WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФінанси (міжнародні, державні) → Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу на члена сім'ї - Реферат

Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу на члена сім'ї - Реферат

тоді, коли фактично одержані.
У сукупному доході сім'ї не враховуються:
- премії, які мають одноразовий характер і не передбачені системою оплати праці;
- заробіток студентів вищих (як і середніх спеціальних) та учнів професійно-технічних навчальних закладів і загальноосвітніх шкіл, які працюють у період виробничої практики, канікул у складі студентських загонів або направлені на сільськогосподарські роботи;
- грошові компенсації за невикористану відпустку;
- вихідна допомога при звільненні;
- грошова винагорода, яка виплачується учням училищ професійно-технічної освіти із сум, перерахованих училищам підприємствами, установами й організаціями за роботу цих учнів у період виробничої практики;
- надбавка, що виплачується замість добових працівникам, відрядженим для виконання монтажних і налагоджувальних робіт;
- суми, які нараховуються в розмірі визначеного відсотку середньомісячного заробітку механізаторам та іншим працівникам, відрядженим на сільськогосподарські роботи, вивезення зерна й інших сільськогосподарських продуктів, і які виплачуються в установленому порядку урядом за місцем їх основної роботи замість добових і квартирних;
- виплати, які провадяться в іноземній валюті замість добових членам суден закордонного плавання та іншим спеціалістам, які від'їжджають для роботи на цих суднах;
- вартість одержуваного працівниками безкоштовного натурального забезпечення (обмундирування, раціону колективного харчування);
- вартість путівок на лікування, відпочинок, екскурсій і подорожей та лікувально-профілактичного харчування;
- вартість харчування і обмундирування учнів професійно-технічних училищ, які не перебувають на повному державному утриманні, а також грошова компенсація для таких учнів замість харчування і обмундирування;
- заборгованість по аліментах, одержана за попередні роки;
- одноразова допомога при народженні дитини;
- доходи від земельної ділянки площею до 0,06 га;
- суми, які виплачуються потерпілому в порядку відшкодування витрат на харчування, протезування, санаторно-курортне лікування тощо;
- страхові суми (страхове відшкодування), одержані від органів страхування;
- грошові виплати, передбачені Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи";
- цільова грошова допомога громадянам з мінімальними доходами.
Сукупний доход визначається по доходах сім'ї за квартал, який передував кварталові звернення за призначенням допомоги.
Обчислення середньомісячного сукупного доходу на члена сім'ї провадиться на підставі поданих громадянами документів діленням загальної суми доходів сім'ї за попередній квартал на 3, а потім на кількість членів сім'ї.
При визначенні середньомісячного доходу членів сім'ї, які не підлягали врахуванню в складі сім'ї у зв'язку з тимчасовою відсутністю або які пропрацювали менше повного кварталу, за який визначається доход, враховується їхній доход за всі повні місяці роботи у відповідному кварталі. Середньомісячний доход визначається діленням заробітку та інших доходів за всі повні місяці роботи на кількість цих місяців.
Якщо зазначені члени сім'ї пропрацювали менше одного місяця, то заробіток за цей час ділиться на число днів роботи і одержана сума множиться на кількість робочих днів за місяць, визначену в середньому за рік.
При обчисленні сукупного доходу сімей, у складі яких в кварталі звернення за призначенням допомоги відбулися зміни у зв'язку з розірванням шлюбу або коли шлюб між подружжям не розірвано, але в кварталі звернення за призначенням допомоги винесено рішення суду про стягнення з батьків (матері) аліментів, при визначенні середньомісячного сукупного доходу сім'ї враховуються доходи батька (матері), а не сума виплачених аліментів, і він сам включається до складу сім'ї. При зверненні за допомогою в наступному кварталі враховується середньомісячна сума одержаних аліментів, а не доходи вибулого.
У разі відсутності в сім'ї одного з подружжя у зв'язку з позбавленням волі або направленням на примусове лікування, в кварталі звернення за призначенням допомоги при обчисленні середньомісячного сукупного доходу цих сімей за попередній квартал враховуються вибулий член сім'ї і його дохід. У наступному кварталі при обчисленні середньомісячного сукупного доходу цих сімей враховується вибулий із подружжя і його доходи до позбавлення волі (направлення на примусове лікування), аліменти чи інші суми, які одержує сім'я від зазначених осіб після позбавлення волі (направлення на примусове лікування). Якщо ці особи відсутні в сім'ї протягом кварталу, вони в складі сім'ї не враховуються.
Якщо один з батьків перебуває в зареєстрованому шлюбі з іноземним громадянином або громадянином України, який працює (працював) за кордоном, в сукупному доході сім'ї враховується заробітна плата як в українській, так і в іноземній валюті, обчисленій по діючому курсу валют.
У разі, коли на дитину виплачуються аліменти за домовленістю між батьками без рішення суду, питання про визначення сукупного доходу вирішується органами, що призначають державну допомогу сім'ям з дітьми.
При визначенні права на допомогу дітей, які перебувають під опікою (піклуванням) у зв'язку з тимчасовим перебуванням батьків за кордоном, сукупний доход обчислюється із врахуванням батьків у складі сім'ї і їхньої заробітної плати в іноземній валюті, обчисленій по діючому курсу валют.
Якщо в кварталі звернення за допомогою (грошовими виплатами) у складі сім'ї відбулися зміни у зв'язку з народженням дитини, то народжена дитина враховується у складі сім'ї, і право на одержання допомоги та виплат переглядається.
При наданні матері відпустки по догляду за дитиною із сукупного доходу на члена сім'ї в місяць, обчисленого за попередній квартал, виключається доход матері і включається місячна сума допомоги по догляду за дитиною віком до трьох років.
Література:
1. Азаров В., Гурченко М. Основні напрями реформування державного підприємства // Екон. України. - 1995. - № 2. - С. 59-63.
2. Леонов Г. Ф., Хуторненко С. А., Шаблий Е. И. Особенности экономической культуры в США, Японии и странах Западной Европы. - К.: УкрНТИ, 1992. - 60 с.
3. Бабич В. П., Сало И. В. Государственное управление финансами в рыночнойэкономике. - К.: Акад. информатики, 1994. - 97 с.
4. Балтійський ринок цінних паперів // Україна-Бізнес. - 1995. - № 10. - С. 10.
5. Богиня Д., Волинський Г. До питания щодо різних варіантів ринкових реформ // Екон. Украйні. - 1994. - № 3. - С. 29-34.
6. Бондаренко А. Ф., Головко Г. М., Алибекова Б. Ш., Мищенко В. И. Основы маркетинга / Под ред. В. И. Мищенко. - Сумы: Слобожанщина, 1995. - 344 с.
7. Бобров В. Я. Основи ринкової економіки. - К.: Либідь, 1995. -320с.
8. Борисенко А. Экономико-математическая модель эффективного использования инвестиций // АПК: экономика, управление. - 1995. -№ 1. - С. 25-30.
9. Браунинг П. Современные экономические теории. - М.: Экономика, 1986. - 160 с.
10. Гальчинський А. С. Сучасна валютна система. - К. : Лібра, 1993. - 96с.
11. Геллер И. "Сі у" вводит свои индикаторы фондового рынка // Сі у. - 1995. - 11 апр. - С. 5-6.
12. Герасшмук М. Економічні та інституційні умови інвестиційної діяльності // Екон. України. - 1994. - № 12. - C.3-11.
13. Грядовая О. Ценообразование на рынке государственных ценных бумаг // Рос. экон. журнал. - 1995. - № 4. - С. 45-54.
14. Давидов О. Оптимальна структура джерел фінансування інвестицій на підприємствах // Екон. України. - 1994. - № 11. - С. 84-87.

 
 

Цікаве

Загрузка...