WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФінанси (міжнародні, державні) → Організація виконання видаткової частини бюджетів - Курсова робота

Організація виконання видаткової частини бюджетів - Курсова робота

12.565.506,7 тис. гривень. Статтею 27 закону затвердженні бюджетні призначення головним розпорядникам коштів Державного бюджету України на 2004 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком N 3 до цього Закону [21.С.12 ].
Одним із основних пріоритетів у сфері видатків є їх соціальне спрямування. Саме тому останніми роками значна увага приділяється фінансуванню таких напрямів, як соціальний захист і соціальне забезпечення, охорона здоров"я , освіта, культура та фізичний розвиток.
Враховані в державному бюджеті на 2004 рік видатки на освіту дозволять забезпечити надання послуг, з отриманням повної загальної-середньої, професійно-технічної, вищої, післядипломної, позашкільної освіти. У розрахунках Державного бюджету України на 2004 рік обсяги видатків за функцією 09000 "Освіта" по загальному та спеціальному фонду державного бюджету визначені в сумі 6294,8 млн.грн., що становить 113,9 відсотка асигнувань на цю мету, передбачених у 2003 році.
Передбачені в державному бюджеті на 2004 рік видатки на охорону здоров"я загального фонду Державного бюджету України на реалізацію найбільш нагальних проблем зростають у порівнянні з затвердженими на 2003 рік по таких пріоритетних напрямках:
- на придбання медичного обладнання та санітарного автотранспорту для комунальних закладів охорони здоров"я , розташованих у сільській місцевості - 207.4 млн.грн. (зростання проти плану 2003 року у 3,5 раза), що забезпечує продовження заходів з переоснащення центральних районних лікарень, розпочате у попередні роки;
- "імунопрофілактика" - на 3,2%;
- "онкологія" на 13,7 %.
У розрахунках до державного бюджету на 2004 рік обсяги видатків по галузі культура і мистецтво та засоби масової інформації по загальному та спеціальному спеціальному фонду визначенні в сумі 614.0 млн.грн, що в 1,3 роза більше асигнувань на зазначену мету, передбачених у 2003 році (з урахуванням внесених змін) Враховані видатки дозволять вирішити ряд проблем соціального характеру, визначених законами та указами Президента України.
З метою забезпечення гарантованого рівня соціальних послуг Законом України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" затверджено перелік субвенцій на виконання державних програм соціального захисту населення, які передаються з державного бюджету місцевим бюджетам , загальним обсягом 177,2 млн. грн. У порівнянні з уточненими призначеннями 2003 року їх обсяг зріс на 29,7млн.грн., або на 20,2 відсотка. Динаміка зростання видатків на соціальний захист за три останні роки на рис. 2.2.
Розмір субвенції з державного бюджету на надання пільг ветеранам війни і праці, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи з послуг зв"язку та інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування,. оплату електроенергії, природного та скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян в розрізі бюджету Автономної республіки Крим та обласних бюджетів .
На виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям та інвалідам з дитинства і дітям - інвалідам, які проводяться відповідно до законів України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми", "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям", "Про державну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам", у 2004 році передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам Волинської області у сумі 107252,5 тис. грн., що на 35,6 відсотка більше уточнених призначень 2003 року. Значне збільшення обсягів субвенції обумовлене підвищенням розмірів окремих видів допомог, установлених Законом України "Про Державний бюджет України на 2004 рік". Передбачається запровадження диференційованого рівня забезпечення прожиткового мінімуму при призначенні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям для непрацездатних громадян та інвалідів.
За рахунок коштів відповідних субвенцій з державного бюджету продовжиться реалізація законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист", "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні", "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні" у частині надання відповідних пільг зазначеним категоріям громадян.
На відшкодування передбачених чинним законодавством пільг ветеранам війни і праці, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій, або є пенсіонерами, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот затверджено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам області у сумі 39661,9 тис.гривень. Розрахунки зазначеної субвенції на 2004 рік проведені, виходячи з очікуваних нарахувань поточного року на надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг ветеранам війни і праці, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій, або є пенсіонерами, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та житлових субсидій населенню.
В обсязі 12426,1 тис. грн. затверджено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам області на надання передбачених чинним законодавством пільг ветеранам війни і праці, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. Збільшення обсягу субвенції у порівнянні з 2003 роком складає 7154,8 тис.грн., або в 2,3 раза.
На 2004 рік місцевим бюджетам області затверджено субвенцію з державного бюджету у сумі 2661,1 тис. грн.. на погашення заборгованості за надані пільги по послугахзв'язку окремим категоріям громадян (згідно чинного законодавства).Фінансування цих витрат буде здійснюватись з спеціального фонду державного бюджету. Розподіл коштів зазначеної субвенції проводився з урахуванням очікуваної заборгованості по послугах зв'язку станом на 1 січня 2004 року.
3. Видатки, що здійснюються з місцевих бюджетів та враховуються при визначенні обсягів між бюджетних трансфертів
Бюджетним кодексом видатки що здійснюються з місцевих бюджетів і беруться до розрахунку при визначенні міжбюджетних трансфертів закріплені за кожним видом бюджету окремо. Це видатки, які

 
 

Цікаве

Загрузка...