WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФінанси (міжнародні, державні) → Облік державного боргу та операцій, пов'язаних з ним - Реферат

Облік державного боргу та операцій, пов'язаних з ним - Реферат

залучаються державою з метою фінансування бюджету і не мають цільового призначення. При цьому передбачається таке. Одержання позик на фінансування бюджету відображається у загальному фонді державного бюджету в розділі "Фінансування бюджету" за позицією "одержання"; обслуговування позик на фінансування бюджету відображається у загальному фонді державного бюджету в розділі "Видатки бюджету"; погашення основної суми державного боргу за позиками на фінансування бюджету відображається у загальному фонді державного бюджету в розділі "Фінансування бюджету" за позицією "погашення".
2. Позики на фінансування проектів або пов 'язані з реструктуризацією чи визнанням боргу - позики, що залучаються державою на фінансування цільових програм розвитку або державні зобов'язання, які виникають у результаті реструктуризації чи визнання боргу, в тому числі, позики, які залучаються державою для інституційних проектів підтримки та розвиткуорганів державного управління та які не є самоокупними: позики, що залучаються державою для фінансування інвестиційних проектів розвитку окремих галузей, секторів економіки, виробництв та регіонів на умовах повернення; позики, які залучаються розпорядниками під державні гарантії: зобов'язання, що виникають в результаті реструктуризації чи набрання чинності державними гарантіями. Відображення у державному бюджеті операцій, пов'язаних з позиками на фінансування проектів або пов'язаних з реструктуризацією чи визнанням боргу, а саме: одержання шляхом взяття державою боргових зобов'язань за позиками на фінансування проектів або пов'язаними з реструктуризацією чи визнанням боргу відображається у спеціальному фонді державного бюджету в розділі "Фінансування бюджету" за позицією "одержання"; обслуговування позик на фінансування проектів або пов'язаних з реструктуризацією чи визнанням боргу відображається у загальному фонді державного бюджету в розділі "Видатки бюджету"; погашення основної суми державного боргу за позиками на фінансування проектів або пов'язаними з реструктуризацією чи визнанням боргу відображається у загальному фонді державного бюджету в розділі "Фінансування бюджету" за позицією "погашення"; в разі, якщо до зобов'язань, що підлягають реструктуризації, входить сума нарахованих відсотків або інших платежів з обслуговування боргу, такі платежі відображаються у спеціальному фонді державного бюджету в розділі "Видатки бюджету".
Сервісні угоди - угоди, за якими виникають неборгові зобов'язання щодо сплати супутніх витрат, пов'язаних з оплатою банківських, посередницьких, юридичних, консультаційних та інших послуг, потреба в яких виникає при утворенні та управлінні державним боргом. Сплата витрат за сервісними угодами відображається у загальному фонді державного бюджету в розділі "Видатки бюджету".
Активні угоди - угоди, за якими виникають зобов'язання у позичальників кредитів перед державою в результаті надання позик з бюджету за рахунок залучених державою коштів на фінансування інвестиційних проектів (рекредитування за рахунок залучених коштів), та угоди, якими оформлюються вимоги держави до позичальників у разі взяття державою боргових зобов'язань перед кредиторами в результаті набрання чинності державними гарантіями або визнання державою боргів інших юридичних осіб.
Відображення в державному бюджеті операцій, пов'язаних з активними угодами та наданням трансфертів за рахунок залучених коштів, а саме: надання позик з державного бюджету на впровадження інвестиційних проектів за рахунок залучених на ці цілі позик або на суму взятих державою боргових зобов'язань у результаті набрання чинності державними гарантіями чи іншого визнання боргу відображається у спеціальному фонді державного бюджету в розділі "Видатки бюджету"; надання трансфертів з державного бюджету за рахунок залучених коштів на впровадження інституційних проектів за рахунок залучених на ці цілі позик відображається у спеціальному фонді державного бюджету в розділі "Видатки бюджету"; плата за користування бюджетними коштами та/або плата за надання позик відображається у загальному фонді державного бюджету в розділі "Доходи бюджету"; повернення основної суми наданих позик до державного бюджету відображається у загальному фонді державного бюджету в розділі "Видатки бюджету" з від'ємним знаком; плата за надання державних гарантій відображається у загальному фонді державного бюджету в розділі "Доходи бюджету"; якщо в процесі виконання державного бюджету з'являється проміжок часу між одержанням залучених коштів та фактом надання позик з державного бюджету, такі кошти відображаються у спеціальному фонді державного бюджету в розділі "Фінансування бюджету" за позицією "Зміни в обсягах готівкових коштів, депозитів і цінних паперів, призначених для управління ліквідністю".
Відображення в обліку з виконання бюджету операцій з борговими зобов'язаннями державного бюджету наведено в практикумі з бюджетного менеджменту.
Література
1. Герольд Мус, Рольф Ханшманн. Бухгалтерський облік (основи - завдання - розв'язання) Пер. з нім., рос. мовою; за ред. В. В. Сопка. 368 с.
2. Гончарук Я. А., Павленко А. Ф., Скибінський С. В. Маркетинг у тестах. 392 с.
3. Голуб Н.М., Шамхалова Н.А. Фінанси англійською мовою. 426 с.
4. Голуб Н. М., Шамхалова Н. А. Англійська для банківської справи. 421 с.
5. Гусак Т. М. Англійська граматика на практиці. 183 с.
6. Гусак Т. М., Мірошниченко Н. О. Посібник з аудіювання (англ. мова). Ч. І для студентів. 160 с. (З комплектом касет).
7. Гусак Т. М., Мірошниченко Н. О. Посібник з аудіювання (англ. мова). Ч. II для викладачів. 144 с. (З комплектом касет).
8. Гужва В. М., Постєвой А. Г. Інформаційні системи в міжнародному бізнесі. 458 с.
9. Дворецька Г. В. Соціологія праці. 244 с.
10. Дворецька Г. В. Соціологія. 472 с.
11. Денісова О.О. Інформаційні системи і технології в юридичній діяльності. 316 с.
12. Джога Р. Т. Бухгалтерський облік у бюджетних установах. 483 с. Дудчак В. І., Мартинюк О. В. Митна справа. 310 с.

 
 

Цікаве

Загрузка...