WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Особливості організації обслуговування іноземних туристів - Курсова робота

Особливості організації обслуговування іноземних туристів - Курсова робота

з яєць, м'ясні тефтелі, сосиски, макарони з сиром; з солодких блюд - морозиво, пироги з яблуками, вишнями, пудинги, вівсяне печиво. Стакан молока подають до обіду та вечері. Обідають американці о 16-17 год. І вечеряють за 1,5-2 год. до сну.
Китайська кухня відрізняється різноманітністю страв як по застосуванню різних продуктів, так і по способу їх обробки, використанню спецій, приправ. При виготовленні страв використовують рослинні продукти, продукти моря (медузи, трепанги, каракатиці, кальмари), свинину, яловичину, птицю, хлопкове масло. Другі страви звичайно подають невеликими порціями, але в асортименті 3-4 найменування. Обід закінчується подачею бульйону. Китайці не вживають молочні продукти, вершкове і топлене масло, маргарин, сир. В китайській кухні продукти нарізають тонкою соломкою, кубиками, ломтіками. Рис відварюють без солі (розсипчастий і в вигляді рідкої кашиці).
Корейська кухня схожа на китайську, тому корейцям можна рекомендувати такі ж самі страви, що й китайцям. Корейці люблять білий хліб. В раціон їх харчування не рекомендується включати бульйони, картопляні гарніри, сирокопчені ковбаси, страви з творогу, кефіру, какао, каву, блюда з соусами на борошні і які мають сметану. Корейці не люблять мінеральних вод, вони п'ють охолоджену воду і пиво.
Монгольська кухня схожа з китайською і корейською. Модна додатково рекомендувати різні страви з баранини, птиці. Монголи охоче п'ють молоко і кефір, але не люблять ікру і рибу.
В японській кухні для приготування страв використовують рибні та нерибні продукти моря, овочі, телятину, свинину, баранину, курей. В японській кухні зберігаються традиції китайської кухні. Однак, на відміну від китайців, до сніданку, обіду, вечері їм можна подавати масло, деякі види м'яких сирів. Японці люблять перші страви, які їм можна подавати (не більше 250 мл) три рази на день. З гарячих напоїв рекомендується чай, іноді чорна кава.
Індійська кухня. Загальної кухні для країни не існує. Багато з індійців - суворі вегетаріанці, що повністю виключають з раціону харчування продукти тваринного походження, навіть рибу та яйця. Основними продуктами харчування для них є : рис, зернові каші, йогурт, овочі, олія. Різноманітності індійській кухні надають спеції, прянощі, ріпчаста цибуля, часник. В Індії багато фруктів, кокосових горіхів, фініків, манго, лимонів, тому при кожному прийомі їжі рекомендується ставити на стіл фрукти, соки. Улюбленим напоєм в Індії є міцний гарячий чай, до нього можна подати гаряче молоко.
Кухня народів Близького та Середнього Сходу має багато спільного у використанні деяких продуктів, виконанні вимог до їжі, що пред'являє релігія. Для приготування страв використовують рис, боби, баранину, козлятину, рідше гов'ядину, птицю, овочі у свіжому та консервованому вигляді, яйця. Свинина з раціону харчування майже повністю виключена. В прибережних районах готують страви з риби. Більшість страв готують гострими, використовуючи при цьому перець, цибулю, часник, гострі та ароматичні корінці та зелень.
РОЗДІЛ 3
3.Обслуговування іноземних туристів в ресторані "Львів"
Готель "Львів" є одним із найстаріших на ринку готельних послуг міста Львова, він займає досить чільне місце серед багатьох готелів Львова.
Однією з найголовніших послуг готелю "Львів" є послуга харчування. Ресторан з однойменною назвою "Львів" знаходиться на першому поверсі готелю. До ресторану є два входи, з приймальні готелю та з вулиці. Тому, рестораном можуть користуватись не тільки клієнти готелю, але і іншіу відвідувачі.
Ресторан складається з одного великого залу на 130 місць, бару та кухні. Оформлення ресторану типово радянських часів, хоча видно, що тут недавно зроблено ремонт.
Ресторан починає працювати о 8 год. Ранку та закінчує о 23-й годині.
Дешевші, ніж в інших готелях послуги, дають змогу зупинятись в готелі туристам і гостям Львова з різним достатком.
Ресторан готелю "Львів" обслуговує іноземних туристів, як групами, так і індивідуально. Обслуговування здійснюється за першим класом. Ресторан приймає замовлення груп туристів не менше, ніж за добу, від туристичних фірм. Організація харчування груп іноземних туристів здійснюється за спеціально виділеними столами у загальному залі. Для груп туристів передбачається триразове харчування - сніданок, обід, вечеря. На прохання туристів в ресторані можна замовити дієтичні або вегетаріанські страви. Меню сніданку може передбачати так званий європейський сніданок. Сніданок починається з 8 до 10 год.; обід - з 12 до 15 год.; вечеря - з 18 до 20 год.
За одним зі столів, призначених для харчування іноземних туристів, ставлять національний прапорець країни, з якої прибули туристи.
Індивідуальних іноземних туристів забезпечують триразовим харчуванням.
Інколи сніданок може подаватись за безготівковим розрахунком. Його вартість входить у вартість туристичних документів.
Індивідуальні туристи можуть обслуговуватись зазарезервованими столами.
При організації обслуговування груп іноземних туристів може використовуватись бригадний метод, тому що тривалість сніданку не повинна перевищувати 30 хвилин, а обіду і вечері - 1 год.
4. ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ
1. Економічна реформа в країні, розвиток туризму, тісні контакти із зарубіжними країнами, необхідність створення розвинутої туристичної інфраструктури висувають високі вимоги до рівня підготовки спеціалістів для підприємств готельно-туристичної галузі
2. Працюючи над темою своєї курсової роботи, я намагався дослідити якнайбільше літературних джерел. Глибокі теоретичні знання дають більші результати при проведенні практичного дослідження, пошуку первинних даних на конкретному підприємстві.
Теоретичні і практичні дослідження дали змогу зрозуміти всі особливості організації обслуговування харчування іноземних туристів.
На прикладі готелю "Львів" я мав змогу ознайомитись з реальною роботою ресторану при готельному підприємстві і зібрати багато корисної інформації для своєї курсової роботи. При порівнянні теоретичних і практичних даних я дійшов висновку, що в ресторані готелю "Львів" ще мало приділяється уваги саме обслуговуванню іноземних туристів.
В сучасних ринкових умовах і розвитку туристичної галузі потрібно більше приділяти уваги роботі і зв'язкам з іноземними туристами. А для цього потрібно вкладати гроші в інфраструктуру і якісне обслуговування готельно-туристичного комплексу.
.
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ:
1. "Громадське харчування в умовах комерціалізації і приватизації", збірник наукових праць. Київ, КДТЕУ, 1994 р.
2. "Менеджмент гостиничного и ресторанного обслуживания", навчальний посібник, Москва, 1997 р.
3. "Гостиничный и туристический бизнес", навчальний посібник, Асоц.авторов та видавців "Тандем", Москва, 1998 р.
4. Аграновский Е.Д. и др. "Организация производства в общественном питании", учебное пособие, Москва, 1990 г.
5. Бутєйкіс Н.Г. "Организация производства предприятий общественного питания", учебное пособие, Москва, 1990 г.
6. Кузнєцова Н.М. "Основи економіки готельного та ресторанного господарства". Київ, 1997 р.
7. Усов В.В. "Организация обслуживания в ресторанах". Москва, 1990 г.
8. Коршунов Н.В. "Организация обслуживания в ресторанах". Москва: Высшая школа, 1980

 
 

Цікаве

Загрузка...