WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФінанси (міжнародні, державні) → Державна допомога сім'ям з дітьми - Реферат

Державна допомога сім'ям з дітьми - Реферат

дітей одиноким матерям призначається на основі наданих у встановленому порядку документів і виплачується щомісячно з місяця народження дитини по місяць досягнення дитиною 16-річного віку (учнів -18-річного віку).
Допомога на дітей військовослужбовців строкової служби призначається дружинам солдатів, матросів, сержантів і старшин строкової військової служби, курсантів навчальних закладів та призваних із запасу на навчальні збори. Допомога призначається матері дитини і її ж виплачується, якщо дитина проживає разом з нею.
Допомога призначається незалежно від одержання на дітей пенсій та інших видів допомоги за поданням районного (міського) військового комісаріату і виплачується матері (опікунові) органами соціального захисту населення за місцем проживання матері (опікуна).
На дітей, які перебувають на повному державному утриманні, допомога не призначається і не виплачується, Виплата допомоги припиняється з дня звільнення військовослужбовця з строкової військової служби в запас, про що військові комісаріати на підставі повідомлень військових частин про відбуття з строкової служби військовослужбовця, який має дітей, негайно повідомляють районні, міські відділи соціального забезпечення про необхідність припинення виплати допомоги із зазначенням останнього строку виплати.
Тимчасова допомога на неповнолітніх дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, або коли стягнення аліментів неможливе, призначається матері, батькові, опікунові, піклувальникові, якщо рішенням суду, або його постановою про стягнення аліментів і додаткових витрат з осіб, зобов'язаних до їх сплати, не виконуються у таких випадках:
- розшук їх органами внутрішніх справ за рішенням суддів і постановамислідчих органів у разі ухилення від сплати аліментів, притягнення до кримінальної відповідальності за скоєний злочин чи з інших підстав, у справах про відшкодування шкоди, заподіяної здоров'ю, виконання рішень про стягнення на користь підприємств, організацій, установ, а також розшуку відсутньої людини або особи, яка пропала безвісті;
- відсутність у них заробітку, з якого можуть бути стягнуті аліменти в мінімальному розмірі або відшкодовані додаткові витрати в період відбування покарання у виправно-трудових установах (виправно-трудових колоніях, в'язницях, слідчих ізоляторах, виховно-трудових колоніях, спецкомендатурах тощо);
- перебування їх. на примусовому лікуванні у лікувальних закладах за судовим рішенням без виплати допомоги по соціальному страхуванню;
- відсутність у них заробітку під час перебування під арештом (в ізоляторах тимчасового утримання, слідчих ізоляторах, приймальниках-розподільниках тощо), проходження судово-медичної експертизи за постановами слідчих органів чи суду, в період судового спору у зв'язку із звільненням з роботи за ініціативою власника підприємства, організації, установи або уповноваженого ним органу чи розгляду у встановленому законом порядку питання про відшкодування шкоди, заподіяної незаконними діями органів дізнання, попереднього слідства, прокуратури або суду, а також в усіх інших випадках неможливості виконання рішення суду з незалежних від цих осіб причин;
- постійне проживання таких осіб на території іноземної держави, з якою Україна не уклала договір (угоду) про правову допомогу, що передбачає взаємне виконання судових рішень.
Тимчасова допомога та кошти на неповнолітніх дітей для відшкодування додаткових витрат, зумовлених винятковими обставинами, у разі ухиляння батьків від сплати аліментів, а також в інших випадках, коли стягнення аліментів неможливе, призначаються і виплачуються органами соціального захисту населення за місцем проживання дітей.
Для призначення тимчасової допомоги і виплати коштів на відшкодування додаткових витрат стягувачем подається заява у районний (міський) відділ соціального захисту населення за місцем його проживання.
До заяви залежно від підстав призначення тимчасової допомоги додається один із таких документів:
а) повідомлення органів внутрішніх справ про те, що у місячний строк місце перебування боржника, який перебуває у розшуку, не встановлено;
б) довідка відповідної установи про перебування у них боржника (відбуває покарання, перебуває під арештом, на примусовому лікуванні, проходить судово-медичну експертизу чи на інших підставах), який не має заробітку, достатнього для виконання рішення суду чи постанови судді;
в) довідка народного суду про причини невиконання рішення суду чи постанови судді в інших випадках;
г) виконавчий лист про стягнення з боржника додаткових витрат на дитину (дітей).
Тимчасова допомога виплачується щомісяця з місяця звернення за допомогою по місяць досягнення дитиною 18 років
Література:
1. Азаров В., Гурченко М. Основні напрями реформування державного підприємства // Екон. України. - 1995. - № 2. - С. 59-63.
2. Леонов Г. Ф., Хуторненко С. А., Шаблий Е. И. Особенности экономической культуры в США, Японии и странах Западной Европы. - К.: УкрНТИ, 1992. - 60 с.
3. Бабич В. П., Сало И. В. Государственное управление финансами в рыночной экономике. - К.: Акад. информатики, 1994. - 97 с.
4. Балтійський ринок цінних паперів // Україна-Бізнес. - 1995. - № 10. - С. 10.
5. Богиня Д., Волинський Г. До питания щодо різних варіантів ринкових реформ // Екон. Украйні. - 1994. - № 3. - С. 29-34.
6. Бондаренко А. Ф., Головко Г. М., Алибекова Б. Ш., Мищенко В. И. Основы маркетинга / Под ред. В. И. Мищенко. - Сумы: Слобожанщина, 1995. - 344 с.
7. Бобров В. Я. Основи ринкової економіки. - К.: Либідь, 1995. -320с.
8. Борисенко А. Экономико-математическая модель эффективного использования инвестиций // АПК: экономика, управление. - 1995. -№ 1. - С. 25-30.
9. Браунинг П. Современные экономические теории. - М.: Экономика, 1986. - 160 с.
10. Гальчинський А. С. Сучасна валютна система. - К. : Лібра, 1993. - 96с.
11. Геллер И. "Сі у" вводит свои индикаторы фондового рынка // Сі у. - 1995. - 11 апр. - С. 5-6.
12. Герасшмук М. Економічні та інституційні умови інвестиційної діяльності // Екон. України. - 1994. - № 12. - C.3-11.
13. Грядовая О. Ценообразование на рынке государственных ценных бумаг // Рос. экон. журнал. - 1995. - № 4. - С. 45-54.
14. Давидов О. Оптимальна структура джерел фінансування інвестицій на підприємствах // Екон. України. - 1994. - № 11. - С. 84-87.

 
 

Цікаве

Загрузка...