WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФінанси (міжнародні, державні) → Проектне фінансування. Проект приватної перукрні «Чародійка» - Реферат

Проектне фінансування. Проект приватної перукрні «Чародійка» - Реферат

2. Проведення первинного інструктажу усього робочого персоналу;

3. Проведення вторинного інструктажу на робочому місці і ознайомлення безпосередньо кожного робітника з специфікою роботи;

4. Налаштування обладнання безпосередньо під фізіологічні особливості кожного робітника (проводиться самостійно).

5. Надання пробних послуг працюючих на знайомих клієнтах.

Етап 3. Екологічний аналіз

Метою екологічного аналізу є виявлення потенційно-негативних впливів проекту на довкілля під час здійснення та експлуатації проекту, а також вплив екології на успішну реалізацію проекту.

Даний вид діяльності все таки має деякий негативний вплив на довкілля, оскільки майже вся сировина – лаки, фарби, пінки, гелі для волосся, різні спреї, ацетон.., містить багато хімічних речовин, які мають поганий вплив на природу, екологію і зокрема на озонову діру.

Також деякі люди, перебуваючи довший час у закритому приміщенні салону можуть мати якісь побічні ефекти, що впливають на здоров"я – нудота, головний біль, алергія на деяку продукцію.

Але, дивлячись на те, що така сама продукція розповсюджується в магазинах і користується попитом у споживачів, то дана установа також має право на реалізацію таких товарів у вигляді надання послуг. Тому впливу з боку екології на реалізацію проекту немає.

Етап 4.Інституційний аналіз

Даний аналіз має на меті надати оцінку можливостей здійснення конкретного проекту в існуючому політичному, економічному та правовому колі, враховуючи вплив зовнішнього середовища на процес реалізації проекту, а також здатності організації реалізувати даний проект.

Інституційний аналіз вирішує такі завдання:

- характеристика політичних факторів - вказують на динамічну політичну ситуацію, проте значного впливу на проекти такого малого масштабу вони не мають;

- економічних факторів – несприятливі фактори мають значний вплив на діяльність і роботу організації, проте правильна організація розміщення активів навіть при такій несприятливій ситуації може виявитися досить вигідним;

- визначення оптимальної форми організації проекту;

- принципи комплектування та навчання персоналу для виконання проекту;

- вибір організаційної структури організації, що створюється або реорганізовується для виконання проекту;

- оцінка важливих законів та нормативних актів, що пов"язані з проектом;

- оцінка слабких та сильних сторін проекту, людських ресурсів фірми, кваліфікації, управлінських та адміністративних можливостей усіх учасників проекту.

Знання правового середовища і вміння до нього пристосовуватись дає змогу уникнути зайвих витрат. Основними компонентами правового інвестиційного середовища є режим інвестування, податкове оточення, валютний режим та режим зовнішньої торгівлі. Аналіз внутрішнього середовища ґрунтується на основних принципах правильної організації, за допомогою яких можна зробити висновок про здатність організації реалізувати проект. У рамках виконання проекту спільна робота окремих працівників, які усвідомлюють необхідність об"єднання зусиль, буде найбільш ефективною тільки при чіткому розумінні кожним з них своєї ролі в колективних зусиллях.

Для забезпечення нормального функціонування, перукарня має дотримуватись певних принципів правильного підбору кадрів. На управлінські посади здійснюватиметься конкурсний підбір кадрів.

Основні вимоги до головного директора: - він повинен бути грамотний, з вищою освітою, бажано, щоб знав основи бухгалтерського обліку і основи юриспруденції; - людина, знаюча свою роботу, яка готова допомогти співробітникам вирішити будь-яку виконуючу проблему; - людина, яка розуміється, знається і цікавиться модою; - бути ввічливим і тактовним, комунікабельним і чесним.

Основні вимоги майстрам універсалам: - бути високо кваліфікованими робочими; - мати взірці дипломів і нагороджень про свої роботи і досягнення; - бути ввічливими і комунікабельними; - розумітися і знатися у сферах краси, здоров"я і моди; - бути готовими проконсультувати любого бажаючого клієнта.

У перукарні є послуги перукарського мистецтва, манікюрний, педикюрний відділ, є солярій, а також буде створено надання послуг і консультацій візажистів і косметологів. В салоні є окрема програма дій на кожного спеціаліста, проте при появі специфічних замовлень і поступлень від клієнтів, вони мають право виконувати їх.

Салон-перукарня „Чародійка" забезпечується за рахунок молодих випускників профтехнічних закладів, які закінчили з відзнаками або які отримували за період навчання нагороди у професійних конкурсах. Також основний склад буде формуватися у незначній чисельності із професіоналів даної галузі із стажем роботи від 10 років, вони і будуть керівниками підрозділів.

Етап 5. Соціальний аналіз

Метою соціального аналізу є визначення прийнятності реалізації проекту з погляду соціальних груп населення і користувачів у цілому, де здійснюється проект, розробка стратегії реалізації проекту, що дає змогу здобути підтримку населення, досягти цілей проекту та поліпшити характеристики його соціального середовища, виявити зацікавлених учасників та тих хто негативно сприйматиме реалізацію даного проекту.

Компонентами соціального аналізу є:

1. оцінка населення що проживає у зоні реалізації населення, виходячи з умов проживання, зайнятості та відпочинку;

2. визначення ступеня адекватності проекту культурі населення міста та району;

3. розробка стратегії забезпечення підтримки проекту на всіх стадіях підготовки, реалізації та експлуатації з боку населення;

4. оцінка вікового складу населення (65% працездатного, 12% пенсіонери, 17% діти до 14 років, 1% інваліди, 10% молодь після 14 років, які найбільше користуються послугами даного проекту).

5. етнічний склад населення однорідний і тому проект не суперечить культурі населення.

Перукарня – це заклад, який користується попитом у людей, незалежно від віку і статі. Звичайно, що більше зацікавлені в цьому дівчата і жінки. Але серед працівників, клієнти надають перевагу наприклад косметологу – чоловіку.

Тому у цій сфері, роботою можуть бути забезпечені як жінки, так і чоловіки.

Етап 6. Фінансовий аналіз

Фінансовий аналіз являє собою спосіб накопичення, перетворення та використання інформації фінансового характеру. Фінансовий аналіз має кілька цілей:

• Визначення фінансового стану і фінансових результатів діяльності фірми;

• Виявлення змін у фінансовому стані та результатах у просторово-часовому розрізі;

• Виявлення основних факторів, що викликали зміни у фінансовому стані і результатах;

• Прогноз основних тенденцій у фінансовому стані й результатах діяльності фірми.

Фінансовий аналіз передбачає рішення таких завдань:

І. Дати оцінку фінансового стану і фінансових результатів підприємства "без проекту" і "з проектом";

2. 0цінити потребу в фінансуванні проекту і забезпечити координацію використання фінансових ресурсів у часі;

3. Визначити достатність економічних стимулів для потенційних інвесторів;

4. Оцінити, оптимізувати й зіставити витрати та вигоди проекту в кількісному вимірі.

Для оцінки фінансового стану і фінансових результатів визначають показники ліквідності, рентабельності, розраховують потреби в оборотних коштах, аналізують джерела фінансування.

Витрати на проект становить сукупність всіх витрат, які виникають і здійснюються на протязі всього життєвого циклу проекту. Загальна сума на закупку товару на початковий період для здійснення діяльності у наданні послуг буде становити 10 тис. грн.

Дані по витратах і доходах цього проекту за перші 3 місяці можна розглянути у наведеній таблиці 1:

Таблиця 1

Місяці

Витрати

Сума грн

Доходи від наданих послуг

Сума грн..

1

- Закупівля товару;

- Транспортні витрати на перевез. товару;

- Обладнання;

- Страхування (майна, обладнання);

- Реклама, маркетинг;

- Комунальні послуги;

- Витрати на зарплату;

10 000

800

7000

1500

3000

800

6000

- Косметологи;

- Візажисти;

9000

6000

Загальна сума за місяць:

29100

15000

2

- Закупівля товару;

- Транспортні витрати;

- Страхування;

- Реклама;

- Комунальні послуги;

- Витрати на зарплату;

8000

800

1500

3000

800

8000

- Косметологи;

- Візажисти;

17000

12000

Загальна сума за місяць:

22100

29000

3

- Закупівля товару;

- Транспортні витрати;

- Страхування;

- Реклама;

- Комунальні послуги;

Витрати на зарплату;

6000

800

1500

2500

1000

10000

- Косметологи;

- Візажисти;

28000

23000

Загальна сума за місяць:

21800

51000

Загальна сума за 3 місяці:

73000

95000


 
 

Цікаве

Загрузка...