WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Ресурсний потенціал розвитку спортивно-оздоровчого туризму в Україні - Реферат

Ресурсний потенціал розвитку спортивно-оздоровчого туризму в Україні - Реферат

-було оплачено наперед комунальні послуги та послуги телефонного зв'язку. Бачим і негативний результат діяльності підприємства -у ІІ кварталі 2004 року зросли видатки підприємства, це пов'язано з придбанням устаткування, зростанням фонду оплати праці та здійснення капітального ремонту приміщення для сауни, зросла кредиторська заборгованість підприємства-борг за надані постачальниками послуги. В наступній графі прослідковується позитивна тенденція- з'явились власні доходи підприємства, поки що вони не значні, але підприємство набирає обертів. Результат виконання кошторису містить суму у 60 691 грн. - отже, була заборгованість по заробітній платі та надане устаткування та послуги.
Прослідкуєм співвідношення доходів та витрат на наступній гіксограмі.
Рис. 2.1.Співвідношення доходів та витрат спорткомплексу "Каштан" в динаміці за І та ІІ квартал 2004р.
Взагалі доходи місцевого бюджету займають найбільше місце у фінансуванні спорткомплексу "Каштан". Звичайно , діяльність спорткомплексу фінансується і з державного бюджету ,а також за рахунок спеціального фонду організації, але їх частка в порівнянні незначна. Виходячи з отриманих даних балансу організації можна наочно простежити дане твердження.
Аналізуючи іншу оперативну звітність спорткомплексу "Каштан" бачимо , що з коштів, що були асигновані державним бюджетом на проведення змагань державного значення в загальній сумі 21 000 грн. в ІІ кварталі було використано, як і заплановано 5184 грн., хоча надійшло тільки 4884 грн., отже за підприємством числиться борг в сумі 300 грн. Враховуючи попередню заборгованість підприємства на проведення державних програм в сумі 1011 грн., борг підприємства на звітну дату становить 1322 грн.
3.Управління трудовими ресурсами, мотивація і оплата праці.
Система підбору і розстановки кадрів.
Штатний розпис спорткомплексу "Каштан" на 2004 р.
Таблиця 3.1.

з/п Назва посади К-ть штатних одиниць Посадовий оклад, грн. К-ть робочих місяців
1. Директор 1 259,00 12
2. Головний бухгалтер 1 233,10 12
3. Головний інженер 1 243,00 12
4. Начальник навч. спортивного відділу 1 243,00 12
5. Провідний фахівець з питань кадрової діяльності 1 213,00 12
6. Інструктор-методист 1 213,00 12
7. Інструктор-методист спортивної роботи 7 205,00 12
8. Тренер-викладач 4 235,00 12
9. Фахівець з фізичної реабілітації 1 213,00 12
10. Водій 1 191,00 12
11. Робітник по обслуговуванню обладнання 1 201,00 12
12. Гардеробник 1 179,00 12
13. Прибиральник 2 183,00 12
14. Сторож 2 183,00 12
15. Разом 25 - 12
Трудовий колектив підприємства-це сукупність людей, об'єднаних спільною метою і діяльністю, єдністю інтересів, єдиною організацією і взаємною відповідальністю кожного, відношеннями співробітництва та взаємодопомоги.
Системою підбору, та навчанням кадрів на підприємстві Спорткомплекс "Каштан" займається провідний фахівець з питань кадрової діяльності.
Працівники спорткомплексу "Каштан" затверджуються на посаду після попередньої співбесіди і оформлюються спеціальним наказом керівництва, звільняються також спеціальним наказом .
Спорткомплекс "Каштан" очолює директор, який призначається на посаду та звільняється з посади начальником відділу з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації.
Директор спорткомплексу "Каштан":
- визначає та затверджує структуру комплексу, керує діяльністю спорткомплексу, організовує його роботу і несе персональну відповідальність за виконання покладених на спорткомплекс завдань, законність прийнятих ним рішень;
- визначає ступінь відповідальності працівників спорткомплексу;
- затверджує положення про структурні підрозділи, посадові інструкції його працівників;
- укладає з дотриманням законодавства України права, забезпечує придбання майна, інвентря в межах асигнувань, а також інших надходжень на проведення відповідних спортивних та інших заходів;
- видає відповідно до своєї компетенції накази, організовує і контролює їх виконання;
- в установленому порядку приймає на посаду та звільняє з посади заступників та працівників спорткомплексу;
- здійснює особистий прийом громадян і вживає заходів щодо своєчасного розгляду пропозицій, заяв, скарг, які надходять від них;
- представляє спорткомплекс в державних органах, інших організаціях установах, на підприємствах під час розгляду і вирішення питань, що входять до компетенції спорткомплексу;
- встановлює доплати, надбавки до посадових окладів за показниками роботи, преміює працівників спорткомплексу відповідно до законодавства України;
- розпоряджається коштами спорткомплексу в межах затвердженого кошторису на цілі, визначені Положенням;
В своїй діяльності працівники спорткомплексу "Каштан" керуються наступними посадовими інструкціями:
Інструктор-методист.
Посадові обов'язки:
1. Організовує методичну роботу в спортивно-оздоровчому таборі.
2. Надає допомогу тренерам-викладачам у визначенні змісту, форм і методів культурно-масової роботи з клієнтами, забезпечує їх методичними та інформаційними матеріалами з цих питань, узагальнює і поширює кращий досвід роботи.
3. Організовує роботу методичного кабінету.
4. Готує методичні розробки, сценарії свят, конкурсів, змагань, інших масових заходів, надає допомогу тренерам та інструкторам консультативну та практичну допомогу в підготовці та проведенні цих заходів.
Службові зв'язки та кваліфікаційні вимоги:
1. Підпорядковується директору спорткомплексу "Каштан".
2. Працює в тісному контакті з тренерами-викладачами, інструкторами з спортивної роботи.
3. Повинен мати вищу або середньо спеціальну педагоггічну освіту та стаж роботи за фахом не менше як два роки.
4. Зобов'язаний знати :Конституцію України, закони України та нормативні документи органів державної влади з питань освіти і фізичної культури та спорту, методику узагальнення ефективних форм і методів організації гурткової роботи, розробки сценаріїв і проведення масових заходів, норми і правила техніки безпеки, санітарії та гігієни, заходи першої долі карської допомоги, протипожежного захисту.
Головний бухгалтер.
Посадові обов'язки :
1. Організовує виконання кошторисів доходів і видатків спорткомплекс "Каштан", ведення бухгалтерського обліку, документальне оформлення всіх операцій з питань фінансово-господарської діяльності закладу, раціональне використання виділених коштів і матеріально-технічних ресурсів.
2. Здійснює контроль за правильним використанням фонду заробітної плати. дотриманням штатної, фінансової та касової дисципліни, термінів і порядку проведення інвентаризації основних фондів, обладнання й інвентаря, грошових коштів, інших матеріальних цінностей.
3. Оформляє банківські документи, веде розрахункові та платіжні відомості, за розпорядженням директора видає гроші під звіт на господарські та інші витрати,

 
 

Цікаве

Загрузка...