WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Організація шкільного оздоровчого туру під час зимових канікул - Курсова робота

Організація шкільного оздоровчого туру під час зимових канікул - Курсова робота

хворих на лікування.
1. Рефлюкс-езофагіт різних форм легкого та середнього ступеню поза фазою загострення.
2. Хронічний гастрит із секреторною недостатністю, а також із збереженою та підвищеною секреторною функцією поза фазою загострення. Хронічний гастродуоденіт з порушенням секреторної та моторно-евакуаторної функції шлунку.
3. Функціональні розлади шлунку з порушенням секреції або моторної активності ("невиразкова диспепсія").
4. Виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки в фазі ремісії або згасаючого загострення, без моторної недостатності шлунку, без схильності до кровотеч, пенетрації, підозри на можливість злоякісного переродження.
5. Хвороби оперованого шлунку з приводу виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки з наявністю демпінг-синдрому, гіпоглікемічного синдрому легкого й середнього ступеню, гастриту культі, панкреатиту, гепатиту, холециститу, ентероколіту, коліту, не раніше ніж через два місяці, при зміцнілому післяопераційному рубці та задовільному загальному стані.
6. Хронічні ентероколіти й коліти різноманітної етіології, легкого й середнього ступеню, окрім стенозуючих, виразкових, туберкульозних, бактеріальних і паразитарних форм, поза фазою загострення. Дискинезії з явищами кишкового стазу або діареєю поза фазою загострення, "синдром подразненої товстої кишки".
7. Хронічні хвороби печінки і жовчних шляхів різноманітної етіології: гепатити, холецистити, ангіохоліти в неактивній фазі, без схильності до частих загострень, без явищ жовтяниці і при нормальній ШЗЕ. Залишкові явища після перенесеної хвороби Боткіна в неактивній фазі або в фазі згасаючого загострення. Дискинезія жовчного міхура та жовчних шляхів; спазми сфінктера Одді.
8. Жовчно-кам'яна хвороба, не ускладнена інфекцією або частими загостреннями і така, що невимагає хірургічного втручання.
9. Стан післяо перативного втручання на жовчних шляхах не раніше ніж через 3-4 місяці після операції (уточнення див. вище).
10. Панкреатит хронічний, рецидивуючий (крім туберкульозного) без схильності до частих загострень.
10. Сечові діатези (урат- та оксалатурія).
11. Цукровий діабет інсуліннезалежний (П-го типу) легкого й середнього ступеню важкості без ускладнень, в стадії компенсації.
Розділ 3. Організація дитячого оздоровчого туру на курорт "Поляна"
3.1. Параметри маршруту
Пункт Відстань, км Спосіб долання (вид транспорту) Час перебування в дорозі (год.)
Київ-Свалява 820 Поїзд (купе) 13
Свалява - Курорт "Поляна" 20 Автобус Mersedes Princes 40 хвилин
Курорт "Поляна" - Свалява 20 Автобус Mersedes Princes 40 хвилин
Свалява-Київ 820 Поїзд (купе) 13
Усього 1680
27 годин 20 хвилин
Усього відстань маршруту становить - 1680 км.
Час перебування у дорозі - 27 годин і 20 хвилин. Із них:
- у поїзді - 26 годин;
- у автобусі Mersedes Princes - 1 година 20 хвилин.
3.2. Основні показники маршруту. Законодавчі вимоги щодо перевезення груп дітей
Тривалість маршруту (діб) 15
Кількість туристичних груп 1
Кількість туристів в групі 40
Всього туристів по маршруту 40
Всього людино/днів обслуговування 15
Вартість путівки ___ грн. для дитини.
На виконання Указу Президента України від 20 травня 2004 року за №570/2004 "Про заходи щодо посилення безпеки пасажирських перевезень автомобільним транспортом", з метою забезпечення безпеки перевезень організованих груп дітей на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок) був затверджений Порядок взаємодії з питань забезпечення перевезення організованих груп дітей на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок).
Цей Порядок визначає процедуру взаємодії центральних та регіональних органів виконавчої влади при організації перевезення організованих груп дітей на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок) з метою забезпечення їх безпеки під час здійснення цих поїздок.
У відповідності до цього Порядку під час підготовки перевезень організованих груп дітей у табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок) органи Міністерства освіти і науки України та Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді повідомляють відповідні підрозділи Державтоінспекції МВС України з метою вжиття заходів щодо посилення нагляду за рухом на маршрутах перевезень та вирішення питання про супроводження колон автобусів спеціальними транспортними засобами.
Перевезення організованих груп дітей здійснюється пасажирськими перевізниками в порядку, визначеному Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року №176 (із змінами і доповненнями), за умови, коли є у перевізника ліцензія.
Замовник транспортних послуг не пізніше ніж за 15 днів повідомляє пасажирського перевізника щодо здійснення перевезення організованих груп дітей.
Видачу дозволів на перевезення організованих груп дітей на відпочинок у міжобласному і в міжнародному сполученні автотранспортні управління погоджують з Міністерством транспорту України.
Перевезення дітей дозволяється тільки в автобусах середньої та великої місткості, які пройшли передрейсовий технічний огляд, і здійснюється тільки у світлу пору доби та за сприятливих умов.
Замовник транспортних послуг і пасажирські перевізники:
- визначають маршрут перевезення організованих груп дітей, як правило такий, яким уже здійснюються регулярні автобусні перевезення;
- встановлюють зупинки автобуса:
" технічні - одна на перші 50 кілометрів і не менше однієї - на кожні наступні 100 кілометрів маршруту;
" для відпочинку - на 5 хвилин через кожну годину руху і на 30 хвилин - через кожні 5 годин руху (допускається поєднання 30-хвилинного відпочинку з перервою на обід);
" для приймання їжі - через 3 - 5 годин руху;
" для ночівлі;
- складають схему маршруту;
- складають розклад руху автобуса.
Замовник транспортних послуг:
- до початку перевезення складає список дітей у трьох примірниках (для пасажирського перевізника, замовника транспортних послуг і керівника групи);
- допускає до поїздки дітей, які зазначені у списках і не мають протипоказань для далеких переїздів за станом здоров'я;
- призначає на кожну

 
 

Цікаве

Загрузка...