WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Туризм в Інтернеті - Реферат

Туризм в Інтернеті - Реферат


Реферат на тему:
Туризм в Інтернеті
Туристична індустрія вважається однією з найбільш прибуткових галузей економіки в світі і з кожним роком її вплив на економіку країни все більше і більше посилюється. На туристичну галузь припадає 12% світового внутрішнього продукту, більше ніж 11% витрат споживачів, 5% світового валового продукту, 7% світових інвестицій, а також кожне 16 - те робоче місце. Як прогнозує Всесвітня Туристична організація (WTO) розвиток туризму не буде зупинятися, а навпаки рости з доволі високими темпами, зокрема зросте міжнародний туристичний рух з 650 млн. туритів щорічно до 937 млн., в результаті чого збільшиться і рівень доходу з 450 до 1100 млрд. доларів США.
Останнім часом на розвиток туристичного бізнесу великий вплив мають Інтернет - технології і все частіше у всесвітній павутині можна знайти різноманітні сайти (сторінки) присвячені розвитку туристичної індустрії, туристичним фірмам, агенствам, а також санаторіям, пансіонатам, базам відпочинку та готелям.
Найбільш ефективно використовують переваги Інтернету туристичні фірми та агенства для реклами та надання туристичних послуг. Тому не дивно, що саме продаж туристичних послуг(продаж турів, бронювання авіабілетів, готелів...) є в першій п'ятірці по об'ємах продажу в Інтернет.
Такі показники забезпечуються тим, що Інтернет має багато переваг та можливостей для розвитку туристичного бізнесу, зокрема:
" Можливість оперативного як розміщення, так і пошуку в Інтернет інформації про "гарячі" тури, місця в готелях, квитках і т. п.
" Можливість бронювання через Інтернет турів, місць в готелях, білетів, а ткож знижки при бронюванні та замовленні через Інтернет.
" Колосальна, цілодобова, ефективна і порівняно дешева реклама.
" Велика економія коштів при використанні електронної пошти при співробітництві з іноземними партнерами, туроператорами, готелями, транспортними компаніями....
" Можливість бути в курсі інформації важливої туристичним фірмам і туристам, наприклад, нові тури, знижки, політична та економічна стабільність у вибраних країнах, новини законодавства по туризму в різноманітних країнах і т. п.
Це одні з основних переваг Інтернету, що відіграють найбільшу роль.
Щодо України, то наразі тут туристичні фірми найбільш активно використовують Інтернет як альтернативний рекламний засіб для своїх послуг. Нині спостерігається значне відставання українського Інтернету від загальносвітового. Зараз, коли в світі нараховується близько мільярда документів, розміщених в Інтернеті, в Україні ця цифра становить менше мільйона.
Мета цього семінару полягає в тому, щоб показати Вам теперішнє становище туристичної індустрії в Інтернеті. До вашої уваги пропонується список посилань на різноманітні інтернет - ресурси, присвячені туризму. Тут Ви зможете знайти сайти із законодавством України по туризму, безпосередньо сторінки туристичних фірм, а також сайти завдяки яким Ви зможете подорожувати по країні не встаючи з-за комп?ютера (за допомогою веб - камери). Найбільш популярні та змістовні з них це:
" http://www.turbaza.com.ua - український туристичний сервер
" http://www.tourism.gov.ua - туристична державна адміністрація України
" http://www.ukrtravel.net - українська туристична мережа.
Маємо надію, що ця інформація буде для Вас корисною та цікавою. Якщо у Вас з'являться якісь зауваження або пропозиції, то просимо написати за такими адресами:
osin_i@iatp.org.ua
ikozak@iatp.org.ua
Веб-ресурси, присвячені туризму
Україна
http://www.tourism.gov.ua - туристична державна адміістрація України
http://ukraine-rus.kiev.ua/starter.shtml - туризм в Україні, англійською мовою.
www.tour.com.ua -туристичний ринок України
www.ukrinter.com/tr_board.asp?RID=6 - на даному сервері можна знайти інформаію про країни світу, туристичні новини, різноманітні поради для туриста і т. п.
http://www.uaportal.com/ukr/Recreation/Travel - можна знайти дані про міста України, санаторії, курорти, турбази, а також про турагенції та туристичні сервери.
www.ukrtravel.net - сайт корисний як для споживачів туристичних послуг,так і для туроператорів та турагенств, оскільки поділений на дві частини.
www.turbaza.com.ua - український туристичний сервер
http://www.poezdnik.kiev.ua/news/prut2002.html - український туристичний сервер
http://www.vilmat.com.ua/about.html - Агенство "Вілмат", ексклюзивний представник Міжнародної Молодіжної Асоціації AU PAIR агенств "A. Z. E. Group" легальне працевлаштування молоді в Європі в період канікул.
http://www.infonet.ukrbiz.net/TURISM2003.htm - туризм України - 2003р
http://www.pu.if.ua/~turist - Івано- Франківський державний дитячий центр по туризму
http://tour.com.ua/publications/review.htm - туризм в Україні
http://www.jewroots.com/tourism_rus.htm - сервер присвячений туризму в Україні для євреїв.
http://www.turbaza.com.ua - "ТурБаза", все про туризм, тут можна знайти і заказати індивідуальний тур
http://www.ukrtravel.net - українська туристична мережа
www.gov.if.ua -туризм в Івано - Франківській області
www.tour.sebastopol.ua - туризм в Севастополі
www.tourism.crimea.ua - туризм в Криму
www.planetakrim.com - все про Крим.
http://www.proftour.com - Профтур, федерація профсоюзів Криму, відпочинок в Криму
http://tourism.crimea.ua/min_tur/zakon/zak1.html - Крим туристичний
http://laspi.com - відпочинок в Криму
http://www.odessa2002.by.ru - відпочинок в Одесі
Інші держави
www.tours.ru - російський туристичний сервер "100 доріг"
www.travel.ru -туристичний ринок Росії
http://www.thaiatvacations.com - відпочинок в Тайланді
http://www.goegypt.ru - все про Єгипет
http://www.tag.spb.ru/diff/about.html - російський сервер для туристів та мандрівників "Діагональний світ", велика колекція посилань а інші сайти.
http://www.intercult.ru/travel - російський сервер подорожей і туризму,є каталог турів та пропозиції турстичних фірм Росії
http://www.skiinfo.ru/index/main/2/idc/17 - російський сервер по туризму, на ньому можна знайти про гірськолижні курорти багатьох країн світу.
http://travel.gandliar.com - білоруський туристичний сайт "Гендляр".
Пошукові та довідкові сервери
http://www.tourserver.com.ua - український пошуковий сервер присвячений туризму, є опис багатьох країн світу...
http://www.tourcompas.com.ua - український пошуковий сервер, присвячений туризму, "Туристичний компас"
http://www.fodors.com - Fodor's Travel Guides
http://www.tourpoisk.ru/set2/811.htm - пошуковий сервер по сайтах турфірм.
http://www.tour-spravka.kiev.ua - довідка по туризму
http://www.kurortinfo.ru - довідник "Курортінфо" , на цьому сервері можна знайти все, що стосується санаторіїв відпочинку, туристичних фірм, путівок.
http://TourServer.com.ua - пошуковий туристичний сервер України
www.tourcompas.cv.ukrtel.net - інформаційно -пошуковий сервер
http://tourism.at.ru - пошуковий сервер присвячений туристичній тематиці, окрім цього є посилання на інші сайти, всі лінки розбиті по групах( гірський, водний , велотуризм, оператори активно туризму ...) посилання є також і на українські сайти.
http://links.rtn.ru - Большой Туристический Справочник
Українські Карпати.
http://carpathians.org.ua - сайт присвячений українським Карпатам, зокрема заповідним тереторіям.
http://www.karpaty.com.ua - все про українські карпати, починаючи від самої характеристики Карпат і закінчуючи відпочинком.
http://cbr.nature.org.ua/ukrainian.htm - карпацький біосферний заповідник і все про нього
http://webua.net/vihorlat/index.htm -

 
 

Цікаве

Загрузка...