WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Інформаційні системи маркетингових комунікацій у сільському зеленому туризмі - Реферат

Інформаційні системи маркетингових комунікацій у сільському зеленому туризмі - Реферат

транспортні комунікації і навіть прогноз погоди на період відпочинку.
Інтернет надає унікальні можливості надійного конфіденційного глобального зв'язку, що зручно як для локальних виробників агрорекреаційних послуг, так для турпосередників, які мають свої філії у регіоні та по всій країні, і, передусім, для самих споживачів послуг сільського зеленого туризму.
Зрештою, Інтернет нині дедалі активніше перетворюється в найбільшого турпосередника між виробниками та споживачами послуг сільського зеленого туризму.
Електронна торгівля, яка називається за кордоном "e-commerce", - це торгівля через мережу Інтернет за допомогою комп'ютерів покупця і продавця послуги.
Цінність електронної торгівлі для покупців полягає в значній економії часу покупця на пошук і купівлюпотрібного йому сервісу. Для продавця ця цінність забезпечує потенційну можливість охопити своєю торгівлею незліченну кількість покупців. Веб-сервер, працюючи 24 години на добу, здатний швидко й адекватно реагувати на запити покупців, у яких пошук потрібної інформації може зайняти менше однієї хвилини.
Електронна реклама - це основна форма маркетингових комунікацій у сучасному світі.
Настає момент, коли вирішального значення набуває саме рекламна інформація про ці послуги, швидкість її розповсюдження та доступність широким масам потенційних споживачів.
Реклама на електронних носіях передбачає передання рекламної інформації через телекомунікаційні системи. При купівлі подорожі, наприклад, у агрокотеджі Коста-Бланки (Іспанія), турист має можливість оглянути з висоти пташиного польоту спочатку сам регіон, потім ланцюжок агрокотеджів у межах обраної курортної зони, потім обраний агрокотедж, його планування, розміри, меблювання кімнат і навіть санвузол. Спеціальні програми дозволяють агротуристові побачити, що саме відбувається в цей момент на пляжі курорту (для цього ефективно використовуються веб-камери).
Інформаційні ресурси в Інтернеті представлені у формі окремих веб-сайтів. Маркетингову сутність створення цих сайтів проілюструємо на прикладі представлення офіційного інформаційного ресурсу (офіційний веб-сайт) Всеукраїнської спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму. Загальну структуру інформаційних ресурсів Спілки репрезентує титульна сторінка її офіційного веб-сайту.
Інформація маркетингового змісту на цьому сайті згрупована за двома альтернативними принципами.
З одного боку, потенційному споживачеві пропонується фото та коротка інформація про кращі агрооселі реґіонів України і надається можливість вибору та замовлення уподобаної агрооселі в режимі on-line. При цьому Спілка гарантує правдивість інформації про запропоновані власником агрооселі послуги та умови сервісу, а також є гарантом того, що про замовлення клієнта "не забудуть" і в наперед умовлений час господарі цієї агрооселі гостинно чекатимуть саме цього замовника.
З іншого боку, потенційному споживачеві пропонується самостійно підшукати для себе найприйнятніпіий у географічному, вартісному та сервісному вимірах варіант відпочинку в сільській оселі. Для цього існує спеціальна комп'ютерна база даних усіх зареєстрованих у Спілці агроосель, згрупованих за регіональною ознакою, вартістю проживання, умовами розміщення. Після того, як клієнт підбирає собі саме той продукт, який найбільше відповідає його фінансовим можливостям та уподобанням, він має можливість тут таки його замовити в режимі on-line. При цьому, аналогічно, Спілка гарантує правдивість поданої інформації, а також є гарантом того, що замовлення клієнта не "загубиться".
Веб-сайт окремого агротуристичного господарства або селищної спілки власників агроосель, або районної чи обласної спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму, зрештою, комерційного туроператора-посередника - це дієвий інструмент продажів, своєрідний магазин турів. Споживач, який заходить на сайт, очікує знайти інформацію стосовно конкретних закладів розміщення, умов організації туру, вартості. Форма подання має бути максимально стислою та лаконічною. Дуже зручним вважається, коли турист може самостійно розрахувати вартість поїздки залежно від обраних блоків туру.
Дизайн сайту, його ілюстративна складова повинна лише спрощувати пошук та отримання інформації. Роль графіки й анімації у такому віртуальному магазині турів незначна.
Список використаної літератури
1. Закон України "Про ліцензування певних видів діяльності" від 1.06.2000 р. № 1775-ІП // Відомості Верховної Ради України. - 2000. - № 36.- С. 299.
2. Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні" від 21 травня 1997 р. № 280/97-ВР // Відомості Верховної Ради України. - 1997. - № 24. - С.170.
3. Закон України "Про особисте селянське господарство" від 15.05.2003 p. № 742-IV.
4. Закон України "Про статус гірських населених пунктів в Україні" від 15 лютого 1995 р. № 56/95-ВР.
5. Закон України "Про туризм" від 15.09.1995 р. № 324/95-ВР // Відомості Верховної Ради України. - 1995. - №31. - С. 242.
6. Про внесення змін до Закону України "Про туризм" // Урядовий кур'єр. - 2003. - № 244. - С. 15-19.
7. Андрущак В. І., Приказка В. М., СлюсаренкоА. О. Сільський зелений туризм на Буковині // Туризм у XXI столітті: глобальні тенденції і регіональні особливості: Матеріали міжнар. наук.-практ. конф. - К.: Знання України, 2002. - С. 472-476.
8. Барроу К., Барроу П., Браун Р. Бізнес-план: Практ. посіб. / Пер. з англ. - К.: Знання, 2002. - 285 с.
9. Бейдик О. О. Рекреаційно-туристські ресурси України: методологія та методика аналізу, термінологія, районування. - К.: Київ, ун-т, 2001. - 395 с.
10. Белявский И.К. Маркетинговое исследование: информация, анализ, прогноз: Учеб. пособ. - М.: Фи-нансьі и статистика, 2001. - 320 с.
11. Берсуцкий Я. Г., Безверхая О. В. Государственное регулирование малого бизнеса (опьіт и проблеми). - Донецк, 1997.
12. Биржаков М.Б. Введение в туризм. - СПб.: Герда, 2003. - 320 с.
13. Варналій З.С. Мале підприємництво: основи теорії і практики. - К.: Знання; КОО, 2001. - 277 с.
14. Вачевський М. В., Скотний В. Г. Маркетинг в сферах послуг. - К.: Центр навчальної літератури, 2004. - 232 с.

 
 

Цікаве

Загрузка...