WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Організація шкільного оздоровчого туру під час зимових канікул - Курсова робота

Організація шкільного оздоровчого туру під час зимових канікул - Курсова робота

групу з десяти дітей керівника, відповідального за супроводження їх під час поїздки, а на групу з тридцяти дітей - медичного працівника та проводить інструктаж про правила поведінки і техніки безпеки;
- керівник групи проводить бесіду з дітьми, ознайомлює їх з правилами поведінки і техніки безпеки під час поїздки.
Супроводження автобусів з організованими групами дітей здійснюється тільки територією обслуговування, у світлу пору доби і за сприятливих погодних умов, з увімкненими спеціальними світловими сигнальними пристроями із світловим сигналом синього кольору, а в разі необхідності - звуковим сигнальним пристроєм.
3.3. Програма оздоровчого туру
1 день
18:10 Відбуття із ж/д станції м. Києва
2 день
8:30 Приїзд у Сваляву
9:00 Виїзд на курорт "Поляна"
9:40 Прибуття. Розміщення у номерах
14:00 Обід. Вільний час
19:00 Вечеря. Вільний час
3-14 день
9:00 Сніданок
10:00 Лікувальні процедури
14:00 Обід
15:00 Лікувальні процедури. Вільний час
19:00 Вечеря. Вільний час
15 день
9:00 Сніданок. Вільний час
14:00 Обід. Вільний час
17:00 Виїзд в Сваляву.
18:30 Виїзд в Київ
16 день
8:50 Прибуття в Київ
3.4. Калькуляція туру
У вартість туру включено транспорт, вартість путівки на 13 днів із трьохразовим харчуванням, лікувальні процедури, послуги керівників групи, проживання, страховка.
У вартість не включено: проїзні білети із Києва до Чопа і назад.
1. Розрахунок загальних витрат на групу.
А) Транспортні витрати автобуса Mersedes Princes розраховуються на групу.
Довжина маршруту близько 40 км.
Вартість транспорту - 200 євро. На групу або 5 євро на людину.
Б) Послуги керівників группи (3 чоловіка).
По 1000 грн. Тобто на 3 чоловік - 3000 грн. або по 75 грн.
В) Путівка 90 грн на дитину за день (включено проживання, харчування, лікування). 13 днів - 1170 грн.
Г) Страховка вартість 5 євро на людину.
Калькуляція витрат на одну людину
Стаття витрат
На дитину
Транспорт 30
Вартість путівки 1170
Страховка 30
Послуги керівника групи 75
Всього 1305
На суму прямих витрат нарахуємо прибуток фірми 30% - 391,5грн.
Тобто вартість туру складає 1700 грн., а із ПДВ - 2040 грн.
ВИСНОВКИ
Турбота про здоров'я дітей є одним з основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління.
Разом з тим саме стан справ у цій сфері викликає занепокоєння. Упродовж останніх років в Україні зберігається тенденція до погіршення стану здоров'я дітей, зумовлена негативними факторами соціально-економічного, екологічного та психоемоційного характеру. Вплив постійно діючих факторів ризику, в тому числі стресові перевантаження, зокрема у шкільному віці, призводить до порушення механізму саморегуляції фізіологічних функцій і сприяє розвитку у дітей хронічних захворювань.
Залишається високим рівень інвалідності серед дітей, що є одним з найбільш несприятливих явищ у комплексі характеристик стану здоров'я та соціального благополуччя населення. Не вдається уникнути тенденції до зростання кількості дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
Конвенцією ООН про права дитини, ратифікованою Верховною Радою України, проголошено, що діти мають не тільки особливі потреби, а й громадські, політичні, соціальні, культурні та економічні права. Одним із найважливіших стратегічних завдань нашої держави в забезпеченні соціального захисту дитинства є реалізація їх права на оздоровлення та відпочинок.
Особливістю оздоровлення дітей на курорті "Поляна" є те, що взимку активно відпочивають на лижах, санках чи ковзанах або просто прогулюючись пішки. Для любителів катання на лижах є достатньо можливостей - лижні підіймачі є в Поляні, і в "Сонячному Закарпатті", а для гірськолижників високого класу можна рекомендувати поїздки на Воловеччину чи Міжгірщину, де є лижні траси з підйомниками, які відповідають олімпійським стандартам. Можна проїхатися на турбазу "Форель" (17 км) або в санаторій "Синяк" (близько 30 км), де сніговий покрив з'являється скоріше і тримається довше, ніж у Поляні.
Треба знати, що природа ефективно лікує лише при правильному користуванні її дарами. На відкритому повітрі на людину діє цілий комплекс факторів, які потенціюють один одного. Фізико-хімічні властивості повітря не ідентичні в різних місцях навіть на території санаторіїв та околицях. Далі від корпусів оздоровниць повітря значно чистіше, а в міру підіймання в гори кількість фітонцидів, озону, легких аероіонів помітно збільшується.
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
1. Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2008 року" від 16 січня 2003 p. № 33.
2. Наказ Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім'ї та молоді "Про затвердження Порядку взаємодії з питань забезпечення перевезення організованих груп дітей на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок)" від 27 липня 2004 року за №672/831/623/120.
3. Ваганенко Л. Е. Організація туристської роботи // Збірник тез республіканської науково-практичної конференції. - Київ, 2000.
4. Гуляєв В. Г. Організація транспортних перевезень. - М., 2000.
5. Завадяк М.І., Марусанич Б.М., Немеш І.І. Курорт "Поляна" - оазис здоров'я. - Ужгород, 2004.
6. Любіцева О.О. Методика розробки турів. - К., 2003.
7. Мацала В.Ц. Рекреаційно-туристичний комплекс України. - Л., 1997.
8. Мінеральні води Закарпаття. Питне лікувальне використання / За ред. М.В.Лободи, Л.П.Киртич.- Ужгород, 1997.
9. Піскун А.С. Стратегія розвитку туристичної індустрії та громадського харчування. - К., 2000.
10. Реабілітація дітей з прилеглих до Чорнобильської АЕС районів в оздоровниці "Сонячне Закарпаття" / В.І.Гергель, І.І.Немеш, В.І.Шманько, О.І.Кондор, В.М.Телепанич, С.Б.Фекийшгазі, Н.С.Шманько. М.В.Немеш, Ю.Б.Кислова // Наук. вісн. Ужгород, ун-ту. Сер.: Медицина. Вил. 6. -Ужгород, 1998.- С. 45-49.
11. Середюк Н.М. Сучасні принципи внутрішнього застосування міне-ральних вод (з позицій рецептор-опосередкованої концепції) // Оздоровчі ресурси Карпат і прилеглих регіонів: Матеріали конф. з міжнар. участю (Чернівці, 5-6 жовтня 1999 р.).- Чернівці, 1999.- С. 15-16.
Додаток 1. Мапа географічного розташування курорту "Поляна"

 
 

Цікаве

Загрузка...