WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Форми екстремального туризму та країни світу як регіони з екстремальним потенціалом - Курсова робота

Форми екстремального туризму та країни світу як регіони з екстремальним потенціалом - Курсова робота

спальники, коврики), послуги гід-супровідного, страховка.
У вартість не входить: проїзд до Тернополя.
4.2. Дигер-тур
"Загадки подземелля Львова"
Екскурсійно-пригодницький тур розрахований на два повні дні в будь-який період року. Не має вікового обмеження.
1 день. Зустріч групи у Львові, розміщення в 4 * готелі "Зірка Лева".
Відвідування підземель костьолу єзуїтів Петра і Павла (17 ст.)
Залишки кам'яних стін князівських часів. Археологічна виставка 14-18 ст. (колекція кераміки, дверних замків). Кам'яний різьблений саркофаг 18 ст. архієпископа Вижни цього, барочні двері, ручного кування 18 ст. Обід. Відвідування підземель церкви Переображення ( 19 ст.) - побудована на фундаменті костьолу Св. Трійці ордена Тринітарієв (18 ст.). Вечеря.
2 день. Сніданок. Відвідування підземель музею-аптеки. Тут нині діюча експозиція, що відтворює аптеку 17 ст. Відвідування підземель архіву - раніше частини підземель собору Бернардинців. В минулому вони були усипальницею для городян померлих від чуми і холери. У 1817 р. Підвали були очищені від поховань. Вивезено 330 трун і 73 підведення із костками. Нині тут діючий, державний архів. Обід в готелі. Вільний час.
Вартість туру складає: 900 гривень. У вартість входить: екскурсійне обслуговування, вхідні квитки, проживання, харчування. У вартість не входить: проїзд до Львова
4.3. Вело-тур
Печерні міста та південний берег Крима
Екскурсійно-пригодницький тур розрахований на 6 днів із подоланням 138 км, в період червень-кінець вересня. Вікове обмеження: від 19 до 45 років.
1 день. Сімферополь. Зустріч групи у внутрішньому дворику залізничного вокзалу біля фонтану в 10.00. Переїзд в Кримську астрофізичну обсерваторію. Обід. Вступний інструктаж, техніка безпеки. Передача велосипедів. Відпрацьовування техніки підйому і спуска. Ознайомлювальна поїздка по території обсерваторії і на гірське плато. Огляд панорами кримських гір. Вечеря. Науково-популярна екскурсія по території обсерваторії із відвідуванням телескопів. Наметовий табір. Вечеря. Подолання 8 км.
2 день. Сніданок. Переїзд у Бахчисарай. Успенськ чоловічий монастир, Чуфут-Кале, Бахчисарайський ханський палац, екскурсія. Переїзд до Таш-Аіру (наскельний живопис охрой 3-4 тис. років до н.е.). Обід. Качинска долина, "печерний монастир" у Качи-Кальоне. Переїзд до Алимової балки. Огляд Алимового навісу, стоянки первісної людини. Наметовий табір. Вечеря. Подолання 25 км
3 день Сніданок. Спуск на велосипедах через Зміїну балку в Мале Садове. "печерний монастир" Чолтер-Коба, Сюйренська фортеця. Обід. Переїзд до "печерного міста" Мангуп-Кале, екскурсія. Наметовий табір. Вечеря. Подолання 35 км
4 день Сніданок. Переїзд у село Соколине до Великого кримського каньйону. Обід. Підйом на плато Ай-Петрі. Наметовий табір. Вечеря. Подолання 40 км
5 день Сніданок. Видова площадка. Спуск по гірському серпантині в Ялту, через водоспад Учан-Су, відпочинок біля моря. Обід. Переїзд до Гурзуфа. Наметовий табір. Вечеря. Подолання 30 км
6 день Сніданок. Подорож на велосипедах по південному березі до Алушти, відпочинок біля моря. Обід. Завершення туру.
Вартість - 250-350 доларів США. У вартість входить: ексурсійно-інструкторський супровід, прокат гірських велосипедів (MERІDA, KELLY', DEMA), шолом, багажник, велорюкзак (не входить, якщо велосипед особистий), мед. страховка, трансфер (перший і останній день), реєстрація в контрольно-рятувальній службі Криму, дозвіл на установку наметів у передзаповідною зоною Бахчисарайського району, відвідування платних екскурсійних об'єктів, 3-х-разове харчування, газовий пальник, групова медична аптечка.
У вартість не входить: Прокат спальника, намету, туристичного коврика.
В И С Н О В О К
Отже, узагальнюючи вищесказане, помітно, що екстремальний туризм дуже цікавий, захоплюючий вид відпочинку, який все більше подобається людям. Екстремальний туризм постійно перебуває в розвитку, як в світі, так і в Україні. Увесь час з'являються його нові різновиди. Так відносно недавно з'явився космічний туризм, і цілком можливо, що через 10-15 років він буде більш доступнішим, ніж зараз. А які види екстремального туризму з'являться через 20-30 років навіть складно уявити.
У порівнянні з Україною екстремальний туризм в інших частинах світу - у Східній Азії, у Європі, у Північній Америці розвинутий достатньо добре. А безпосередньо серед жителів Європи й особливо Північної Америки екстремальний туризм найбільш популярний вид відпочинку.
Аналіз роботи туристичних фірм, що діють на ринку екстремальних і екзотичних туристичних турів показав, що діяльність фірм орієнтована на молодіжнийсектор туристів, а також на професіоналів туристів-екстремалів. У діяльності туристичних фірм відсутня спрямованість на міжнародний ринок, залучення в регіон іноземних туристів, організацію їхнього дозвілля й обслуговування. Інші фірми, що працюють на міжнародному ринку також не завжди враховують запити іноземних туристів-екстремалів, а пропонують в основному культурні тури.
Цілком очевидно, що розробка і впровадження екстремальних туристичних турів є вкрай необхідними. Вони, крім того, вимагають комплексного і детального підходу. Але кошти і сили, витрачені на дані заходи, за умови ретельної розробки і дотриманні всіх необхідних правил, сповна окупаються і багато в чому визначають прибутковість галузі.
Отже, екстремальний туризм розвивається надзвичайними темпами, створюються нові тури, щоб вразити туристів, адже екстрим це спорт, і це чудово, що усе більше людей мають бажання займатися спортом.
С П И С О К В И К О Р И С Т АН О Ї Л І Т Е Р А Т У Р И:
1. Про туризм: Закон України // Голос України вiд 14.11.1995.
2. Александрова А. Ю., "Международный туризм", М., 2001.
3. Аркин Я. и др. Горный туризм. - Таллин: Ээсти раамат, 1981. - 182 с.
3. Биржаков М.Б. Введение в Туризм - СПб.: Издательский Торговый Дом "Герда", 2000. - 192 с.
5. Вахлис К.И. Спутник туриста. - Москва, 2003. - 201 с.
6. Гуляев В.Г. Организация туристской деятельности Учебное пособие - М.: Нолидж - 1996. -312 стр.
7. Дмитриевский Ю. Д. "Туристские районы мира: учебное пособие. - Смоленск: СГУ, 2000
8. Коробейников Н.К., Михив А.А., Николенко И.Г., Физическое воспитание.
Москва, 1984. - 316 с.
9. Пирожник И. И., "Международный туризм в мировом хозяйстве", Мн., 1996г.
10. Ремизал М. П., "Отдых на горных лыжах" - М.: Профиздат, 1999
11. Репин Ю.В. и др. основы безопасности человека в экстремальных ситуациях.
Екатеринбург, 1995 - 74 с
12. Родионов Д. А., "Энциклопедия спорта": Эксмо-Пресс, 2002.
13. Романов А. А., "Зарубежное туристское страноведение: учебное пособие" -
М.: Советский спорт, 2001
14. Туристский терминологический словарь / Авт.-сост. И. В. Зорин, - М.:
Советский спорт, 1999.
15. http: hobby.rin.ru
16. http:extremal.ru
17. http:sport-e.org
18. http:www.1crimeatour.com
Д О Д А Т К И
Додаток № 1
Класифікація маршрутів
Додаток№ 2
Дайвинг
Рафтинг
Кінний тур
Спелеологія
Альпінізм
Гірські лижі
Сноуборд
Дельтапланеризм
Парашутний спорт

 
 

Цікаве

Загрузка...