WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Форми екстремального туризму та країни світу як регіони з екстремальним потенціалом - Курсова робота

Форми екстремального туризму та країни світу як регіони з екстремальним потенціалом - Курсова робота

бажанням туристів, на пам'ять можуть бути зроблені підводні фотографії. В Україні дайвинг починає розвиватися. Велику надію покладають на Чорноморське узбережжя. Берега цікаві для занурення новачків і професіоналів. Багатопланові рельєфи і ландшафти морського дна, наслідки тектонічних розломів і виверження вулканів, велика кількість яшми, онікса, агата, предметів побуту, які відносяться до різних істричних епох, ефектні розломи затонулих літаків, суден, вік яких налічує від декілька десятків до декілька тисяч років - все це знаходиться на глубинах і порівняно доступних місцях морського дна. Цікавий і різноманітний підводними об'єктами район Південно-Східного Криму - від мису Лукулл до мису Сарич. Вся ця акваторія представляє собою зовнішній рейд Севастополя і Балаклави. На історію цих країв вплинули події, які відбувалися навколо античного міста Херсонеса і ближніх колоній, століття противостояння генуезців, середньовічного княжества Феодоро, хазар, готів, татар. Далі завойовування цих земель Російською імперією, заснування флоту, оборона Севастополя... Дно Чорного моря надійно зберегло предмети і об'єкти які можуть "розповісти" багато цікавого про всі основні етапи історичного розвитку цієї місцевості.
Серфінг в цілому у різних властивих йому формах та видів поширений в переважно країнах, які мають вихід на океанські води, оскільки саме в океані найпотужніші хвилі. Та в цілому вважається, що найкращий серфінг в Індонезії, оскільки саме тут ловляться одні з кращих хвиль у світі! Перш ніж потрапити сюди, вони проходять досить довгий шлях. Океанська хвиля зароджується між 40 і 50 градусами південної широти і 40 і 50 градусами північної широти, де дмуть сильні західні вітри. Вона починає рух від Африки в напрямку до берегів Австралії і далі на північ до Індонезії. Основна сила обрушується на австралійське західне узбережжя. Потім хвиля потроху заспокоюється і приходить до архіпелагу грядами дуже гарної "якості". Пісчане чи рифове дно додає їм певну форму. І нарешті, хвилю покоряють щасливі сервери. А оскільки Індонезія знаходиться близько до екватора, земне і місячне притягання створюють тут істотні приливні коливання. Саме у цьому секрет розмаїтості місцевих хвиль. Одна точка під час припливу і відливу може помінятися до невпізнанності.
Найкращий рафтинг у Північній Америці - на ріках Канади, Аляски і Колорадо. Але за такий рафт-тур доведеться викласти мінімум 2500-3500$. В Україні також поширений цей вид спорту. Зокрема карпатські гори, чудове місце не тільки для рафтинга але і для каякинга, де проводяться змагання з цих видів спорту. А взагалі місць на Землі для рафтинга і каякинга дуже багато. Майже будь-яка гірська ріка придатна для цього.
Гірськолижний туризм існує давно, і тому також давно з'явилися гірськолижні курорти, яких зараз дуже багато і які як і раніше активно розвиваються.
В україні зараз досить багато гірськолижних курортів, які кожного року пропонують щось новеньке, удосконалюючи свої послуги. Більшість іноземців, які приїзжають в Україну покататися на лижах надають перевагу приватний туристичним базам. Це коштує дорожче, але й сервіс покраще. Карпатські гірськолижні курорти пропонують все і на кожний смак.
Але найкращі гірськолижні курорти розташовані, звичайно, у Швейцарія. Саме у Швейцарії знаходяться найвідоміші альпійські вершини і льодовики.
Тут є курорти на будь-який смак і гаманець. До найдорожчих і престижніших відносяться Цермат, Сент-Моріц, Давос. Є курорти з більш низькими цінами - Кран-Монтана, Гриндельвальд, Саас Фе, Гштаад/ Цвайзіммен, Шампери. Найбільш помірні ціни на гірськолижних курортах Енгельберг, Флімс і Андермат.
До задоволення гірськолижників у Швейцарії є величезна кількість схилів і крутих, майже вертикальних спусків, і все це на фоні дивних, що захоплюють дух, пейзажів. На будь-якому зимовому курорті можна покататися і на бігових лижах, і на ковзанах, і на санках.
Курорт Цермат один з найбільш престижних цілорічних курортів світу. Його символ - пік Маттерхорн (Кляйн Маттерхорн - найвища в Європі станція подйомника - 3883 м), відомий багатьом покоління альпіністів та гірськолижникам. Цермат - чудове місце відпочинку, там заборонений рух автотранспорта, з ціллю збереження чистоти, і єдин транспортом лище електромобілі та запряжені в сані коні. Курорт захищений від вітру, тому сніг тут лежить досить дового. Всього на курорті 256 км. Трас, та предмет гордості - 14-тикілометрова траса із перепадом висот в 1800 метрів, а також сноуборд-парки и 2 траси для санчат. Цермат - курорт, де практично ніколи не буває черги на підйомники, оскіль загальна їх кількість близько 74, з них 2 фунікулера, 15 кабінних, 7 гондольних, 17 бугельних. Особлива гордість Цермата - гарно розвинена інфраструктура и порівняно недорогий сервіс.
Інший відомий швейцарський курорт - це Сент-Моріц. Саме тут проводяться щорічні міжнародні змагання. Він знаходиться в Альпах на висоті 1850 м. В центрі швейцарського кантона Граубюнден.
Прекрасна сітка підйомників и трас, чудова інфраструктура відпочинку і розваг,велика кількість сонячних днів приваблюють туристів в Сент-Моріц зі всього світу. Тут 322 сонячних днів в рік, тому сонце стало символомСет-Моріц.
Зона катання: від 1720 до 3303 метрів. Всього 350 кілометрів трас, 35 кілометрів - складні, 245 кілометрів - середньої категорій складності, прості - 70 кілометрів. На курорті є 60 підйомників. Обличчям містечка є найкращий і найвідоміший у всіх горних районах світу готель Badrutt`s Palace, побудований у вигляді модернизованого замку
Гірськолижними курортами славиться і Австрія. На самому заході країни розташовані провінції Арльберг і Форарльберг, що об'єднують кращі гірськолижні курорти цієї країни, такі як Лех, Оберлех і Ст. Антон.
Історія Ст.Антона є частиною історії сучасного гірськолижного спорту. 3 січня 1901 року саме тут була організована перша альпійська гірськолижна школа.
Зона катання Ст.Антона складає 122 км трас, з яких 36 км складних, 50 км середніх і 36 км легких. Вона об'єднана єдиним гірськолижним пропуском і постійно функціонуючим автобусом із зоною катання Леха. На весь регіон діє єдиний Арльбергский skі-pass. Лех і Оберлех. Лех-Оберлех - самий престижний австрійський гірськолижний курорт завдяки не тільки комфортабельним готелям і найвищому сервісові, але і своєрідному мікрокліматові, що дозволяє зберегти прекрасний стан снігу на схилах протягом усього сезону. Тут дуже піклуються про екологію і загальний вигляд курорту. Тут немає супутникового телебачення, оскільки що супутникові антени псують зовнішній вигляд будівель, а всі електрокомунікації проведені також під землею. А Оберлех називає себе єдиним у світі курортом, де дійсно немає ніякого транспорту. До кожного готелю прориті тоннели, по яких у готелі доставляється багаж, вивозиться сміття й ін.
Лех розташований на висоті 1450 м, а Оберлех знаходиться приблизно на 350 м вище Леха і зв'язаний з ним підйомником. А найвища станція підйомника цього району знаходиться на висоті 2444 м. Таким чином, перепад висот складає 994 м. Гірськолижний сезон починається на початку грудня і закінчується тільки наприкінці квітня. Власне зона катання в Леху складає 110 км трас, з яких 22 км складних, 44 км

 
 

Цікаве

Загрузка...