WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Розвиток франчайзингових відносин в туристичній індустрії України на прикладі “Екоплант”: мережа агентств “Горящие путёвки” м. Київ - Дипломна робота

Розвиток франчайзингових відносин в туристичній індустрії України на прикладі “Екоплант”: мережа агентств “Горящие путёвки” м. Київ - Дипломна робота

побачити дійсні цінності системи, хто може допомогти її поліпшити, і тим самим принесе вигоду і собі, і системі. Незалежно від того, наскільки успішно працює франчайзі, первісний ентузіазм його згодом проходить.
Франчайзер повинен бути готовий визнати цей факт і потрібно розробити спеціальну програму, яка зміцнить первісне бажання франчайзі вступити в систему франчайзингу. Угода про франшизу визначає конкретний характер відносин між франчайзером і франчайзі, і тут звичайно необхідні юридичні поради, щоб переконатися, що були прийняті найбільш придатні умови. Маючи точне уявлення про те, коли необхідна юридична консультація і який характер вона повинна мати, підприємець одержує можливість заощадити час і гроші.
Спілкування - важливий компонент успішних відносин франчайзер - франчайзі. Але занадто часто франчайзер не усвідомлює усієї важливості ефективного спілкування і не завантажує себе листами чи бесідами.
Потрібно дати франчайзі зрозуміти цінність спілкування. Якщо в нього народжується гарна ідея, потрібно виразити йому визнання в присутності інших франчайзі. Якщо мережа має проблеми, потрібно зібрати франчайзі і попрохати їхньої участі в рішенні. Це один із шляхів народження ідей, що ведуть до збагачення людей.
Що стосується ТОВ "Екоплант ЛТД", як об'єкта дослідження, то в порівнянні з попереднім періодом, це агентство досягло досить помітних результатів, звичайно, потрібно мотивувати працівників до кращих результатів діяльності, підвищити заробітну платню, ввести комісійні винагороди, премії, відправляти менеджерів в рекламні тури, навчальні семінари, що зрештою повернеться сторицею, це не те, на чому потрібно економити.
Необхідна власна, не залежна від мережі потужна реклама, так як вже зазначалося вище, реклама мережі позбавляє агентство індивідуальності, тому що рекламує мережу вцілому, і лише десь в куточку будуть стояти адреси агентств, або взагалі вказівка про те що адреси можна знайти на сайті.
При наданні такої реклами, потенційний турист звертає увагу на ті агенції, які стоять на початку списку, або вибирає за зручністю для нього територіального розташування цього агентства. Індивідуальна ж реклама, за умови грамотного розміщення та подання, може привабити клієнтів з інших районів, та привертатиме увагу саме до "Агенстсва Горящих Путёвок ТОВ "Экоплант ЛТД"".
Якщо розглянути фінансову сторону діяльності агенції, то суттєву частину прибутку потрібно вкладати в розвиток підприємства, заміну застарілої оргтехніки, оновлення меблів, офісу, обладнання зручного входу з бульвару. Непогано було б на сайті мережі, наприклад кожного тижня, на головній сторінці виставляти по одному агентству, зі знижкою в 2-5%, звичайно зі згоди агентства, а не розташовувати їх в алфавітному порядку, зазвичай люди помічають тільки перші агентства, або розмістити фірми за районами міста.
Потрібно розмістити на власному сайті, таке саме за змістом, та наповненістю вікно вибору туру як і на www.hottour.com.ua, щоб не направляти потенційних клієнтів на центральний сайт, у разі їхньої ним зацікавленості, чи неможливості у даний момент вибрати необхідну пропозицію, де вони зможуть підібрати тур самостійно, можливо не так якісно як менеджер, але все таки користуючись такою самою базою даних, а також побачити адреси інших агентств, що може призвести до вибору більш територіально зручного для клієнта, агентства мережі.
3.2 Економічне обґрунтування наданих пропозицій щодо вдосконалення франчайзингової діяльності підприємства
Розрахуємо економічні наслідки рекомендації, що наведена в попередньому розділі, а саме введення автоматизованої системи яка дозволяла б отримувати документи протягом 15 хвилин, після вибору туру.
Внаслідок введення цієї системи в роботу, значно збільшиться ефективність роботи менеджера, він не буде витрачати час на відсилання бронювання факсом, потім очікувати підтвердження, іноді навіть більше доби, а саме головне - не витрачатиме час та гроші на те, щоб власноруч забрати документи в представництві оператора.
Розрахуємо економію робочого часу менеджерів, що виникає в результаті використання вище описаної системи бронювання та видачі документів.
Визначимо спочатку середню тривалість операцій які зникнуть, в результаті введення системи. Це час який менеджер витрачає роздрук форми бронювання, надсилання бронювання факсом оператору, перевірку проходження цьогофаксу, отримання від оператора, факсом, підтвердження запиту, та звичайно поїздки, до представництва оператора, за роздрукованими квитками, ваучерами, страховками, візами і т.д. Звичайно, що цю роботу можна доручити кур'єру, але це не є доцільним для маленької фірми, так як це досить значні витрати, а також кур'єр не в змозі перевірити правильність заповнення документів, бо не має відповідних професійних навичок.
Час поїздки залежить від місцерозташування оператора, можливості за одну поїздку відвідати декількох туристичних операторів, звичайно якщо збіжиться день видачі документів, це зазвичай за добу до вильоту, що буває досить рідко.
Заповнювати форму бронювання все рівно доведеться, але вже в електронному вигляді, і на відміну від нинішніх різних форматів заповнення - в єдиному стандарті, що в умовах постійного цейтноту досить суттєво зберігає час та застерігає від помилок.
Звичайно, що в залежності від сезону, змінюється попит на туристичний продукт, а отже і кількість бронювань також значно змінюється. Фотографія робочого місця, що відображає окремий робочий день, не дає повної та об'єктивної картини, так як задіяний фактор сезонності попиту на туристичний продукт: якщо в несезон, наприклад восени, зазвичай відбувається 2-6 бронювань на місяць, то в сезон, влітку - 2-6 бронювань за день.
За експертними оцінками робітників агенції, середньорічний час, що витрачається менеджером, на вищеописані операції приблизно дорівнює 1 годині 45 хвилинам, на один робочий день. А за умови введення системи в роботу, це буде займати лише 15 хвилин.
За допомогою формули 3.1, розрахуємо економію робочого часу менеджера при введенні системи.
(3.1)
де: - економія робочого часу працівника (місяць);
Т0 - затрати часу до введення системи;
Т1 - затрати часу після введення системи;
Отже маємо:
В розрахунку на місяць, маємо 36 години, економії робочого часу на одного менеджера.
Так як бронюванням та видачею документів займаються обидва менеджери, тобто і директор, що також виконує функції менеджера і його підлеглий, то приймемо кількість робітників, що зайняті в процесі бронювання, за 2 людини.
Розрахуємо за допомогою формули 3.2, економію фонду робочого часу працівників, що зайняті в процесі бронювання.
(3.2)
де: - економія фонду робочого часу;
- економія робочого часу;
Кр - кількість робітників, що зайняті певною діяльністю;
Маємо:
Отже в розрахунку на місяць, маємо на підприємстві 72 годин економії фонду робочого часу
Тепер за допомогою формули 3.3, визначимо фонд робочого часу.
(3.3)
де: Фрч - фонд робочого часу;
Кр - кількість робітників, що зайняті

 
 

Цікаве

Загрузка...