WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Ресурсний потенціал розвитку спортивно-оздоровчого туризму в Україні - Реферат

Ресурсний потенціал розвитку спортивно-оздоровчого туризму в Україні - Реферат

затверджує авансові звіти, нараховує і виплачує працівникам оздоровчого табору заробітну плати.
Форма і система оплатипраці.
Заробітна плата працівників спорткомплексу "Каштан" Міністерством фізичної культури та спорту України за системою оплати праці за посадовими окладами, що за чинним законодавством України не можуть бути меншими за встановлений мінімальний рівень заробітної плати .Штатний розпис працівників спорткомплексу "Каштан", і відповідно, посадові оклади ,були затверджені в січні 2004р, коли мінімальний розмір заробітної плати становив 185,00 грн., проте в липні 2004 р. мінімальний розмір заробітної був встановлений на рівні 237,00 грн. ,тому до встановлених окладів нараховується доплата до мінімальної заробітної плати. Крім того, нараховується надбавка за вислугу років для викладачів в розмірі 20% і для наукових співробітників -30%, для директора та головного бухгалтера згідно наказу ДКСУ №84 п.2.1. е встановлена надбавка у розмірі 50%,за звання "Майстер спорту" встановлена надбавка в розмірі 10% від встановленого окладу, а також прибиральники отримують надбавку згідно наказу №84 п.2.1.г ( за прибирання санвузлів загального користування) в розмірі 10% від встановленого окладу.
Із заробітної плати працівників підприємства утримуються :
- в пенсійний фонд -1-5%,залежно від розмірів заробітної плати працівників;
- у фонд соціального страхування-0,5-1% залежно від розмірів заробітної плати працівників;
- у фонд Центру зайнятості-0,5%;
- податковий прибуток-13%,проте передбачається пільги для певної категорії працівників у розмірі 61,55 грн.;
- у фонд профспілки-1%,
про складається і подається звітність у відповідні установи
Отже ,загалом, можна зробити висновок ,що мотиваційний механізм для працівників на ФОСК "Прикарпаття" розроблений (пропонуються надбавки до заробітної плати за звання "Майстра спорту", за інтенсивність праці),але знаходиться на дуже низькому рівні і ,поки що є не ефективним ,тому пропоную керівництву спорткомплексу "Каштан" більше детально та глибоко проаналізувати існуючий механізм та запропонувати певні вдосконалення, наприклад, оголосити серед тренерського складу конкурс на звання "Кращий тренер року", де б головним призом була б путівка на двох до відомого пансіонату чи санаторію.
4.Маркетиногова діяльність комплексу.
Спорткомплекс "Каштан" надає значний перелік послуг клієнтам комплексу Загалом, ці послуги можна поділити на 4 основних групи:
1. абонентські групи-секції волейболу, футболу, баскетболу, гандболу, боксу, великий теніс, теніс, римська боротьба, східні єдиноборства;
2. групи здоров'я-зайняття загальною оздоровчою чи лікувальною гімнастикою;
3. послуги сауни;
4. надання спортивного залу комплексу в оренду для проведення занять навчальних закладів, змагань, спортивних свят тощо.
Проаналізувавши споживання клієнтами тої чи іншої групи послуг протягом проходження практики, я систематизувала отримані дані і представила структуру послуг спорткомплекс "Каштан" та розмір часток кожної з них у вигляді діаграми зображеної на рис.4.1.
Рис.4.1.Структура послуг спорткомплекс "Каштан" у 2004р.
Виходячи з даних проведеного дослідження ,я зумів визначити рівень привабливсті того чи іншого виду спорту, що яскраво видно з наступної діаграми.
Рис.4.2.Діаграма привабливості різних видів спорту для клієнтів спорткомплекс
"Каштан".
Основними клієнтами спорткомплекс "Каштан" є діти шкільного віку та молодь які займаються в різноманітних секціях, вибір яких у спорткомплексі надзвичайно багатий-починаючи від спортивних ігор і закінчуючи надзвичайно складними східними єдиноборствами.
Абонентська група формується за віковими категоріями та обраним видом спорту у складі не більше 10-15 чоловік, для того щоб приділити кожному споживачу якнайбільше уваги, а також обов'язково враховується навантаженість для тренера-викладача, який несе відповідальність за життя та здоров'я кожної людини в групі.
Розмір оплати за заняття в абонентській групі встановлюється Хмельницькою обласною державною адміністрацією і станом на 1.11.2004 року становить 10,00 грн. в місяць з кожної людини, що займається в групі
В середньому протягом місяця спорткомплекс "Каштан" відвідують 150-200 чоловік, серед яких є не тільки споживачі, що займаються в абонентській групі, але й люди, які турбуються про стан свого здоров'я, бажають зробити свою фігуру більш привабливою та наблизити її до встановленого еталону чи просто бажають підтримати себе в "формі". Переважно до групи таких клієнтів відносять люди віком 25-40 років, послуги для яких зводяться до занять спортивно-оздоровчою гімнастикою та занять на тренажерах під наглядом інструктора. Розмір оплати для цієї категорії осіб встановлюється або за абонементом ,або поразова оплата в розмірі 1,50 грн.
Послугами сауни спорткомплексу "Каштан" користуються переважно молодь віком 20-35 років, оплата встановлена почасова в розмірі 5,00 грн. за годину
Здійснивши аналіз пропонованих спорткомплексом "Каштан" послуг ,я прийшов до висновку, що певна категорія споживачів залишилась поза увагою керівництва спорткомплексу, а саме-молоді дівчата віком 18-25 років та жінки віком 30-40 років, що прагнуть залишити свою фігуру стрункою та підтягнутою на тривалий час. Тому пропоную розробити інструктору-методисту спеціальний комплекс вправ, що допоможуть отримати бажаний результат, для цього можна використати розроблений індивідуальний комплекс вправ проіллюстрований в додатках 13-14.
Крім того, все ж таки гострою проблемою залишається післяпологова реабілітація молодих жінок, що прагнуть повернути звичну форму. Розробивши комплекс вправ для жінок даної категорії, спорткомплексу "Каштан" отримав би величезну перевагу в конкурентній боротьбі на ринку спортивних послуг оскільки це була б абсолютно нова унікальна послуга.
Реклама спорткомплексу "Каштан" здійснюється в місцевих періодичних виданнях, а саме в газеті "Дунаевецький вісник", "Подільські вісті". Звичайно ж, учасники змагань також опосередковано здійснюють рекламу комплексу. На мою думку, це рекламна компанія є в'ялою та неефективною, оскільки оголошується тільки про набір в секції спорткомплексу і не зазначається перелік додаткових послуг, що пропонується. Гадаю, що доречним і більш ефективним було б створення рекламного роліку, де б зазначались конкурентні переваги комплексу (нове обладнання, передові методики навчання, досвідчений персонал) та особливо слід зупинитись на додаткових послугах спорткомплексу та прокламація даного роліку місцевим телебаченням. Крім того ,на мою думку, керівництву спорткомплексу "Каштан" потрібно замовити видавництвам набір брошур ,з детальним описом пропонованих послуг та яскравими іллюстраціями ,щоб привабити потенційних клієнтів та поширити їх серед шкіл та установ міста.
Що стосується цінової

 
 

Цікаве

Загрузка...