WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Організація морського круїзу по Середземному морю - Курсова робота

Організація морського круїзу по Середземному морю - Курсова робота

балконом від 3 225 від 2 487 від 2448
Сьют з балконом від 3999 від 3499 від 2 999
3-я/4-я дитина до 2-х років 740 700 700
3-й/4-й пасажир 1480 1230 1230
Податки (обов'язкова доплата) 101 53 53
У вартість включений прибуток фірми: 300 дол. - з дорослого і 150 дол. - з дитини.
Ціни вказані з ПДВ.
Додатково оплачується:
- Авіапереліт;
- Візи по маршруту;
- страховка медичних витрат і від нещасного випадку з розрахунку 1 дол. США/чіл./день;
- екскурсії в портах заходу;
- до- і після- круїзна програма перебування.
Оплата по курсу НБУ на день оплати + 2,2% банківські витрати.
ВИСНОВКИ
Круїз являє собою туристичну поїздку морем, як правило з заходом у порти, на борті спеціального пасажирського судна. У даний час десятки круїзних компаній по усьому світі експлуатують сотні пасажирських судів, місткістю від 70 до більш 1000 пасажирів, і пропонують захоплюючі поїздки практично в будь-який регіон світу.
По суті справи круїз являє собоюморський тур, у базову вартість якого включене комплексне обслуговування на борті судна. Зокрема: проїзд на судні, проживання в каюті (у залежності від обраного класу), триразове харчування, розваги і, як правило, цілий ряд спеціальних заходів на борті судна (свята, фестивалі, конкурси, концерти й ін.).
У вартість круїзу (basic rates) звичайно не включені: спеціальні заходи чи види спорту в портах заходу, наприклад, плавання з аквалангом чи трубкою; екскурсійне обслуговування на березі в портах заходу; алкогольні й ін. напої; додаткові блюда на замовлення, не включені в меню; масаж, користування сауною і т.д.; додаткові послуги, такі як прання, медичне обслуговування, телефонні дзвоники на берег; чайові обслуговуючому персоналу; портові і державні збори і податки в іноземних портах заходу - якщо є.
Як додатковий сервіс пасажирам, круїзні компанії можуть організовувати чи продавати на борті судна квитки на різні екскурсії й ін. заходи на березі. Участь у таких заходах, як правило, вимагає додаткової оплати, аналогічно участі в додаткових екскурсіях у ході сухопутного туру. У той час як круїзна компанія несе повну відповідальність за безпеку і добробут пасажирів на борті судна, вона не несе відповідальності за можливи події на березі, у ході екскурсій і заходів, проведених місцевими незалежними підрядчиками - туристичними, транспортними й іншими компаніями в портах заходу. У випадку участі в заходах на березі, пасажири також зобов'язані повернутися назад на судно до оголошеного часу.
Організація всієї культурно-розважальної роботи в портах заходу й інші заходи для туристів на борті судна і на березі здійснюється туристською організацією, що орендує судно. Відповідальним представником туристської організації на борті судна є керівник круїзу (керівник морського туристського маршруту, керівник морського туру).
План заходів, проведених туристською організацією на судні, узгоджується із судновою адміністрацією, що сприяє проведенню цих заходів.
Морський круїз - це процес, що складається з трьох складових. Перше - лайнер. Друге - маршрут, третє - сервіс на кораблі. Якщо поганий один з компонентів, то це не називається круїзом. Значить, слід підібрати круїзну компанію, маршрут і час круїзу. Є ще правда, ціна харчування. Як і в будь-якому відпочинку, чим вище рівень сервісу на кораблі, тим вище ціна. Лайнери, умовно, оцінюються зірковістю, як готелі. Не обов'язково найбільші лайнери - мають багато зірок. Все залежить від круїзної компанії. На нашому ринку представлені найбільш відомі і заслуговуючі довіри американські і англійські оператори, такі як Princess Cruises, Cunard, TUI -Thomson, Radisson Seven Seas, Crystal Cruises, Silversea. Ці круїзні компанії здійснюють круїзи по всіх регіонах світу, цікавих з погляду туристів. Лайнери цих компаній відомі у всіх портах, такі красені як: Star Princess, Queen Mary 2, Crystal Serenity, Voyager Seven Seas, Thomson Spirit - є кращими представниками круїзних лайнерів в світі, на сьогоднішній момент. Вони різні за розмірами, тоннажем, кольором і кількістю палуб, наявністю зірок. Але всі ці кораблі об'єднує те, що, вони зроблені людьми і для людей, з любов'ю і в традиціях морських подорожей. Все краще, що є в індустрії відпочинку, в сервісі, в харчуванні, в розвагах і в кораблебудуванні зібрано воєдино на цих круїзних суднах.
Взимку і восени більшість кораблів відпливають на Каріби і в екзотичні райони - Австралію, Південно-східну Азію, Південну Америку. Весною і влітку найбільший інтерес представляють круїзи по Середземному морю і навколо Європи або Британських островів, красиві Норвезькі Фіорди.
Практично будь-який куточок земної кулі відвідують круїзні кораблі. Круїзи невичерпні, як і світовий океан або світова культура. Залучаючись до круїзів, клієнт відкриває новий світ вражень, різноманітних і незабутніх.
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
1. Азар В.И. Экономика и организация туризма. - М.: Экономика, 1993.
2. Балабанов И.Т., Балабанов А.И. Экономика туризма. - М., 2000.
3. Браймер Р.А. Основы управления в индустрии гостеприимства / Пер. с англ. - М.: Аспект Пресс, 1995.
4. Волошин Н.И. Правовое регулирование туристской деятельности. - М.: Финансы и статистика, 1997.
5. Гуляев В.Г. Организация туристической деятельности. - М., 1996. - 312 с.
6. Исмаев Д.К. Основы стратегии планирования и маркетинга в иностранном туризме. - М.: ТОО "Луч", 1993.
7. Інтернет ресурси: http://slavyanka.com/cruises/sredizem.php.
8. Квартальнов В.А. Иностранный туризм. - М.: Финансы и статистика, 1999.
9. Косолапов А.В. Туристское страноведение. - Владивосток: ДВГАЭУ, 2002.
10. Марусяк А.В. Экономические функции туризма на современном этапе // Економика Украины. - 2002. - №3-4. - С. 16 - 17.
11. Менеджмент гостиничного и ресторанного обслуживания / Сост. Ю. Н. Борисова, Н. И. Гаранин, Ю. В. Забаев, А.И. Сеселкин. - М.: РМАТ, 1997.
12. Менеджмент туризма: Учеб. для студентов / Авт.-сост. И. В. Зорин. - М.: РМАТ, 1998.
13. Основы менеджмента туризма / Науч. ред. В. А. Квартальнов. - М.: РМАТ, 1996
14. Папирян Г.А. Международные экономические отношения. Экономика туризма. - М.: Экономика, 1999.
15. Попов А. Организация коммерческой деятельности на морском транспорте. - М., 2001.
16. Соловьев Б.Л., Толстова Л.А. Менеджмент гостеприимства: Справ.-метод. пособие. - М.: РМАТ, 1997.
17. Статистичний бюлетень. Туризм в Україні. - К., 2000.
18. Транспортна система України за І півріччя 2005 року // Експрес-інформація Державного комітету статистики України 08 серпня 2005 р. за № 226 // Офіційний сайт Держкомстат України: http://www.ukrstat.gov.ua/.
19. Энциклопедический справочник "Весь мир". - Минск, 2003.

 
 

Цікаве

Загрузка...