WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Форми екстремального туризму та країни світу як регіони з екстремальним потенціалом - Курсова робота

Форми екстремального туризму та країни світу як регіони з екстремальним потенціалом - Курсова робота

середніх і 44 км легеньких. Тут також одне з кращих місць в Австрії для катання поза трасами.
Зимовий відпочинок пропонує і Німеччина. Її територія ледь захоплює північну частину Альп, тому курортів тут менше, ніж у сусідніх альпійських країнах, але гірськолижний відпочинок у Німеччині - це не тільки модно, але і доступно.
Насамперед, це південна Баварія. На південному сході лежить альпійський курорт Берхтесгаден. У 150 км на захід - знаменитий Гармиш-Партенкирхен, ще далі - біля озера Бодензеє - Оберстдорф. Тут не раз проводилися міжнародні змагання. Тому ці центри вважаються "візитною карткою" гірськолижної Німеччини. В українських туристів узимку найбільш популярний Гармиш-Партенкирхен. Це самий популярний і фешенебельний курорт Баварських Альп. Гірськолижні траси загальною довжиною близько 120 кілометрів прокладені на висотах від 720 до 2966 метрів. У найбільш популярних зонах "Цугшпитце" і "Гармиш-Классик" лежать 38 трас: 7 середніх (10,5 км), 27 менше складних (51,1 км), 4 складних (9,5 км). Сніг лежить з 10 грудня по 1 квітня. На льодовиках кататися можна з 10 листопаду до 15 травня.
Головний регіон катання, Йеннер (1874 м) - тут створені траси міжнародного рівня. Тутешні спуски вважаються "трасами середніх труднощів для фахівців". Максимальна довжина трас - 2,5 км. Загальна довжина - 8,5 км., з них {їх} 8 км. складних, інші {інша,інше,іншу,інший} - легені. До послуг лижників 6 підйомників.
Якщо хочеться тиші і спокою, то потрібно відвідати Оберстдорф, де найчистіше гірське повітря. Усе спрямовано на те, щоб гості забули про стреси і міську суєту, навіть швидкість автомобілів обмежують до 30 км/год, а іноді і до швидкості пішохода.
Одним із самих престижних курортів Франції вважається Куршевель, що щорічно збирає заможних туристів з усього світу. Як і швейцарський Церматт, Куршевель оточений хвойними лісами, що створюють мікроклімат, максимально корисний для здоров'я. Куршевель - це курорт для всіх сніжних видів спорту. Для сноубордистов у Куршевеле був побудований цілий стадіон з хаф-пайпом і трамплінами. Люди, що надають перевагу лижам, знайдуть тут спеціально прокладені траси на пересіченій місцевості, а для дітей передбачені школи, що навчають зимовим видам спорту.
Італійський курорт Сестріер став відомий укрїнським аматорам гірськолижного спорту відносно недавно, і в основному завдяки тому, що в цьому мальовничому місці щорічно проходять змагання з гірськолижного спорту.
Безумовно, для кожного альпініста найбільше бажання це скорення легендарного Евереста. Також популярні моторошні піки Аляски. Ці й інші гори служать еталоном альпіністської майстерності, своєю неприступністю кидаючи виклик новим поколінням.
Серед парашутистів, популярні місця виділити складно. Та й які популярні місця можуть бути в небі. А от у B.A.S.E. джамперів безумовно є популярні місця. Наприклад, найбільше у світі легальне бейс-захід - "Свято моста" на мосту Жорж-брідж у США. А також багато відомих хмарочосів, телевізійні вежі і мости
4. Розробка туру. Етапи
Тур або туристична поїздка - туристична послуга (комплекс туристичних послуг, продукт), що забезпечує задоволення оздоровчих і пізнавальних потреб туристів.
Розробка турів - складна багатоступінчаста процедура, що вимагає досить високої кваліфікації і є основним елементом технології туристичного обслуговування. Дана процедура тривала в часі й іноді займає кілька місяців. Якщо тур на замовлення, то процедура його створення спрощується, за винятком заходів, що забезпечують безпеку.
При розробці представлених у роботі маршрутів звичайно дотримуються наступних етапів:
1. Дослідження туристичних ресурсів по передбачуваній трасі маршруту.
2. Виявлення обмежень по споживанню туристичних ресурсів.
3. Маркетинг ринку на туристичні послуги по даному туру маршруту.
4. Визначення типу туру.
5. Побудова ескізної моделі туру.
6. Побудова траси туру.
7. Складання календарного плану подорожі, графіка руху групи.
8. Прив'язка маршруту до пунктів життєзабезпечення.
9. Розробка схеми безпеки на маршруті.
10. Розробка паспорта маршруту.
11. Узгодження паспорта з відповідними службами.
12. Спробний похід по турі.
13. Внесення змін у схему тура.
14. Розгляд і затвердження маршруту.
Крім того при розробці будь-якого маршруту необхідно визначитися з наступними питаннями:
1. Вибір туру - один з найбільш важливих моментів підготовки. Залежить він, як правило, від цілі, що ставить перед собою група, від кола інтересів її учасників. Якою би різноманітною не була їхня мета, людей можна згрупувати в такий спосіб: відвідування історичного або природного пам'ятника; відпочинок на природі; фізичне тренування, зв'язане з тривалими пішими переходами. На практиці вони, природно, можуть сполучитися.
2. Визначення складності туру.
Тут вже береться до уваги вікова категорія учасників, а також їхняфізична підготовка.
При розробці туру використовується найрізноманітніший матеріал: довідники, путівники й інша краєзнавча література, картографічний матеріал. Оглядові схеми путівників - використані для загального пророблення. Тури погоджуються з розкладом руху транспорту, режимами допуску в заповідники і так далі.
Розробка маршруту завершується узгодженням і затвердженням.
4.1. Рафтинг-тур
По Дністровському каньйоні" 6днів.
Екстремальний пригодницький тур рафтинг розрахований на 6 днів з червня до початку вересня, подолання 120 км. Найбільш популярий серед молоді.
1 день Зустріч групи в Тернополі на залізничному вокзалі. Переїзд до ріки, дорогою огляд Бучацкого замка. Прибуття в с. Нижнев, тут починається Дністровський каньйон висота його стрімких стін з фіолетового сланцю, досягає до 250 м. Після підготовки спеціальних засобів і інструктажу з техніки безпеки, початок сплаву. Зупинка в с. Коропец огляд палацово-паркового ансамблю 19 ст. графа Бадені. На території парку збереглися столітні реліктові дерева - Гінго.
2 день Продовження сплаву. Відвідування печерної церкви 12 ст. Огляд водоспаду "Дівочі сльози" який прорізає травертинові скелі, оперезані колонами сталактитів і сталагмітів з таємничими гротами. Огляд сторожової вежі Раковецького замку 17 ст. над рікою.
3 день Продовження сплаву. Зупинка біля устя р. Стрипа із підйомом на Червону Гору.
4 день Продовження сплаву. Огляд двох памятків природи - Хмелева стіна і Шутромське урочище - унікальні} по своїй красі ділянки каньйону на лівому березі Дністра.
5 день. Пішохідна екскурсія на Джуринський водоспад - найбільший рівнинний водоспад України 16 м. Огляд його околиць: Червоноградського замку 17 ст і католицького костьолу 18 ст.
6 день Продовження сплаву. Зупинка для огляду "Трьохкаскадного водоспаду".
Закінчення сплаву в Залещиках. Огляд стародавнього парку і костьолу Св. Станіслава 19 ст.
Трансфер у Тернопіль.
При наявності вільного часу, дорогою огляд Чертковського, Теребовлянського і Микулинецького замків.
Вартість туру: 650 грн., в себе включає: 3-х разове харчування (перший і останній день 2-х разове), екскурсійна програма відповідно до маршруту, трансфер вокзал-ріка-вокзал, прокат катамарана, забезпечення туристичним спорядженням (намету,

 
 

Цікаве

Загрузка...