WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФінанси (міжнародні, державні) → Проектне фінансування. Проект приватної перукрні «Чародійка» - Реферат

Проектне фінансування. Проект приватної перукрні «Чародійка» - Реферат

Проектне фінансування. Проект приватної перукрні "Чародійка"

ЗМІСТ

 1. Завдання і мета проекту 3-4

 2. Виробнича схема підприємства 5

 3. Маркетинговий аналіз 6-7

 4. Технічний аналіз 8-9

 5. Екологічний аналіз 10

 6. Інституційний аналіз 11-12

 7. Соціальний аналіз 13

 8. Фінансовий аналіз 14-17

 9. Економічний аналіз 18

 10. Оцінка вигід і витрат проекту 19-20

Висновок 21

Завдання і мета проекту

Проектується приватна перукарня "Чародійка", яка знаходиться в м. Коломия по вул. Театральна 55. Дана установа займається перукарськими послугами, стильними зачісками, манікюр, педикюр, є солярій. Я, Чопенко О.М. пропоную ввести в дану організацію професійні консультації і послуги кваліфікованих візажистів і косметологів.

Метою даного проекту є визначення результатів діяльності на певний строк при наданні нових послуг, надати цим результатам кількісну оцінку, довести рівень досягнення цих результатів, визначити умови, за яких ці результати можуть бути досягнутими.

На даній установі має бути створено 10 нових робочих місць – 5 візажистів, 5 косметологів. Також передбачається існування допоміжних офісів і філій і в інших містах, які будуть виконувати індивідуальні послуги.

Даний проект досліджується на всі види аналізу. Розробляючи проект, є можливість подальшого розвитку і розширення діяльності перукарні. Генеральною метою проекту є розвиток фірми у межах Івано-Франківської області та досягнення максимального прибутку.

Як і різні проекти, цей проект оточують різноманітні зовнішні і внутрішні фактори, які впливають на підготовку і реалізацію проекту.

Зовнішнє оточення проекту – це економічні, правові і політичні фактори. Варто звернути увагу на правові і економічні фактори (даний вид діяльності тісно пов'язаний на імпортних вузлах і сировині, тому при незначних змінах митного законодавства відбудеться значна зміна ціни продукції.).

Внутрішнє середовище менш сприятливе ніж зовнішнє, на що вказує досить високий рівень конкуренції вітчизняних виробників аналогічної продукції.

За масштабною класифікацією проектного аналізу це малий проект. Його вартість знаходиться в межах до 30 тис. грн. Статутний фонд підприємства 15 тис. грн. За тривалістю це проект короткостроковий, оскільки його реалізацію планується здійснити на протязі 3-ьох місяців.

Учасниками проекту являються:

1. ініціатор, розробник і керуючий даного проекту, тобто Чопенко О.М.;

2. замовники, клієнти (особи, зацікавлені у здійсненні проекту та досягненні його мети, а також буде користуватися його результатами),

3. інвестор (вклади інвесторів, юридичних і фізичних осіб);

4. контрактори (працівники, які на підставі угоди виконують певні угоди, пов"язані з проектом).

Життєвий цикл проекту передбачає дві фази і шість стадій:

1. Експертиза - передбачає:

A) Доступ і якість ресурсів їх кількісна оцінка (для даного проекту доступ і якість є вигідними)

Б) Попит на послуги (попит на дані послуги є досить високим і передбачається що знижуватись він не буде)

B) Витрат і прибутків.

2. Ідентифікація - розробка ідеї (ідея подана, проте можливі зміни)

3. Розробка - вибір альтернативного варіанту це і є перша фаза, тобто проектування.

4. Переговори були проведені між замовником, керуючим і інвесторами.

5.Тут включається друга фаза і контроль за виконанням проекту (контроль замовником, контроль інвесторами),

6. Завершальна оцінка - дає відповіді на декотрі запитання (чому відбулися відхилення від плану, чи були досягнені цілі).

Виробнича схема підприємства.

Салон-перукарня "Чародійка" буде працювати за такою організаційною схемою:

Генеральний директор

Ініціатор, розробник проекту

Фінансовий директор

Директор по інноваційним технологіям

Головний бухгалтер

Маркетолог

Адміністратор

Нововведені працівники: візажисти, косметологи

Менеджер

Перукарі

Юрист

Прибиральниця

Охорона

Етап 1. Маркетинговий аналіз

Метою маркетингового аналізу на даній установі є виявлення слабких і сильних сторін, можливих загроз для організації, виявлення конкурентоспроможності, дати об"активну характеристику ринку, де будуть реалізуватись послуги, визначити ринок цін на такі послуги, встановити, які заходи з управління маркетингом потрібно здійснити для виведення послуг на ринок і яка вартість таких заходів.

Маркетинговий аналіз складається з 4-х підсистем:

 • внутрішня звітність;

 • зовнішня інформація. Збиранням зовнішньої інформації буде займатися відділ реклами і збуту.

 • маркетингові дослідження. Ними буде займатися той же відділ реклами і збуту, для аналізу ринку, на якому дана фірма планує працювати;

 • аналіз інформації - буде займатись сам головний директор.

Мікросередовище проекту сприятливе, тому що відношення з замовниками і інвесторами сприятливі. Здійснюватиметься аналіз власної діяльності, оцінка діяльності конкурентів на ринку, взаємини в організації, стосунки з постачальниками, аналіз потенційних клієнтів. Клієнтами салона-перукарні будуть враховані всі жителі міста, різного віку і статі.

Макросередовище теж майже сприятливе: географічне положення позитивне, економічно-фінансове забезпечення сприятливе (достатнє).

Відбір цільових ринків для проведення таких послуг даного проекту проходить через такі етапи: вивчення попиту, сегментування ринку, ціноутворення, відбір цільових сегментів на тому ринку та позиціонування товару.

За сегментацією ринку найбільш вигідним є географічний, поведінковий принцип, демографічний. Географічний - близьке розташування до кордонів України з іншими країнами. Після проведення сегментації ринку, треба вибрати кращий із цих сегментів для виведення продукції на ринок.

При позиціонуванні товару і послуг, організація буде намагатися зайняти місце поруч з сильними конкурентами і вести боротьбу за першість в обраному сегменті.

Ціноутворення буде здійснюватися виходячи з попиту на даних ринках збуту, обсяги продукції та інші дані. Ціни салону будуть орієнтовані на клієнтів з різними фінансовими доходами, переважно відповідні з середньомісячними зарплатами громадян. Тим більше, що буде пропонуватися зберігання цін стабільними, при тій умові, що це саме буде пропонуватися нашими замовниками розхідного інвентаря, з якими нас пов"язує угода, яка розглядає можливість підвищення відпускних цін. Салон пропонує послуги на високому рівні, не особливо дорогі, але які є актуальними, престижними, які користуються великим попитом, як у молодих, так і у людей старшого віку.

Дивлячись на сприятливе місце розташування салону – у центрі міста, це вже означає, що він буде на виду багатьом людям. Але разом з цим є уже велика кількість конкурентів. Тому комплексом заходів з просування товару і послуг буде реклама. Вона буде проводитись у вигляді роликів по теле - і радіоканалам, рекламних листівок. Велике значення буде надаватись персональному продажу.

Етап 2. Технічний аналіз

Цей аналіз дає відповіді на питання, як виробляти і з якими витратами. Розглядаючи масштаб, потребують розв"язання таких питань: ринок збуту та обсяги закупок товарів, залежність обсягів інвестицій від обсягу закупок, фізичні обмеження, можливість розширення діяльності у перспективі.

Як уже описувалось, дана установа розташована у м. Коломия. Тут не погано розвинене транспортне сполучення.

Масштаб проекту досить дрібний, тому є можливості його збільшення:

- додаткові вклади для збільшення капіталу;

- збільшення обсягів надання послуг, за допомогою розширення кола інвесторів;

- розширення рекламних щитів про існування даних послуг в даній установі;

- набір і реклама кваліфікованих спеціалістів.

- підвищення рівня кваліфікації робітників і автоматизація виробництва;

- прискорена амортизація обладнання, і використання нового більш економного і модернізованого обладнання.

Географічне положення підприємства сприяє всебічному сполученню з ним. Водо- газо- тепло постачання доступні. Існують дві мережі постачання електроенергії для забезпечення на випадок ремонтних робіт на одній з них або іншими непередбачуваними випадками.

При організації підготовки і здійснення проекту звертають увагу на проектну документацію, організацію нагляду за проектуванням, управління проектом.

Графік виконання проекту охоплює всі роботи від прийняття рішень про фінансування проекту ідо реалізації самого проекту. Даний проект планується ввести в експлуатацію протягом 3-ьох місяців. За цей час планується відкрити рахунок у банку "Приватбанк", здійснити підбір і підготовку кадрів, закупити обладнання, підготувати виробничі та адміністративні приміщення.

Підготовка та освоєння виробництва повинна проводитись у наступному порядку:

1 .Встановлення обладнання і його тестування;


 
 

Цікаве

Загрузка...