасним вимогам), Власних транспортних засобів та інших складових матеріальної бази, компанія не має. За штатним розкладом, в агентстві працює 3 працівники, директор, менеджер та бухгалтер.
За організаційно-правовим статусом підприємство є товариством з обмеженою відповідальністю. Форма власності - колективна.
Види діяльності підприємства за КВЕД
" туристичні агентства та бюро подорожей;
" консультації з питань комерційної діяльності та управління;
" неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами;
" інші види оптової торгівлі;
" роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно з продовольчим асортиментом.
Але крім туристичної діяльності підприємство фактично не займається іншою діяльністю. Ліцензія на дозвіл проведення туристичної діяльності (дод. Г), видана державною туристичною адміністрацією, за номером №78065, від 31.03.2004р., та має строк дії до 31.03.2007р.
Вищим органом товариства є збори учасників, що скликаються не рідше двох разів на рік. Учасник товариства має право передати свої повноваження на зборах іншому учасникові, або представникові іншого учасникатовариства.
Виконавчим органом товариства, що здійснює поточне керівництво діяльністю фірми є директор, який призначається зборами учасників товариства. Контроль за діяльністю директора й адміністрації товариства здійснюється ревізійною комісією. Ревізії проводяться не рідше одного разу на рік. Ревізійна комісія обирається зборами учасників із їх числа в кількості трьох осіб на строк до трьох років.
Підприємство створене (за матеріалами статуту) з метою одержання його учасниками прибутку від діяльності, задоволення потреб суспільства в товарах народного споживання, оргтехніки, продукції промислового, сільськогосподарського, виробничо-технічного та іншого призначення, будівництва нових і реконструкції діючих об'єктів різного призначення, по наданню торгівельних, сервісних, посередницьких, медичних, юридичних, побутових та інших послуг, розвитку інфраструктури та розвитку зовнішньоекономічних зв'язків України.
Фактичним предметом діяльності підприємства, є надання

 
 

Цікаве

Загрузка...