WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФінанси (міжнародні, державні) → Облік операцій з управління єдиним казначейським рахунком - Реферат

Облік операцій з управління єдиним казначейським рахунком - Реферат

фінансових ресурсів засобами електронного зв'язку доводить розпорядження до виконання управлінню Державного казначейства, за рахунок запозичення ЄКР якого здійснюється поновлення ЄКР іншому управлінню Державного казначейства, та надає копію розпорядження Управлінню консолідованої звітності. Управління Державного казначейства, якому поновлено ЄКР, протягом ЗО хвилин з часу поновлення ЄКР (але не пізніше 20:00) надає Управлінню фінансових ресурсів звіт за наведеною нижче формою (табл. 59). На підставі звіту територіального Управління Державного казначейства, якому поновлено ЄКР, Управління фінансових ресурсів готує розпорядження на відображення заміни кредитора в бухгалтерському обліку Державного казначейства України за наведеною нижче формою (табл. 60). Після цього дане розпорядження надається для виконання Управлінню консолідованої звітності.
Для поновлення ЄКР управлінь Державного казначейства за рахунок доходів загального фонду Державного бюджету, належних до перерахування Державному казначейству України, Управління фінансових ресурсів готує розпорядження за формою табл. 58, яке після затвердженнядоводить до виконання управлінням Державного казначейства та надає копію розпорядження Управлінню консолідованої звітності. Розпорядження обов'язкове до виконання управлінням Державного казначейства в першочерговому порядку. Після його виконання в повному обсязі здійснюється перерахування на рахунок Державного казначейства України належних йому доходів загального фонду державного бюджету. Якщо вказана в розпорядженні сума більша за денні надходження, належні до перерахування Державному казначейству України, розпорядження виконується протягом кількох днів до повного виконання. Управління Державного казначейства надає Управлінню фінансових ресурсів не пізніше 9:00 наступного робочого дня звіт про виконання розпорядження за встановленою формою (див. табл. 59). Звіт надається до повного виконання розпорядження. Управління фінансових ресурсів отримані звіти управлінь Державного казначейства передає Управлінню консолідованої звітності для відображення в бухгалтерському обліку як зменшення зобов'язань Державного казначейства України перед територіальними управліннями Державного казначейства за отримані кошти від них.
При перерахуванні коштів з рахунка Державного казначейства на рахунки управлінь Державного казначейства Управління фінансових ресурсів готує розпорядження за встановленою формою (див. табл. 38). Затверджений оригінал розпорядження на паперових та електронних носіях Управління фінансових ресурсів доводить до виконання Управлінню консолідованої звітності. Розпорядження виконується Управлінням консолідованої звітності протягом 10 хвилин з часу його отримання. Кошти, перераховані відповідно до розпорядження, є підставою для зменшення в бухгалтерському обліку зобов'язань Державного казначейства України перед управлінням Державного казначейства.
Моніторинг фінансового стану управлінь Державного казначейства здійснює у щоденному режимі відділ внутрішніх казначейських операцій Управління фінансових ресурсів та вносить пропозиції керівництву Державного казначейства України щодо сум та джерел підкріплення ЄКР.
Управління Державного казначейства для своєчасного підкріплення ЄКР Державним казначейством України щоденно до 16:00 надають електронною поштою Управлінню фінансових ресурсів заявку-розрахунок про прогнозовану потребу в коштах наступного робочого дня. У разі виникнення ризиків втрати платіжної спроможності (здатності своєчасно здійснити розрахунки за дорученням клієнтів) протягом дня управління Державного казначейства надсилають заявку про підкріплення ЄКР Управлінню фінансових ресурсів за встановленою ним формою. Загальна сума заявки не може перевищувати суми зобов'язань Державного казначейства України перед відповідним управлінням Державного казначейства.
Кожного першого робочого дня місяця, наступного за звітним, Управління фінансових ресурсів надсилає електронною поштою управлінням Державного казначейства для звіряння реєстр кредиторської заборгованості Державного казначейства України перед управліннями Державного казначейства. Управління Державного казначейства кожного другого робочого дня місяця, наступного за звітним, електронною поштою повідомляють Управління фінансових ресурсів про встановлені розбіжності та з'ясовують причини їх виникнення.
Відображення в бухгалтерському обліку виконання Державного бюджету операцій з управління єдиним казначейським рахунком наведено в практикумі з бюджетного менеджменту.
1. Список використаної літератури:
2. Економіка підприємства: Структурно-логічний навч. посібник / За ред. С. Ф. Покро-пивного. 468 с.
3. Економіка підприємства. За ред. С. Ф. Покропивного. Рос. мовою. 608 с.
4. Економіка: Навч. посіб. для загальноосвіт. навч. закл. / За ред. С. В. Степаненка. 306 с.
5. Єріна А.М. Організація вибіркових обстежень. 127 с.
6. Єріна А. М. Статистичне моделювання та прогнозування. 170 с.
7. Єжова Л. Ф. Інформаційний маркетинг. 560 с.
8. Краснокутська Н.В. Інноваційний менеджмент. 504 с.
9. Крушельницька Я.В. Фізіологія і психологія праці. 368 с.
10. Куденко Н. В. Стратегічний маркетинг. 152 с.
11. Лазарєва С. Ф. Економіка та організація інформаційного бізнесу. 667 с.
12. Лук'яненко Д.Г. Міжнародна інвестиційна діяльність. 387 с.
13. Лук'янець Т.І. Рекламний менеджмент. 440 с.
14. Лютий О.І, Макаренко О.І. Збірник задач з вищої математики. 305 с.
15. Мартиненко А.О. Англійська граматика в таблицях. 168 с.
16. Мачуський В.В. Правові основи страхування. 304 с.
17. Мачуський В. В. Правове забезпечення підприємницької діяльності. Курс лекцій. 348 с.
18. Мец В. О. Економічний аналіз. Збірник завдань і тестів. 236 с.
19. Міжнародні розрахунки та валютні операції. За заг. ред. М. І. Савлука. 392 с.

 
 

Цікаве

Загрузка...