WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Організація залізничних перевезень туристів (на прикладі ТЦ “Карпати”) - Курсова робота

Організація залізничних перевезень туристів (на прикладі ТЦ “Карпати”) - Курсова робота

ретро-турами, ТЦ "Карпати" постійно розробляє нові ексклюзивні тури - для аматорів опери, для аматорів військової історії, орнітології, авіації - із врахуванням інтересів і національних особливостей своїх клієнтів. Це дозволяє з оптимізмом працювати в складному туристичному ринку, розширювати коло партнерів-туроператорів і клієнтів.
Адже в туристичного потягу можливості для нових турів в Україні, територіальні і тематичні необмежені. Як і в будь-який країні, історичні і природні пам'ятники - по всій країні. Туди не доїжджають і співвітчизники.
Але турпотяг "Карпати" везе іноземців по містечках і селах, відкриваючи Україну світу. "Карпати" не просто комфортний готель на колесах із першокласним рестораном, перекладачами, гідами, охороною, спроможна, завдяки густоті залізниць України, доставити туристів куди їм завгодно. Це і пересувний храм української культури, де з задоволенням виступають чудові фольклорні ансамблі, виставляють свої утвори майстри народних промислів. Можливість побачити незліченні красоти і будь-які визначні пам'ятки України, не зазнаючи дискомфорту дуже важлива. Адже крім Києва і декількох міст, більшість населених пунктів величезної країни з їхніми красотами природи, достатком пам'ятників історії й архітектури, не спроможні забезпечити мінімально прийнятний для іноземних туристів рівень комфорту і сервісу. Повна автономність туристичного потягу дозволяє показати у всьому блиску українську глибинку й у будь-який точці забезпечити належний рівень туристичного сервісу.
Сьогодні в активі "Карпат" - успішні військово-історичні, фольклорні, оперні тури. Нові маршрути турпотягу "Карпати" проходять по Волині і Закарпаттю, Поділлю і Придніпров'ю, Таврії і Донбасу.
Єдиний в Україні й у колишньому СРСР туристичний потяг європейського класу фірми "Карпати", один із кращих у Європі, забезпечує міжнародний рівень комфорту, харчування, обслуговування, екскурсій, безпеки і повної автономності в будь-якій точці, де є залізнична колія.
Висновки та пропозиції
Забезпечення безпеки туристів під час подорожі - головна турбота туристської фірми. На забезпечення безпеки туристів спрямований цілий комплекс заходів, здійснюваних туристськими організаціями. При цьому першорядне значення мають стабільна політична обстановка в місцях відпочинку або подорожі й екологічний стан цих місць. При невідповідності цих чинників нормі - туризм важкий і небезпечний.
Залізничні подорожі на потягах загального користування часто організуються у виді групових подорожей - подорожей туристів спеціально сформованими групами. При таких подорожахпасажирські потяги використовують для транспортування туристів до місця відпочинку й зворотно. Обслуговування на місці відпочинку може провадитися як у готелі, на турбазі, так і в інших місцях розміщення.
Обслуговування туристичних залізничних груп на маршруті провадиться на підставі договору, укладеного між туристськими організаціями, що відправляють і приймають; графіка заїзду груп туристів, що прикладається до договору.
Призначення туристсько-екскурсійних спеціалізованих потягів, що курсують у межах двох і більш доріг, здійснюється начальником залізниці відправлення за заявками туристських організацій. Туристсько-екскурсійні потяги місцевого сполучення в межах однієї дороги з використанням пунктів - стоянок, призначаються начальником цієї дороги. Потяги в приміському сполученні, прогулянкові призначаються начальником відділення дороги. Призначення потягів провадиться після виводу договору й оплати належних платежів.
Проходження турпотягу з одного пункту екскурсійного обслуговування в інший, як правило, повинно здійснюватися в нічний час із припиненнями тільки для технічних потреб.
Зараз в Україні на ринку залізничного туризму працює єдина туристична фірма - туристичний центр "Карпати". Перші тури ТЦ "Карпати" пройшли по Закарпаттю і Прикарпаттю і Волині. Львівська дорога стала своєрідним полігоном відпрацьовування туристичної стратегії "Карпат". Постійних пасажирів "Карпат" уже не дивує, що в кожному новому турі вони бачать прекрасні пам'ятники архітектури - вокзали не просто відреставровані до початкового виду, але і доведені до європейських стандартів пасажирського сервісу.
Проведений аналіз свідчить про прибутковість даного виду туризму для ТЦ "Карпати". На наш погляд, постійна наднормативна завантаженість турпотягу на тлі відносно високої ціни на турпутівки свідчить про добрі подальші перспективи діяльності не тільки туристичного центру "Карпати", а і залізничного туризму в цілому. До того ж більшу частину туристів поки що складають іноземці, тобто є всі резерви для підвищення інтересу з боку вітчизняних туристів.
Взагалі, успішний розвиток туризму робить величезний вплив на такі ключові сектори економіки як транспорт і зв'язок, торгівля, будівельна галузь, сільське господарство, виробництво товарів народного споживання й ін. Таким чином, створення потужної туристської індустрії має важливе значення і як одне з ефективних напрямків структурної перебудови економіки.
Використана література
1. Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України. Зареєстровані в Міністерстві юстиції України 24 березня 1998 р. за N 193/2633.
2. Волошин Г.В. По Европе - на поезде.// Международный туризм.- №4.-1999.
3. Забелин П. В., Моисеева Н. К. Основы стратегического управления: Учеб. пособие. - М.: Информ.-внедрен. центр "Маркетинг", 1998. - 195с.
4. Ильина Е. Н. Менеджмент транспортных услуг: Учебник. - М.: РМАТ, 2001.-173с.
5. Ильина Е. Н. Туризм - путешествия. Создание туристской фирмы. Агентский бизнес: Учеб. для туристских колледжей и вузов. - М.: РМАТ, 1998. - 170с.
6. Іщенко А.М. Залізничний турізм.// Туристичний бізнес.-№4.-2001.
7. Квартальнов В. А. Туризм: теория и практика: Избранные труды: В 5-ти т. - М.: Финансы и статистика, 1998. Т. 3: Новые цели туризма: экономика и управление. - 384 с.
8. Менеджмент туризма: Учеб. для студентов / Авт.-сост. И. В. Зорин. - М.: РМАТ, 2001. - 230с.
9. Основы менеджмента туризма / Науч. ред. В. А. Квартальнов. - М.: РМАТ, 2000. - 59с.
10. Русенко М.С. Железнодорожные зарисовки // Вояж.-№7.-2001.
11. Сенин В.С. Введение в туризм. - М., 1993.
12. Толковый словарь туристских терминов: Туризм. Туристская индустрия. Туристский бизнес / Авт.-сост. И. В. Зорин, В. А. Квартальнов. - М.-Афины: INFOGROUP, 2001. - 407с.
13. Туризм: нормативные правовые акты: Сборник актов / Сост.Н. И. Волошин. - К., 2002. -432с.

 
 

Цікаве

Загрузка...