WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФінанси (міжнародні, державні) → Наказ №23 Казначейства України - Реферат

Наказ №23 Казначейства України - Реферат

ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ
Н А К А З
23.03.2000 м.Київ № 23
Про затвердження Інструкції про
порядок складання в 2000 році
місячних звітів та квартального звіту
за І квартал установами і організаціями,
основна діяльність яких здійснюється
за рахунок коштів державного та/або
місцевих бюджетів
У зв'язку із запровадженням Закону України "Про Державний бюджет України на 2000 рік" та наказу Міністерства фінансів України від 21.01.2000 №10 "Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету", з метою встановлення єдиних вимог до порядку складання в 2000 році місячних звітів та квартального звіту за І квартал установами і організаціями, основна діяльність яких здійснюється за рахунок коштів державного та/або місцевих бюджетів
Н А К А З У Ю:
1. Затвердити Інструкцію про порядок складання в 2000 році місячних звітів та квартального звіту за І квартал установами і організаціями, основна діяльність яких здійснюється за рахунок коштів державного та/або місцевих бюджетів (додається).
2. Встановити, що міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, установи, організації та підприємства, які отримують кошти державного та/або місцевих бюджетів у 2000 році, місячні та звіти за І квартал складають відповідно до умов даної Інструкції.
3. Вимоги до складання та подання місячних і квартальних звітів, що викладені в даній Інструкції, міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади довести до відома підвідомчих установ і організацій.
В.о.Голови О.С.Даневич
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного
казначейства України
23.03.2000 №23
ІНСТРУКЦІЯ
про порядок складання в 2000 році місячних звітів та квартального звіту за І квартал установами і організаціями,
основна діяльність яких здійснюється за рахунок
коштів державного та/або місцевих бюджетів
Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2000 рік" та наказу Міністерства фінансів України від 21.01.2000 №10 "Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету'' на 2000 рік встановлюються форми фінансової місячної звітності та звітності за І квартал згідно даної Інструкції.
1. Терміни, які використовуються в даній Інструкції мають наступне визначення:
Загальний фонд кошторису доходів і видатків бюджетної установи та організації - кошти, що надходять із загального фонду бюджету за рахунок якого утримується дана установа чи організація.
Спеціальний фонд кошторису доходів і видатків бюджетної установи та організації - кошти, що надходять на конкретну мету відповідно до статті 6 Закону України ''Про Державний бюджет України на 2000 рік'' та витрачаються на відповідні видатки за рахунок цих надходжень.
Спеціальний фонд складається з власних надходжень (спеціальні кошти, кошти на виконання окремих доручень, інші власні надходження), субвенцій, одержаних з бюджету іншого рівня та інших доходів спеціального фонду.
Спеціальні кошти - доходи бюджетних установ і організацій, які вони отримують від надання платних послуг, виконання робіт, реалізації продукції чи іншої діяльності, що здійснюється на підставі відповідних нормативно-правових актів, і використовуються за цільовим призначенням згідно кошторису доходів та видатків.
Кошти на виконання окремих доручень (суми за дорученнями) - кошти, які бюджетні установи та організації отримують від підприємств, установ, організацій, фізичних осіб та благодійних фондів для виконання окремих доручень.
Депозитні суми - кошти, що не належать бюджетній установі, надходять у тимчасове розпорядження і з настанням відповідних умов перераховуються за призначенням.
Інші власні надходження - власні надходження, які не входять до складу спеціальних коштів та коштів, отриманих на виконання окремих доручень. До них належать наступні кошти (в т.ч., що спрямовуються на відновлення касових видатків):
- плата за утримання дітей в дошкільних закладах;
- плата за навчання у державних школах естетичного виховання дітей;
- кошти, з яких утворено фонд загального обов'язкового навчання (фонд "всеобучу") в загальноосвітніх школах для надання матеріальної допомоги учням, які її потребують;
- кошти, які надходять на харчування дітей в інтернатах при школах та в групах продовженого дня;
- плата студентів за користування гуртожитком при вищих і середніх спеціальних навчальних закладах;
- кошти, які залишаються навчальним закладам професійно-технічної освіти з сум, що надійшли за роботи, виконані учнями;
- кошти працівників за харчування, отримане за місцем роботи;
- кошти за розрахунками за формений одяг, який видають працівникам деяких міністерств (інших центральних органів виконавчої влади) і підвідомчих їм бюджетних установ.
Субвенції, одержані з інших бюджетів - кошти, виділені органам державної влади, які утримуються за рахунок державного бюджету, для виконання делегованих законами України, повноважень органів місцевого самоврядування або інших, визначених законодавством, функцій.
Інші доходи - кошти спеціального бюджету, які включаються до кошторису установи, що передбачені статтею 6 Закону України ''Про Державний бюджет України на 2000 рік'', крім власних надходжень, а саме:
- збір за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету;
- 10 відсотків коштів в іноземній валюті, отриманих за вчинення консульських дій за межами України;
- збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства;
- 90 відсотків коштів, що надійдуть від приватизації (продажу) об'єктів незавершенного будівництва відповідно до Чорнобильської будівельної програми;
- плата за пробірування і клеймування виробів та сплавів із дорогоцінних металів;
- надходження коштів від реалізації надлишкового озброєння, військової та спеціальної техніки, іншого майна Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів;
- 80 відсотків надходжень до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях;
- збір на обов'язкове соціальне страхування на випадок безробіття;
- платежі до ФондуУкраїни соціального захисту інвалідів;
- надходження збору за забруднення навколишнього природного середовища в частині, що належить Державному бюджету України;
- надходження до Фонду соціального страхування України;
- аеронавігаційний збір;
- 90 відсотків портового (адміністративного) збору.
Інші доходи надходять від головних розпорядників коштів згідно розподілу за схемою бюджетного фінансування.
2. Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, установи, організації, основна діяльність яких здійснюється за рахунок коштів державного та/або

 
 

Цікаве

Загрузка...