WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФінанси (міжнародні, державні) → Бюджетний процес в Україні - Курсова робота

Бюджетний процес в Україні - Курсова робота

Виходячи з наведених умов формування бюджетної політики на наступний рік, Кабінет Міністрів України розробив та подав до Верховної Ради проект Основних напрямів бюджетної політики на 2003 рік. У сфері формування міжбюджетних відносин проект Основних напрямів бюджетної політики на 2003 рік, поданий Кабінетом Міністрів України до Верховної Ради, передбачає продовження політики стабільності і прозорості фінансових відносин між державним і місцевими бюджетами зі збереженням досягнутого рівня питомої ваги місцевих бюджетів у консолідованому бюджеті.

Окрім цього, проектом Основних напрямів бюджетної політики на 2003 рік запропоновано запровадження поетапного переходу до здійснення ряду програм державного бюджету шляхом надання додаткових субвенцій місцевим бюджетам на соціальний захист працівників вугільної промисловості, забезпечення інсуліном та закупівлю лікарських засобів для лікування окремих хвороб, інформатизацію і забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх шкіл, надання соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, і виконання інвестиційних проектів. Тобто, прогнозувалося збільшення обсягу видатків місцевих бюджетів за рахунок одночасної передачі до місцевих бюджетів додаткових бюджетних повноважень.

Проектом Основних напрямів бюджетної політики на 2003 рік також передбачалося встановити розмір коефіцієнта вирівнювання у розрахунку міжбюджетних трансфертів на рівні 0,8 проти 0,9 у 2002 році.

14 червня 2002 року Кабінет Міністрів України прийняв Розпорядження № 339-р "Про схвалення Концепції Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2003 рік". Серед головних цілей урядової політики на 2003 рік цим документом встановлено: цілковитий перехід на адресну грошову допомогу, створення умов для введення в дію Податкового кодексу з 2004 року і впровадження Концепції Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2003 рік.

19 червня поточного року на першій сесії четвертого скликання розпочалися Парламентські слухання з питань бюджетної політики на 2003 рік. На пленарних засіданнях Верховної Ради України проект Основних напрямів бюджетної політики на 2003 рік було розглянуто та обговорено щодо його відповідності вимогам Конституції України, положенням та нормам Бюджетного кодексу України, діючому законодавству України та стратегічним пріоритетам державної політики.

4 липня 2002 року Верховна Рада України прийняла Постанову № 32-IV про прийняття до відома "Основних напрямів бюджетної політики на 2003 рік", поданих Кабінетом Міністрів України, з одночасною ухвалою пропозицій і доручень Верховної Ради України до Основних напрямів бюджетної політики на 2003 рік.

За результатами парламентських слухань щодо проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2003 рік Верховна Рада України в установчій частині прийнятого документу звернула увагу на недосконале планування місцевих бюджетів та формування міжбюджетних трансфертів у попередніх роках та 2002 р. і постановила, що: питома вага місцевих бюджетів у консолідованому бюджеті повинна становити не менше 40 відсотків; у складі капітальних видатків необхідно передбачити програми місцевого значення в рівних пропорціях між регіонами, вдосконалити методику розподілу міжбюджетних трансфертів та порядок їх перерахування з метою гарантування своєчасності, рівномірності і повноти їх отримання та узгодити їх з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету, а також запропоновано уточнити коефіцієнт вирівнювання для розрахунку міжбюджетних трансфертів на наступний рік.

10 вересня 2002 року, виступаючи на Всеукраїнських зборах представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадськості, Президент України Леонід Кучма окремо зупинився на проблемних питаннях міжбюджетної реформи в Україні. Глава держави, зокрема, зазначив, що за останні 7-8 років частка місцевих бюджетів у валовому внутрішньому продукті країни скоротилася майже вдвічі, разом з цим постійно поглиблюється суперечність між тими завданнями, що покладаються на місцеві органи самоврядування і місцеві органи виконавчої влади, та їхніми фінансовими можливостями. Під час зустрічі Президент визначив напрямки удосконалення положень Бюджетного кодексу в частині збалансування доходів і видатків органів місцевого самоврядування через формування самодостатніх територіальних громад, зокрема у сільській місцевості, визнав необхідність зміцнення фінансово-економічної бази місцевого самоврядування. Президент запропонував прискорити впровадження податку на нерухомість, повною мірою використовувати потенціал податків на землю та компенсувати місцевим бюджетам втрати, пов'язані з ухваленням державними органами тих чи інших рішень.

Глава держави наголосив на необхідності вдосконалення розподілу прибуткового податку з громадян між місцевими бюджетами, а для створення умов зацікавленості органів місцевого самоврядування у нарощуванні власної доходної бази та доходної бази державного бюджету - створення системи, відповідно до якої приріст доходної бази не призводив би до скорочення обсягів трансфертів, що надаються місцевим бюджетам. Окрім цього, було вказано на необхідність врегулювання взаємовідносин районних органів влади з органами самоврядування сільського і селищного рівня та міст районного значення, що й досі залишаються неврегульованими - реформування міжбюджетних відносин на рівні "район, сільська та селищна територіальна громада, а також громада міста районного значення" має стати черговим кроком бюджетної реформи. Наприкінці було відзначено важливість впровадити необхідні зміни вже в бюджет наступного року і запропоновано завершити реформу міжбюджетних відносин у 2004 році.

14 вересня 2002 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 1383 "Про схвалення проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік". У тексті поданого Кабінетом Міністрів України до Верховної Ради України законопроекту "Про Державний бюджет України на 2003 рік" підтверджено, що важливим пріоритетом у розподілі бюджетних ресурсів на 2003 рік є збереження стабільних обсягів міжбюджетних трансфертів, що забезпечується залишенням у місцевих бюджетах більшої частини приросту прогнозу прибуткового податку з громадян на 2003 рік порівняно з прогнозом цього податку на поточний рік.

Разом з цим трансфертна політика уряду в проекті бюджету на 2003 рік, поданого на перше читання, попри офіційні запевняння уряду, виявилося цілком протилежною і призвела до кардинального перерозподілу обсягів міжбюджетних трансфертів між державним бюджетом і 686 місцевими бюджетами та низки принципових недоліків у їх розрахунках. Детальний аналіз показників міжбюджетних відносин у проекті бюджету на 2003 рік наведено в статті "Політика уряду в частині формування міжбюджетних відносин, яка запропонована на 2003 рік", вміщеній у цьому бюлетені.

24 вересня 2002 року у Верховній Раді відбулося офіційне представлення законопроекту "Про Державний бюджет України на 2003 рік" Кабінетом Міністрів України. Із співдоповіддю виступив голова Комітету ВРУ з питань бюджету П. Порошенко. За підсумками рішень, ухвалених на засіданні парламентського комітету з питань бюджету, урядовий проект бюджету на наступний рік здобув негативну оцінку і був визнаний як такий, що не відповідає духу та букві послання Президента до Верховної Ради "Україна: поступ у XXI століття". Окрім цього, було відзначено, що поданий проект є внутрішньо суперечливим: з одного боку, серед головних завдань бюджетної політики на 2003 рік проголошувалося підвищення добробуту населення та його соціального захисту шляхом максимально ефективного використання бюджетних коштів, з другого боку, відповідно до поданого законопроекту, обсяг видатків загального фонду Державного бюджету України, з якого фінансуються соціальні програми, суттєво скорочувався в порівняні із затвердженими призначеннями на 2002 рік.

У виступах під час обговорення законопроекту відзначалося також, що в параметрах запропонованої урядом бюджетної політики на наступний рік відсутня можливість підвищувати рівень соціальних гарантій населенню - основного положення Послання Президента до Верховної Ради, де наголошується на необхідності соціальної переорієнтації економічної політики України.


 
 

Цікаве

Загрузка...