WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФінанси (міжнародні, державні) → Розробка бізнес-планів підприємницької діяльності (туристичний комплекс) - Курсова робота

Розробка бізнес-планів підприємницької діяльності (туристичний комплекс) - Курсова робота

автомобіля віт пункту прибуття до гірськолижного курорту;
- екскурсійних поїздок;
- транспортування продуктів.
Снігохід (мотосани)
Не відносяться до прокату до того ж для його управління потрібні навики і документ що підтверджує це. Будуть проводитися недовгі екскурсії і різні міроприємства з інструктором.
Екскурсійніпоїздки
Екскурсійні пізнавально-розважальні поїздки до природних джерел мінеральних вод, історичних пам'яток, фольклорних і архітектурних музеїв на мікроавтобусі. Поїздки проводяться 2 рази на тиждень.
Також пропонуються пішохідні і велосипедні маршрути під керівництвом інструктора.
Паркування
Паркування оберігається сторожем, і є платною. Ціни диференційовані в залежності від статусу клієнтів.
Складові частини проекту
1.Побудова сучасного готельно-розважального комплексу
2.Підготовка високоякісних гірськолижних трас
3.Зведення гірськолижних підйомників
4.Розробка, маркування та промоція туристичних маршрутів: лижних, піших, екологічних
5.Створення підприємств харчування
6.Створення сітки торгових підприємств з продажу сувенірів, товарів спортивного і туристичного призначення, продуктів харчування, товарів щоденного вжитку
7.Организація проката гірськолижного екіпірування
8.Створення спортивно-оздоровчого комплексу
9.Капітальне будівництво під'їзних автошляхів
10. Зведення ЛЕП
Додаткові заходи.
Телефонізація місцевості
Обладнання централізованого водопостачання
Побудова каналізаційних очисних споруд і центрального колектора.
2.2..Органiзацiйна структура підприємства
Етап виведення товару на ринок характеризується високими витратами і відсутністю прибутку. Для того, щоб знизити витрати, потрібно ретельно контролювати всі процеси. Щоб управління здійснювалося відповідним чином, директор повинен особисто бути зацікавлений в якісному контролі і прогресі прокату. Для цього крім фіксованої заробітної плати директор повинен одержувати відсоток від прибутку, тоді він буде зацікавлений в рості прибутку.
Бухгалтер
Грамотно поставлена система бухгалтерського обліку на підприємстві дозволяє оптимізувати систему оподаткування і відповідно збільшити дохід ресторану. Необхідний робітник зі спеціальною економічною освітою і з досвідом роботи.
Медичний працівник 2
Міроприємства гірськолижного курорту пов'язані з фізичними навантаженнями, що можуть бути небезпечними. Існує ймовірність травм. Тому присутність медичного працівника є необхідним. Робітник повинен мати вищу медичну освіту і мати досвід роботи.
Інструктор-механік
У багатьох туристів що приїжджають на гірськолижний курорт немає навиків в будь-якому спортивному напрямку або вони не в змозі освоїти спортивний арсенал (костюм, підйомник). В цьому відпочиваючим повинен допомогти професіонал, тобто інструктор-механік зі спеціальною освітою. Їх кваліфікаційна допомога буде потрібна постійно, тому вона повинна відповідно оплачуватися.
Працівник прокату 10
Працівник прокату не несе за собою важливих функцій. Його робота полягає в тому, щоби на пред'явлений, оплачений абонемент, прийняти чи видати необхідне спорядження в відповідності з розміром відпочиваючого. Ці дії може виконати людина без спеціальної освіти.
Бармен
В бармена на гірськолижному курорті, краще за все прийняти на роботу молодого мужчину або молоду жінку із хорошою фізичною формою з досвідом роботи. При співбесіді необхідно вимагати довідку з медичного закладу про загальний стан здоров'я.
Покоївка-офіціантка
Працівником в сфері обслуговування може бути жінка без спеціальної освіти, але з навиками роботи. Необхідно вимагати довідку з медичного закладу про загальний стан здоров'я.
Повар
Поваром повинен бути працівник зі спеціальною освітою і досвідом роботи, обов'язково зі знанням особливої української національної кухні. Надання довідки з медичного закладу про загальний стан здоров'я є обов'язковим.
Портьє
Портьє - обов'язкова, комунікабельна, акуратна і дисциплінована людина без спеціальної освіти, але із знанням комп'ютера на рівні користувача.
Обов'язкове знання іноземних мов, а особливо російської, англійської або німецької для всіх працівників гірськолижного курорту.(крім повара, двірника, бухгалтера
. 2.3.Характеристика продукцiї.
Українські Карпати - одне з найкрасивіших місць в Східній Європі, справжній рай для любителів природи, в т.ч. гірськолижників. Багатство природи гір и передгірь, м'який клімат щорічно приваблюють десятки тисяч туристів з усього світу. Туристична індустрія Карпат орієнтована на різноманітні види відпочинку на лоні природи. Окрім катання на лижах, можна відвідати печери, старовинні замки, фольклорні і архітектурні музеї та інші цікаві місця.
Ідейний зміст запропонованого нами проекту полягає в створенні в Карпатах рекреаційного комплексу (в перспективі великого курортного центру), що поєднає єдиною органiзацiйною структурою рiзноманiтнi ланки послуг в сфері курортного оздоровчо-спортивного відпочинку й туризму: пiдроздiли по органiзацiї та презентації туру, забезпеченні поселення і проживання, послуг харчокомплексу, прокату, програми перебування з донесенням останньої до потенційного споживача - визначальних чинників, які необхiднi для створення й успішної реалiзацiї якісного конкурентноспроможного вітчизняного турпродукту.
3.Аналiз ринку.
На даний час підприємство лише починає свою успішну майбутню діяльність.
3.1.Стан ринку эбуту продукцiї
Оцінка ринку збуту
Виявлення споживачів
З цією метою використовується метод сегментації ринку - поділ ринку на групи покупців, за однорідними ознаками, щодо споживання товарів.
Відбір сегменту ринку забезпечує:
- задоволення потреб споживачів в різних товарах;
- оптимізація затрат;
- конкурентноздатність товару і фірми.
Щоби визначити потенційних споживачів, потрібна сегментація ринку.
Сегментація ринку за принципами
2006- 2007 2007 - 2009
1. Географічний
- регіон Україна, РФ, країни СНГ, Чехія, Німеччина, . Україна, РФ, країни СНГ, Німеччина, Чехія, Європа, Ізраїль.
- адміністративний поділ Київ, Одеса, Санкт-Петербург, Москва, Мінськ, і т.д. Санкт-Петербург, Москва, Київ,
Мінськ, Тель-Авів, Варшава.
- густота населення Будь-яка Будь-яка
2. Демографічний
- вік Будь-який Будь-який
- стать Ч/Ж Ч/Ж
- сімейний стан Не має значення Не має значення
- рівень доходів від 200 $/міс від 200 $/міс
- освіта Не має значення Не має значення
- національність Не має

 
 

Цікаве

Загрузка...