WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФінанси (міжнародні, державні) → Біржова мова жестів та жаргон брокера - Реферат

Біржова мова жестів та жаргон брокера - Реферат

надією на швидке падіння цін. Щоб "продати нашвидкуруч", дилер позичає облігації у свого колеги за плату на певний час і таким чином може фізично доставити облігаційний сертифікат покупцеві в обумовлений час.
"Коротке покриття" - у США ситуація, коли "ведмеді", щопродали валюту, товар або цінні папери, купують їх знову, тобто купують для покриття.
Купити "з мінімальним прибутком" - купити цінні папери з дуже невеликою або адекватною витратам маржею.
Купувати "з потрухами" - купити цінні папери і сплатити готівкою у повному обсязі.
"Магазин" - дилерська компанія, яка проводить угоди з купівлі-продажу облігацій.
"Назвати і зробити ринок" - трейдер оголошує ціну, за яку його фірма готова купити, і ціну, за яку вона готова продати. Такий ринок вважається "твердим" і трейдер зобов'язаний торгувати цінними паперами за вказаними цінами, якщо хтось цього зажадає.
"Наліт ведмедів" - активний продаж "без покриття", що проводиться з метою зниження рівня цін для того, щоб вигідно купити товар за значно нижчими цінами.
"Натовп"- спосіб торгівлі на біржі за системою безперервного звірення. Трейдери збираються навколо клерка, який лише оголошує випуск, що надходить у торгівлю, а потім роблять все інше. Використовується в Цюріху.
"Обідрана облігація" - облігація з окремими процентними купонами, які можуть бути вилучені з метою погашення або для самостійної купівлі-продажу.
Піймати котирування - так кажуть про дилера, який згоден продати валюту за курсом покупця, що котирується іншим дилером, кажуть, що він "П. к.".
"Повітряна яма" - нестійке становище, в якому опиняються фондові цінності у зв'язку з раптовим або надзвичайним падінням їх курсу, якщо воно виходить далеко за межі допустимого відхилення, передбаченого структурою всього портфеля, або відбувається на фоні загального зміцнення ринку.
"Порівну" - ситуація, при якій кількість покупців і товарів приблизно співпадає, тобто ринок стабільний. Часто характеризує ринок на момент відкриття, якщо ціни у цей день дещо відрізняються від цін на закриття попереднього дня.
"Пориви" - короткочасний рух ціни на біржі, викликаний несподіваною інформацією.
"Прорив"- розвиток кон'юнктури усього ринку або його окремих секторів за межі його рівня, коли стає очевидним опір продавців або покупців.
"Противитися ринку" - діяти всупереч традиційній ринковій поведінці: продати на короткий термін в період зростання кон'юнктури і купити на довгий термін, коли ринок "знижується".
"Реєстрація з чорного ходу" - нетрадиційний спосіб проникнення до списків членів фондової біржі компанії, яка не відповідає вимогам лістингу. Як правило, "Р. з ч. х." відбувається шляхом поглинання сильним аутсайдером меншої за розміром, але зареєстрованої компанії, з подальшою реєстрацією під своїм ім'ям.
Ринок "ведмедів" - ринок, на якому ціни загалом падають і спостерігається тенденція до прискорення цього падіння.
"Сліпий брокер" - брокер, який виступає від свого імені і не розкриває імен своїх клієнтів іншим учасникам операцій. Цей порядок є загальноприйнятим, але на ринку термінових євродепозитів не застосовується.
"Справа рук однієї людини"- ціна, що котирується на ринку в тому випадку, якщо обидві сторони котирування оголошені однією й тією ж особою.
"Суб'єкт" - термін, який означає, що угода між трейдерами з приводу купівлі-продажу облігації не є твердою, тобто підлягає підтвердженню. Слово "С", виголошене після ціни облігації, - сильний захист трейдера, якщо він не захоче торгуватись за вказаною ціною. Якщо слово "С" не виголошено, то ринок передбачається стабільним.
Тиск на "ведмедів" - заходи, що офіційно приймаються центральними банками для того, щоб на валютній біржі вплинути на спекулянтів, які грають на зниження цін "без покриття". Банки підтримують курс валюти, щоб "ведмеді" були змушені купувати валюту за вищими цінами, ніж ціни її продажу, і тим самим понесли втрати. Аналогічна ситуація може скластися на фондовій і товарній біржах, але без офіційного втручання.
"Точне попадання" - незвичайно великий операційний прибуток, отриманий від продажу акцій після короткочасного володіння ними.
"У сторону" - у США будь-яка ціна угоди або котирування, що не відповідає поточному рівню цін на ринку.
"У ящику" - повідомлення дилера клієнту про отримання від контрагента телеграфного повідомлення, що фактична поставка цінних паперів за раніше укладеною угодою здійснена.
"Фігура" - незмінне ціле число в позначенні котирування курсу покупця і продавця. Наприклад, якщо цінний папір котирується "101-106" за курсом покупця і "101-110" за курсом продавця, то 101 є "Ф.".
Ф'ючерсний контракт "червоного місяця"- контракт, за яким поставка призначена у місяці, віддаленому більш ніж на 1 рік від дати укладення угоди, наприклад, укладений у листопаді звичайний грудневий контракт буде виконаний протягом наступного місяця, а Ф. к. "ч. м." - тринадцять місяців потому.
Список використаної літератури.
1. Баканов М. И., Шеремет А. Д. Теория экономического анализа.- М.: Финансы и статистика, 1981.- 210 с.
2. Баскакова М. А. Толковый юридический словарь бизнесмена (русско-английский, английско-русский).-6-е изд., перераб. и доп.- М.: Финансы и статистика, 1994.- 640 с.
3. Биржевая деятельность. Учебник/Под ред. проф. А. Г. Грязновой, проф. Р. В. Корнеевой, проф. В. А. Галанова.- М.: Финансы и статистика, 1995.- 240 с.
4. Биржи в СССР: первый год работы.- М., 1991.- 240 с.
5. Бланк И. А. Торгово-посредническое предпринимательство. Экономические основы биржевой торговли.- К., 1992.- 230 с.
6. Бородулин В. Рынки ценных бумаг США.- М.: Московская центральная фондовая биржа, 1992.- 320 с.
7. Брокер и дилер - биржевые дельцы. Руководство по биржевой деятельности.- Частное право, 1991.- 92 с.
8. Буренин А. Н. Фьючерсные, форвардные и опционные рынки.- М.: Тривола, 1995.- 240с.
9. Быков А.В. и др. Биржевая торговля. Что это такое? - Красноярск: 1991.- 463с.
10. Васильев Г. А., Каменева Н. Г. Организация и техника биржевой торговли / ВЗФЭИ. - М.: Экономическое образование, 1995.- 324 с.
11. Васильев Г. А., Каменева Н. Г. Товарные биржи. - М.: Высшая школа, 1991.-112с.
12. Герчикова И. Н. Маркетинг и международное коммерческое дело.- М.: Внешторгиздат, 1990.- 263 с.
13. ГолубовичА. Д., Миримская О. М. Биржевая торговля и инвестирование в США.- М.: МЕНАТЕП-ИНФОРМ, 1991.-184 с.
14. Гольцберг М. А. Акционерные товарищества. Фондовая биржа. Операции с ценными бумагами. - К.: Текст, 1992.- 94 с.
15. Гудков Ф. В. Инвестиции и ценные бумаги. Руководство по работе с долговыми обязательствами.- М.: ИНФРА-М, 1996.- 160 с.

 
 

Цікаве

Загрузка...