WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізкультура, Рекреація → Організація залізничних перевезень туристів (на прикладі ТЦ “Карпати”) - Курсова робота

Організація залізничних перевезень туристів (на прикладі ТЦ “Карпати”) - Курсова робота

24 годин, але не пізніше, ніж за 6 годин до відправлення потягу з пасажира стягується 10% загальної вартості проїзду (включаючи всі доплати) від початкової станції відправлення до пункту пересадки і від пункту пересадки до станції призначення, а при поверненні пізніше, ніж за 6 год. стягається 25%. [13]
Якщо по груповому квитку відправляється неповна кількість учасників маршруту, те її керівник зобов'язаний до відправлення потягу пред'явити груповий квиток начальнику станції відправлення для проставлення відмітки про це. Невикористані місця повинні бути передані в касу. Повернення платежів за проїздні документи, придбані по груповій заявці по безготівковому розрахунку, провадиться в претензійному порядку тільки на розрахунковий рахунок організації, що одержувала квитки.
Обслуговування залізничних груп на маршруті провадиться на підставі договору, укладеного між туристськими організаціями, що відправляють і приймають; графіка заїзду груп туристів, що прикладається до договору. Направляюча туристська організація повинна підтвердити телеграмою заїзд групи у встановлені терміни за 10 днів із указівкоюкількості туристів, дати, часу прибуття, номерів потягу і вагона. Забезпечити керівника групи списками туристів. Спрямовувати групу на маршрут тільки при наявності обернених квитків, або підтвердження організації, що приймає, про забезпечення зворотними квитками на місці.
Турфірма, що приймає, зобов'язана організувати зустріч і доставку туристів власним (орендованим) автотранспортом до місця розміщення і харчування; підготувати місця розміщення відповідно до зазначеної кількості прибуваючих туристів (у телеграмі підтвердження заїзду); укласти договір на обслуговування з підприємством харчування свого міста і контролювати своєчасне надання і якість харчування; забезпечити надання екскурсійної програми обслуговування в повному обсязі, а також додаткових послуг за розрахунок готівкою (додаткові екскурсії, розважальні заходи й ін.). Зустріч і проводи туристів повинні здійснюватися відповідно до графіка прибуття і відправлення потягів у будь-який час доби (це повинно бути обов'язково обговорене в договорі).
На залізничному транспорті питання безпеки громадян в Україні регламентується "Правилами безпеки громадян на залізничному транспорті України", які зареєстровані в Міністерстві юстиції України 24 березня 1998 р. за N 193/2633.[1]
Основні їх положення наступні.
Правила безпеки пасажирів:
...3.1. Підніматися у вагон і виходити з вагона дозволяється тільки після повної зупинки потяга.
3.2. Посадку пасажирів у вагон і вихід їх з вагона необхідно проводити тільки з боку перонів або посадкових платформ. Дітей під час посадки у вагон і висадки із вагона слід тримати за руку або на руках.
3.3. Виходити із вагона під час зупинки можна тільки з дозволу провідника.
Пасажирам забороняється:
3.4. Проїжджати на дахах, підніжках, перехідних площадках вагонів.
3.5. Заходити у вагон і виходити з вагона під час руху потяга.
3.6. Висуватися із вікон вагонів і дверей тамбурів під час
руху потяга.
3.7. Стояти на підніжках і перехідних площадках, відчиняти двері вагонів під час руху потяга, затримувати автоматичні двері вагонів під час їх зачинення і відчинення.
3.8. Проїжджати у вантажних потягах без спеціального дозволу.
3.9. Знаходитись у потязі в нетверезому стані.
3.10. Залишати дітей без нагляду на вокзалі та в потязі.
3.11. Провозити у вагонах легкозаймисті, шкідливі і вибухові речовини.
3.12. Виходити із вагона на міжколійя і знаходитись там під
час руху потяга.
3.13. Стрибати з платформи на залізничні колії.
3.14. Проводити на пасажирських платформах рухомі ігри.
3.15. Палити у вагонах (у тому числі в тамбурах) приміських потягів, а також у непередбачених для паління місцях вагонів пасажирських потягів.
3.16. Бігти по платформі поруч із вагоном потяга, що прибуває або відходить, а також перебувати ближче ніж 2 метри від краю платформи під час проходу потяга без зупинки.
3.17. Підходити до вагона до повної зупинки потяга.
3.18. Без потреби самовільно зупиняти потяг.
3.19. Самостійно перевозити ручну поклаж засобами, які призначені для перевезення пошти або багажу працівниками пошти та залізниці.
3.20. Розміщувати ручну поклаж у тамбурах вагона, коридорі салону, проходах купе та в проході вагона потяга.
Як бачимо, у цих правилах немає нічого складного, але їх належне виконання гарантує пасажирам і туристам безпечний відпочинок, від якого можуть залишитися тільки позитивні враження.
Розділ ІІ. Організація залізничних перевезень туристів туристичною фірмою "Карпати"
2.1. Фінансово-господарська характеристика турфірми "Карпати"
Об'єктом дослідження є туристична фірма, товариство з обмеженою відповідальністю туристичний центр "Карпати".
ТЦ "Карпати" засновано фізичними особами, форма власності колективна, форма фінансування - госпрозрахунок.
Підприємство зареєстроване 27 жовтня 1991 року в м. Києві.
Туристичне агентство "Карпати" є туроператором і створює власні тури напрямку залізничного туризму, здійснюючи туристичні послуги індивідуальним туристам і групам туристів, встановлюючи безпосередні зв'язки з транспортними, страховими організаціями, готельними та санаторними комплексами, екскурсійними бюро.
Статус підприємства як товариства з обмеженою відповідальністю забезпечує порядок діяльності та ліквідації товариства, права і обов'язки його власників, повноваження його органів управління та контролю, інші відношення, пов'язані з діяльністю товариства.
ТЦ "Карпати" є юридичною особою з моменту його державної реєстрації, має самостійний баланс, розрахунковий і валютний рахунки в банку, окреме майно, печатку з свою назвою, штамп, емблему, логотип, бланки та інші реквізити, встановленні для підприємств та організацій в Україні.
Держаний комітет України у справах молоді, спорту та туризму видав товариству "Карпати" ліцензію № 01673. Туристичний центр має право здійснення таких видів підприємницькою діяльності:
* організація прийому та обслуговування іноземних туристів в Україні;
* організація прийому та обслуговування вітчизняних туристів в Україні;
* організація туристичних подорожей за межі України;
* екскурсійна діяльність;
* організація масового та оздоровчо-спортивного туризму.
Господарчі зв'язки з іншими підприємствами засновані на заключення договорів на транспортне на ремонтно - технічне обслуговування, послуг зі страхування, надання екскурсійних послуг, забезпечення харчування

 
 

Цікаве

Загрузка...