WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФінанси (міжнародні, державні) → Основи кошторисного планування - Реферат

Основи кошторисного планування - Реферат

бібліотечних фондів).
До цієї категорії відносять також видатки на придбання матеріалів та інвентарю для господарських цілей: щіток, мастики, мийних засобів, електричних лампочок тощо; видатки на прання і санітарно-гігієнічне обслуговування контингентів, що обслуговуються медичними, соціально-реабілітаційними закладами, військовослужбовців строкової служби та ін.; видатки на аптечки та їх поповнення, якщо в цій установі немає медичного кабінету чи пункту.
Сюди ж належать видатки на придбання предметів вартістю до 500 грн і терміном експлуатації менше року або однорідних малоцінних предметів (калькуляторів, посуду, іграшок для дитячих установ, фізкультурного інвентарю тощо), а також матеріалів і предметів для науково-дослідних та навчальних робіт (реактивів, хімікалій, спеціального посуду, тканин, насіння для дослідних робіт та випробовувань); дрібне обладнання, хімікати, медичні та біопрепарати для оброблення лісових насаджень і рибопосадкового матеріалу тощо.
Ця категорія охоплює також видатки на виготовлення карт, схем, макетів, що мають тимчасовий характер, наприклад для організацій виставок; придбання інших матеріалів і предметів тварин та їх корму, для станцій переливання крові і науково-дослідних установ.
- код 1132 - медикаменти та перев'язувальні матеріали - медикаменти, медиковідновлювальні засоби, бактеріологічні препарати, ендопротези, діагностичні тести та перев'язувальні матеріали для лікувально-профілактичних і лікувально-ветеринарних закладів, а також для будинків-інтернатів, санаторіїв, профілакторіїв тощо. До цієї категорії входить: придбання вітамінів, вакцини, сироватки, дезинфекційних засобів, плівки для рентгенівських знімків, матеріалів для проведення аналізів;- оплата донорів, крові для переливання; дрібний медичний інвентар (термометри, ланцети, пінцети, голки, шприци, супінатори та інше), слухові апарати тощо. Сюди ж входять також витрати на придбання безплатних ліків. До цього ж коду відносять видатки на лікування військовослужбовців строкової служби системи відповідних силових міністерств і відомств (лікування інших військовослужбовців тільки за окремим розпорядженням цих структур).
- код 1133 - продукти харчування, а саме: видатки на продукти харчування (у тому числі на оплату продукції, одержану від підсобних господарств) у лікувально-профілактичних закладах, будинках-інтернатах, загальноосвітніх навчальних закладах, дитячих будинках, дошкільних установах, профтехучилищах, вищих закладах освіти й інших установах та організаціях згідно з чинним законодавством, а також видатки на безплатне дитяче харчування дітей до двох років із малозабезпечених сімей. До цієї категорії належать також видатки на спецхарчування осіб, що працюють у шкідливих умовах, продовольчі пайки та компенсаційні виплати за всі види харчування, передбачені законодавством.
- код 1134 - м'який інвентар та обмундирування, а саме: постільна білизна та білизна, спеціальний одяг, усі види обмундирування, спортивна форма, захисний одяг, захисне та спеціальне взуття, штори та занавіски. Сюди також належить компенсація за речове забезпечення відповідно до затверджених нормативів, а також одяг та м'який інвентар (або компенсація за нього) дітям-сиротам, які залишилися без піклування батьків.
- код 1135 - оплата транспортних послуг та утримання транспортних засобів (у тому числі видатки на утримання транспорту, придбання пально-мастильних матеріалів, поточний ремонт автомобілів та транспортних засобів, планово-технічне обслуговування, придбання запчастин), а також видатки на страхування автомобіля, дорожний збір, проїзд платними дорогами (тунелями), оформлення прав водія, технічний огляд транспортного засобу тощо.
Видатки на наймання транспорту для будівельних робіт і капітального ремонту будівель відносять до капітального будівництва та капітального ремонту.
- код 1136 - оренда та експлуатаційні послуги, а саме: плата за використання приміщень і обладнання, утримання в чистоті будівель, дворів, вивіз сміття, обслуговування ескалаторів, ліфтів, сміттєпроводів, антен, плата за радіоточки тощо, якщо вони є складовою угоди оренди.
- код 1137 - поточний ремонт обладнання, інвентарю та будівель; технічне обслуговування обладнання. До цієї категорії належать видатки, пов'язані з придбанням будівельних матеріалів для поточного ремонту приміщень, обладнання механізмів та/або оплати послуг сторонніх організацій за здійснення цих робіт, якщо це передбачено кошторисом.
- код 1138 - послуги зв'язку, а саме: абонентна плата за телефон, міжміські та міжнародні розмови, факсимільний зв'язок, електронну пошту, оплата поштових відправлень, включаючи телеграми, листи, бандеролі тощо. Сюди ж відносять видатки на обслуговування та утримання внутрішньої телефонної станції, а також видатки на послуги зв'язку, мобільний зв'язок, Інтернет тощо.
- код 1139 - оплата інших послуг та інші видатки, у тому числі оплата професійних послуг: з бухгалтерського аудиту, юридичних, інформаційно-обчислювальних, консультативних послуг, обробки інформації; страхування власних та орендованих приміщень відповідно до чинного законодавства та нормативних актів, медичного й особистого страхування; видатки на позавідомчу та протипожежну охорону; заходи з охорони праці та техніки безпеки, на палітурні й поліграфічні роботи (рекламні буклети, візи-тівки, запрошення, посвідчення, інформаційні бюлетені, видання книг, довідників тощо).
Наказом Міністерства фінансів України від 12 листопада 1993 р. № 88 визначено, що до представницьких видатків належать видатки, пов'язані з проведенням офіційного прийому представників інших установ, забезпечення їх транспортом, культурною програмою, буфетним обслуговуванням під час переговорів, оплатою послуг перекладача, який не перебуває у штаті установи. Ці видатки здійснюються відповідно до угод, укладених з організацією - надавачем послуг.
За цим же кодом передбачаються витрати на проїзд та проживання свідків і потерпілих під час судового розгляду, а також послуги експертів під час слідства та при проведенні експертиз. Сюди ж відносять витрати на отримання послуг лікувальних, оздоровчих, побутових установ, закладів харчування тощо.
До цього коду належать також збір на обов'язкове пенсійне страхування, що стягується з окремих видів господарських операцій (у випадку купівлі валюти для відряджень або утримання бюджетних установ тощо), а також обов'язкові платежі в бюджет, якіздійснюють бюджетні організації, та оплата внесків громадським організаціям, якщо це обумовлено законодавством України. Сюди ж відносяться штрафні санкції за рішеннями суду, видатки за ліцензування, сплату державного мита тощо.
Підстаття 1.4. Видатки на відрядження (код 1140) До цієї категорії належать видатки на оплату проїзду, добових, квартирних під час службових відряджень; оплату підйомних, проїзду, добових при переміщенні працівників; сесійних виїздів народних суддів; відряджень на курси і в навчальні заклади, на сесії, семінари, наради і конференції, тобто всі видатки на відрядження, що сплачуються за рахунок бюджетних коштів у випадках, передбачених законодавством України.
За цим кодом обліковуються видатки на придбання службових проїзних квитків та оплату проїзду за маршрутними

 
 

Цікаве

Загрузка...