WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФінанси (міжнародні, державні) → Місцеві бюджети в складі бюджетної системи - Курсова робота

Місцеві бюджети в складі бюджетної системи - Курсова робота

видатків бюджету за пріоритетами та між галузями.
Пропозиції стосовно витрат бюджету розвитку.
Зведення та проблеми окремих відділів та управлінь.
Пропозиції щодо фінансування депутатських запитів.
Після прийняття керівником фінансового органу рішення стосовно бюджету, який він рекомендуватиме виконавчому комітету відповідної ради, бюджетному управлінню доручається коригування бюджетних таблиць і розробка короткого викладу пропозицій.
Закритий короткий виклад рекомендованого органу місцевого бюджету подається керівником місцевого фінансового органу міському голові. Це може здійснюватися шляхом подання пояснювальної записки. Міський голова, голова місцевої державної адміністрації перш за все буде цікавитися структурою бюджету, рівновагою між галузями, важливими фінансовими питаннями.
Представлення бюджету.
Фактичні види діяльності та цілі органу влади повинні мати чіткий зв'язок з бюджетною пропозицією з метою кращого розуміння реальних наслідків змін, здійснених під час процесу виділення асигнувань, полегшення аналізу та визначення підзвітності.
Для участі громадян у демократичному бюджетному процесі необхідно, щоб громадянам була доступна адекватна фінансова інформація у зрозумілій формі.
Не існує єдиного або правильного способу представлення бюджетної пропозиції відповідній раді та громадськості. Існує проте низка загальних документів, які часто використовуються з цією метою :
- бюджет територіальної громади;
- економічний і аналітичний додаток до бюджету;
- місцеві програми за управліннями та рахунками;
- проект рішення про бюджет на відповідний рік;
- обґрунтування бюджетів управлінь;
- детальний виклад бюджету капіталовкладень;
- інформацію з питань бюджету для громадян;
- пропозиції та проекти рішень ( про зміни ставок податків, надання пільг );
- інші документи.
Економічний і аналітичний додаток до бюджету.
У деяких країнах використовується додатковий документ, який включає аналітичні та загальні пояснення з більшим ступенем деталізації ніж сам бюджет. Цей документ може включати таблиці та інформацію стосовно таких питань, як боргита запозичення, кредитні операції та гарантії, оцінки поточних послуг, звіти використання власних надходжень бюджетних установ і організацій, а також іншу детальну фінансову інформацію у вигляді таблиці.
Державні програми за управліннями та рахунками.
Цей документ включає детальні таблиці бюджетних оцінок і результатів, розписаних за управліннями, асигнуваннями, програмами або функціями, видом видатків і джерелом надходжень. Як правило, такі таблиці складаються за минулий рік, на поточний рік, на бюджетний рік і принаймі на три роки, що настануть після бюджетного року.
Обґрунтування бюджетів управлінь.
Кожне велике управління складає детальні пояснення видів діяльності, які воно здійснює, запропонованих обсягів фінансування і очікуваних результатів його діяльності у бюджетному році. Включається також інша інформація . Ці обґрунтування стають основою для обговорень бюджету та прийняття рішень.
Бюджет капіталовкладень.
В окремому документі часто обговорюються важливі пропозиції стосовно капіталовкладень, фінансування, запозичення, багаторічні зобов'язання та подібні теми. Причиною цього є міркування, які виникають у процесі аналізу та прийняття рішень і які відрізняються від міркувань стосовно складання кошторисів.
Необхідно видати підсумковий документ для того, щоб громадськість розуміла бюджетну пропозицію, а також для того, щоб отримати підтримку своєї пропозиції з боку представницького органу влади. Виконком може подавати пакет проектів рішень, які необхідно прийняти для запровадження деяких пропозицій.
Затвердження місцевих бюджетів.
Відповідно до частин 8 та 9 статті 75 Бюджетного Кодексу, Верховна Рада Автономної Республіки Крим та відповідні ради при затвердженні місцевих бюджетів повинні враховувати обсяги між бюджетних трансфертів та інші документи, необхідні для формування місцевих бюджетів, що були затверджені Верховною Радою України при прийняті проекту закону про Державний бюджет України в другому читанні.
Бюджет Автономної Республіки Крим, обласні та районні бюджети, міські ( міст Києва та Севастополя, міст республіканського Автономної Республіки Крим, та міст обласного значення ) бюджети на наступний бюджетний період затверджуються рішенням Верховної Ради Автономної Республіки Крим, відповідної обласної, районної чи міської ради не пізніше ніж у двотижневий термін після офіційного опублікування закону про Державний бюджет України.
Міські ( міст районного значення ) бюджет, районні у містах ( якщо такі створено ), селищні та сільські бюджети на наступний бюджетний період затверджуються відповідно рішеннями міської, районної в місті, селищної або сільської ради не пізніше, ніж у двотижневий термін після затвердження районного чи міського ( міст Києва та Севастополя, міста республіканського Автономної Республіки Крим чи міста обласного значення ) бюджету.
Особливості затвердження та виконання місцевих бюджетів у разі несвоєчасного їх прийняття.
Якщо до початку нового бюджетного періоду не прийнято відповідне рішення про місцевий бюджет Рада міністрів Автономної Республіки Крим, місцеві державні адміністрації та виконавчі органи відповідних рад мають право здійснювати витрати з відповідного бюджету лише на цілі, які визначні у рішенні про місцевий бюджет на попередній бюджетний період.
При цьому щомісячні видатки не можуть перевищувати 1/ 12 обсягу видатків, визначених рішенням відповідної ради про бюджет на попередній бюджетний період, крім випадків, передбачених частиною 4 ст.15 та частиною 4 ст. 23 Бюджетного Кодексу. До прийняття рішення про місцевий бюджет на поточний бюджетний період провадити капітальні видатки забороняється.
Додаток 1
Таблиця 2.1. Основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України.
Показники 2000 2001 2002 2003 2004 2005
Попередній звіт Очікуване Прогноз Прогноз Прогноз Прогноз
1 ВВП номінальний ( млрд. грн. ) 173,0 210,0 246,7 286,4 327,6 371,5
2 ВВП реальний, темп зростання
( % ) 5,8 7,3 6,0 7,0 7,5 7,5
3 Індекс споживчих
цін (%)
в середньому до попереднього року 128,2 114,3 111,3 109,0 106,3 105,0
4 Обмінний курс гривні до долара США середній за рік 5,44 5,40 5,60 6,12 6,38 6,63
5 Темпи приросту грошової маси до початку року (%) 145,4 123-124 118-120 117-119 115-117 114-116
6 Грошові доходи населення реальні (% до попереднього року) 6,3 5,9 6,5 7,7 8,6 8,7
7 Індекс реальної зарплати робітників і службовців
( без с/г ), рік до року ( % ) 3,0 9,0 7,0 8,0 8,8 8,0
8 Рівень зареєстрованого безробіття на кінець року ( %)

 
 

Цікаве

Загрузка...