WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Розвиток франчайзингових відносин в туристичній індустрії України на прикладі “Екоплант”: мережа агентств “Горящие путёвки” м. Київ - Дипломна робота

Розвиток франчайзингових відносин в туристичній індустрії України на прикладі “Екоплант”: мережа агентств “Горящие путёвки” м. Київ - Дипломна робота

удосконалення роботи вже зараз дозволило Мережі зайняти свою нішу, оцінювану в 8% усіх продажів турпродукту. При цьому темпи розвитку бізнесу такі, що дозволяють робити прогнози про досягнення 10-15% показника найближчим часом.
Завдяки чіткій та виваженій політиці ТОВ "Мережа агенцій гарящих путівок", турпотік компанії з року в рік зростає та урізноманітнюється за своїми характеристиками. Наприклад, цього сезону географія подорожей компанії представлена такими популярними напрямками, як провідні курорти України, Єгипет, Туреччина, Хорватія, Кіпр, Болгарія, Туніс, Мальта, Чехія, Угорщина, Словенія, Австрія й інші країни, причому основною ціллю подорожей клієнтів компанії є відпочинок, спорт, а також екскурсійні поїздки.
Що ж до динаміки турпотоку туристичної компанії "Мережа агенцій гарящих путівок", то кількість туристів щорічно збільшується. Демографічна структура клієнтів туркомпанії "Мережа агенцій гарящих путівок" є типовою для ринку туристичних послуг України. За віком - це люди від 25 до 55 років, а також діти віком від 8 до 16 років, за статтю - приблизно рівна кількість чоловіків і жінок.
Логіка поняття "горящие путёвки" звертається до тієї категорії туристів, яка готова зібратися у подорож за мінімальний строк, спокусившись низькою ціною (8-10% ринку).
На основі результатів, отриманих після реалізації турів, формується асортиментна політика. Найголовнішим джерелом інформації є самі туристи, і їх відгуки про надані послуги. Тур, після якого турист вдруге бажає спожити послуги компанії, вважається вдалим і організованим.
"Мережа агенцій гарящих путівок" має на меті максимально розширити асортимент турів. Тому компанія має різнобічний асортимент турів, вона займається й специфічними видами туризму, але віддає перевагу найбільш популярним, тобто тим, які користуються найбільшим попитом.
Асортимент постійно поновлюється. Кожної хвилини фірма отримує пропозиції від туроператорів СНД. В базі нараховується більше 40000 пропозицій.
Марочна політика фірми "Мережа агенцій гарящих путівок" базується на єдиній марочній назві, якою є назва фірми. Саме з назвою "Мережа агенцій гарящих путівок" у споживачів туристичних послуг асоціюється гарантія якості запропонованих послуг.
Іноді фірма застосовує наступні гасла: для туроператорів і турагентів - "Хочешь больше клиентов?..", для клієнтів - "Вам позавидуют попутчики" та ін.
Невід'ємною частиною марки фірми є її логотип який знаходиться на всіх договорах фірми, рекламній продукції тощо.
Туристична компанія "Мережа агенцій гарящих путівок" пропонує своїм клієнтам високоякісний, комфортний відпочинок на провідних курортах України, а також ближнього та дальнього зарубіжжя, що розрахований на клієнтів з різним рівнем доходу.
До методів стимулювання збуту, що використовуються в ТОВ "Мережа агенцій гарящих путівок" можна віднести:
- організація відпочинку співробітників у період міжсезоння за пільговими цінами (спрямована на персонал);
- надання знижок постійним клієнтам та тим, що користувались послугами компанії більше 3-х разів (спрямована на споживачів);
- заохочення до співпраці (спрямована на посередників).
У збутової політиці фірма застосовує непрямі методи збуту. Організація "Мережа агенцій гарящих путівок" має біля 400 партнерів-операторів і більше 77 агентств в мережі (дод. И). Розміри комісійних винагород турагентам по турам різні і залежать від конкретного оператора, але взагалі по мережі є максимальними для агенств конкретного оператора.
Подальше розповсюдження Інтернету, глобальної системи збуту, в туризмі дає можливість не тільки ефективної реклами для турпідприємств, але й можливість споживачам обходити туристичних посередників, зв'язуючись напряму з виробником турпослуги і отримуючи при цьому найнижчі ціни.
Відбувається загальнонаціональна рекламна компанія торгової марки. План кампанії розроблено, враховуючи побажання учасників мережі. Інформаційні джерела обрано у відповідності до цільової аудиторії фірми. Стиль компанії сформований відповідно до назви - ретро-пожежна тема (дод. К), що викликає зацікавленість клієнтів та колег, особливо на виставках, де мережа займає зазвичай великі площі, в центрі виставки, поряд з такими брендами як Tez Tour, Туртес, що створює цілком вірне враження солідності організації.
У пресі друкуються інтерв'ю з керівниками компанії, вони приймають участь у телепередачах. Популярності компанії сприяє її участь у Всеукраїнській туристичній професійній програмі "Кришталевий лелека", а нині Мережа є організатором всеукраїнського туристичного з'їзду, та ініціатором створення УАТА (Української Асоціації Туристичних Агентств), що підтримує розвиток туризму в Україні. Агентства мережі представлені на усіх значних туристичних заходах, де вони мають змогу знайти нових клієнтів та компаньйонів, відкрити нові, цікаві напрямки своєї діяльності.
Керівництво мережі займається організацією семінарів, теми яких стосуються найактуальніших питань туризму, спілкуванню менеджерів агенств з представниками операторів, ознайомленню з туристичними продуктами операторів.
2.2 Аналіз системи договірних відносин в мережі агенцій
Франчайзинг вимагає чіткого юридичного оформлення взаємних відносин франчайзера і франчайзі. Воно здійснюється за допомогою франчайзингової угоди. Це найважливіший документ, і не слід заощаджувати ні часу, ні грошей на юридичне й економічне пророблення деталей франчайзингової угоди. Копійкова економія на стадії підготовки угоди може обернутися потім мільйонними втратами.
Франчайзинг може стати успішним тільки при дотриманні принципів рівноправного співробітництва і взаємної вигідності. Ні франчайзер, ні франчайзі не повинні шукати для себе однобічних переваг. Це вимога не тільки ділової етики, але й економіки. Будь-які втрати з однієїсторони, неминуче приведуть до втрат і з іншої сторони. На всіх стадіях відносин при підготовці договору, при його укладанні й у процесі виконання, сторонам варто спиратися на економічні розрахунки, дотримуватися вимог закону і норми ділової етики.
Франчайзингова угода має містити усі специфічні вимоги до підприємця і включати його зобов'язання. Такі пункти угоди, як виключні права на територію, забезпечать захист прав підприємця проти можливого передання ще кому-небудь аналогічної франшизи в межах території, на якій він здійснює свій бізнес.
У положенні про порядок поновлення угоди, повинні бути зазначені терміни договору й умови його поновлення. При цьому фінансові вимоги будуть визначальними у встановленні стартової ціни франшизи, графіку платежів, розмірів роялті і т.п.. У положенні про порядок припинення франчайзингової угоди, обумовлюються також умови, при яких угода розривається. Ці умови передбачають дії, які будуть приведені до виконання, у випадку втрати франчайзером чи франчайзі працездатності, або його смерті, а також визначають права родичів при зазначених обставинах.
Вступ до мережі починається з ознайомлення агентства з стандартами мережі АГП, оцінки та

 
 

Цікаве

Загрузка...