WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФінанси (міжнародні, державні) → Наказ про внесення змін та доповнень до бюджетної класифікації - Реферат

Наказ про внесення змін та доповнень до бюджетної класифікації - Реферат

письмове приладдя і матеріали; виготовлення і придбання бухгалтерських, статистичних бланків, відомостей, а також класних журналів, бланків дипломів, свідоцтв, медалей, нагрудних значків, грамот, іншої документації для навчальних закладів.
Придбання або передплата періодичних, довідкових, інформаційних видань, підручників.
До цієї ж категорії відносяться видатки на придбання матеріалів та інвентаря для господарських цілей: щіток, мастики, миючих засобів, електричних лампочок, тощо, видатки на прання і санітарно-гігієнічне обслуговування контингентів, що обслуговуються медичними, соціально-реабілітаційними закладами, військовослужбовців строкової служби.
Сюди ж відносяться аптечки і їх поповнення, якщо в цій установі немає медичного кабінету чи пункту.
Сюди ж включаються предмети з терміном служби менше року, або однорідні малоцінні предмети (наприклад: калькулятори, посуд, іграшки для дитячих установ, фізкультурний інвентар), а також матеріали і предмети для науково-дослідних та учбових робіт: реактиви, хімікалії, спеціальний посуд, тканини, насіння для дослідних робіт та випробовувань.
Сюди ж відносяться видатки на виготовлення карт, схем, макетів, що носять тимчасовий характер, наприклад, для організацій виставок; інші матеріали і предмети, в т.ч. тварини для станцій переливання крові та науково-дослідних установ та корми для них.
. - код 1132 - медикаменти та перев'язувальні матеріали - медикаменти, медиковідновлювальні засоби, бактеріологічні препарати, ендопротези, діагностичні тести та перев*язувальні матеріали для лікувально-профілактичних і лікувально-ветеринарних закладів, а також для будинків-інтернатів, санаторіїв, профілакторіів тощо. Сюди ж відносяться вітаміни, вакцини, сироватки, дезинфікаційні засоби, плівка для рентгенівських знімків, матеріали для проведення аналізів, оплата донорів, кров для переливання, дрібний медичний інвентар (термометри, ланцети, пінцети, голки, тощо). Сюди ж відносяться також витрати на придбання безкоштовних ліків.
- код 1133 - продукти харчування, а саме: видатки на продукти харчування (включаючи оплату продукції, одержану від підсобних господарств) у лікувально-профілактичних закладах, будинках-інтернатах, загальноосвітніх навчальних закладах, дитячих будинках, дитячих дошкільних установах, профтехучилищах, вищих закладах освіти та інших установах та організаціях згідно з чинним законодавством, а також видатки на безкоштовне дитяче харчування дітей першого року життя.
Сюди також відносяться видатки на спецхарчування осіб, що працюють в шкідливих умовах, продовольчі пайки та компенсація за продовольчі пайки.
- код 1134 - м'який інвентар та обмундирування. Це постільна білизна та білизна, спецівки, одяг, всі види обмундирування, спортивна форма, захисний одяг, захисне та спеціальне взуття, штори та занавіски. Сюди також відноситься компенсація за речове забезпечення відповідно до затверджених нормативів.
- код 1135 - утримання транспортних засобів та оплата транспортних послуг (в тому числі видатки на утримання транспорту, придбання пально-мастильних метеріалів, капітальний і поточний ремонт автомобілів та транспортних засобів, планово-технічне обслуговування, придбання запчастин), а також видатки на страхування автомобіля, дорожний збір, проїзд по платних дорогах (тунелях), оформлення прав водія, технічний огляд транспортного засобу тощо.
Видатки по найму транспорту для будівельних робіт і капітального ремонту будівель відносяться до капітального будівництва та капітального ремонту.
- код 1136 - оренда (плата за оренду приміщень, оренду обладнання тощо).
- код 1137 - поточний ремонт обладнання, інвентаря та будівель, споруд, приміщень, та інвентаря, що орендуються або знаходяться на балансі, а також видатки, пов*язані з технічним обслуговуванням комп*ютерної, розмножувальної та медичної техніки. До цієї категорії відносяться видатки, пов*язані з придбанням будівельних матеріалів для поточного ремонту приміщень або оплати послуг сторонніх організацій по веденню цих робіт.
- код 1138 - послуги зв"язку, а саме абонентна плата за телефон та міжміські та міжнародні розмови, факсимільний зв*язок, електронну пошту, оплата поштових відправлень, включаючи телеграми, листи, бандеролі тощо. Сюди ж відносяться видатки на обслуговування та утримання внутрішньої телефонної станції.
- код 1139 - оплата інших послуг та інші видатки, включають оплату професійних послуг: з бухгалтерського аудиту, юридичних, інформаційно-лічильних, консультативних послуг, страхування власних та орендованих приміщень відповідно до діючих законодавчих та нормативних актів, медичного страхування; видатки на позавідомчу та протипожежну охорону; утримання в чистоті будівель, дворів, дезинфекцію, технічне обслуговування обладнання, заходи по охороні праці та техніки безпеки, на палітурні та поліграфічні роботи (рекламні буклети, візитівки, запрошення, посвідчення, інформаційні бюлетні, видання книг, довідників тощо).
Представницькі видатки визначаються наказом Міністерства фінансів України від 12.11.93 р. № 88 визначено, що до представницьких видатків відносяться видатки, пов*язані з проведенням офіційного прийому представників інших установ, їх транспортним забезпеченням, культурною програмою, буфетним обслуговуванням під час переговорів, оплатою послуг перекладача, який не знаходиться в штаті установи. Ці видатки здійснюються відповідно до угод, укладених з організацією-надавачем послуг. Аналогічно оплачуються послуги експертів під час слідства.
За цим же кодом передбачаються витрати на проїзд та проживання свідків та потерпілих під час судового розгляду.
Сюди ж відноситься придбання послуг лікувальних, оздоровчих,побутових установ, закладів харчування тощо.
До цього коду відноситься також збір на обов"язкове пенсійне страхування, що стягується у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.98 р. "Про затвердження Порядку сплати збору на обов"язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій" у випадку купівлі валюти для відряджень або утримання бюджетних установ і т.п.
Крім того, сюди відносяться обов"язкові платежі в бюджет, які відповідно до законодавства, здійснюють бюджетні організації за рахунок коштів загального фонду бюджету та оплата внесків громадським організаціям, якщо це обумовлене законодавством України.
Видатки на відрядження (код 1140)
До цієї категорії відносяться видатки на оплату проїзду, добових, квартирних під час службових відряджень; оплату підйомних, проїзду, добових при переміщенні працівників; сесійних виїздів народних суддів; відряджень на курси і в навчальні заклади, на сесії, семінари, наради і конференції, тобто всі видатки на відрядження, що сплачуються за рахунок бюджетних коштів у випадках, передбачених законодавством України.
За цим кодом обліковуються видатки на придбання службових проїздних квитків та оплату проїзду за маршрутними листами.
Сюди ж відносяться надбавки до заробітної плати, що виплачуються в передбачених рішеннями Уряду випадках окремим категоріям працівників замість компенсації видатків на відрядження (добових, квартирних).
До цього ж коду відносяться видатки на відрядження працівників бюджетних установ (організацій) на сесії, наради, з'їзди наукового характеру, а також різного роду поїздки з науковою метою, відрядження викладачів, тощо, тобто ті виплати на відрядження, що раніше класифікувались по статті

 
 

Цікаве

Загрузка...