WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФінанси (міжнародні, державні) → Податкові надходження до бюджетів, їхня характеристика, роль і місце у доходах бюджетах - Курсова робота

Податкові надходження до бюджетів, їхня характеристика, роль і місце у доходах бюджетах - Курсова робота

підприємницької діяльності (СПД).
При створенні програми використовувалися певні стандартні принципи побудови модулів перегляду даних. Наприклад, майже у всіх списках, які формуються в процесі роботи, можна отримати більш детальну інформацію, а друк і вивід на принтер здійснюється за допомогою стандартної функції, яка дозволяє попередньо скоригувати документ, записати його в файли різного формату, задати додаткові параметри друку.
На даний момент найбільш повно реалізовані функції роботи з карткою юридичних осіб, на прикладі якої можна описати загальний підхід функціонування АРМу. Для загального користування найбільш потрібними є режими: "РАХУНКИ" - дані про наявні рахунки у банках даного СПД (закриті рахунки показуються на рівні з відкритими з відповідною позначкою), "ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ" - задекларовані підприємством в статуті тадовідці зі статуправління основні види діяльності, "ПЛАТЕЖІ" - дані про нараховані та сплачені суми податків, залишки на особових рахунках на початок року і сьогоднішній день (переплати та недоїмки) по даних щодекадного звіту "Галузь", "ЗВІТНІСТЬ" - перегляд заданої в ДПІ звітності в розрізі строків сплати та типів документів (тільки нараховані суми або повні документи - в залежності від виду обробки, прийнятому в ДПІ), "ПІЛЬГИ" - вибір зданих з початку року звітів про пільги в оподаткуванні для даного підприємства, "ПЕРЕВІРКИ" - інформація про проведені документальні та тематичні перевірки, починаючи з 1 січня 1997 року (термін впровадження АРМу "Аудит", з якого беруться дані), "ПЛАТЕЖІ ЗА 2002" - дані про стан розрахунку платника з бюджетом за 2002 рік (по даних звіту "Галузь" станом на 1 січня 2003 року).
Крім цієї інформації "Карточка підприємства" дозволяє переглядати дані про засновників, передані з ДПА України вантажно-митні декларації, наявні торгові об'єкти, результати оперативної роботи та здані звіти по ЕККА.
Автоматизована система обробки інформації "ПОДАТКИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ" призначена автоматизувати функції податкових інспекторів у районних ДПІ, які займаються обліком платників - фізичних осіб, справлянням податків і обліком надходжень від фізичних осіб, обліком торгових патентів, обробкою даних по формі N2, складанням звітності.
Автоматизована система обробки інформації "ПОДАТКИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ" включає таки АРМи:
1. АРМ "АДМІНІСТРАТОР" дозволяє зробити налагодження робочих меню та довідників користувачів, виконати закриття року а також добавляти, коригувати та видаляти інформацію з довідників.
2. АРМ "ОБЛІК ПЛАТНИКІВ" входить до АССОІ "ПОДАТКИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ", дозволяє реєструвати платників, коригувати реєстраційні дані, видаляти реєстраційні дані, присвоїти ідентифікаційний номер, надає різноманітні довідки: список всіх платників, довідка по дільниці, довідка по району, довідка по виду пільг, довідка по утриманцям, довідка по акцизу, довідка по ПДВ, довідка по ПП та підтримує довідники по видах діяльності, пільгах, вулицях, районах.
3. АРМ "ОБРОБКА ДАНИХ ПО Ф. №2" входить в АСОІ "ПОДАТКИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ", дозволяє вводити дані про доходи громадян по сумісництву, дані з торговельних організацій та обробляти декларації громадян, друкувати повідомлення, платіжні документи, висновки на повернення коштів та інше.
4. АРМ "ЄДИНИЙ ПОДАТОК" дозволяє вводити інформацію по заявах та свідоцтвах по єдиному податку, продовжувати дію свідоцтва, надає іншу додаткову інформацію по платниках єдиного податку.
5. АРМ "ПРИБУТКОВИЙ ПОДАТОК" призначений для здійснення нарахування авансованих платежів по прибутковому податку, введення фіксованих платежів та складення авансованих платежів, введення даних по торгових патентах з інших ДПІ, а також друку платіжних документів, довідок про фіксовані платежі та про платників, які не подали квартальну декларацію.
6. АРМ "ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ" дозволяє робити прямі проводки в особові картки платників. Окремо ведуться картки по ПДВ - зобов'язання і по ПДВ - відшкодування платників. Нарахування зобов'язань платника по сплаті ПДВ або відшкодувань з бюджету платнику вводяться в відповідні картки по ПДВ. Сплата ПДВ по зобов'язаннях платником або відшкодувань ДПІ з бюджету вводиться з АРМу "ОБЛІК НАДХОДЖЕНЬ", режим "Введення платіжних документів".
7. АРМ "АКЦИЗНИЙ ЗБІР" дозволяє робити прямі проводки акцизного збору в особові картки платників, формувати довідкову інформацію.
8. АРМ "ТОРГОВІ ПАТЕНТИ" входить до АСОІ "ПОДАТКИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ" і дозволяє виписувати торгові патенти, друкувати квитанцію на сплату патентів, вести облік та картки по патентах, анулювати торгові патенти, формувати та видавати на екран або на принтер довідки про видані патенти, про нарахування та сплату торгових патентів, про несвоєчасну та неповну сплату патентів, про несплачені патенти.
9. АРМ "ОБЛІК НАДХОДЖЕНЬ" призначений для здійснення обліку надходжень по платежах. Облік надходжень складається з вводу інформації з платіжних документів (квитанцій, платіжних доручень, висновків) та перегляду виписки банку. Уведену за день інформацію по надходженням можна роздрукувати.
В усіх вище розглянутих підсистемах існує можливість робити перегляд карток особових рахунків, а також друкувати картки особових рахунків та платіжні повідомлення, формувати висновки у файл або на принтер, формувати недоїмку та переплату по всіх платежах. Також є можливість проглянути, ввести, або відкоригувати нарахування та сплати по податках і патентах за минулий рік по вибраному платнику.
10. АРМ "ЗВІТНІСТЬ" входить до АСОІ "ПОДАТКИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ", та складається з таких режимів: Бухгалтерський облік: звіт про суми надходжень та недоїмки (ф. 1-П), формування даних про надходження та заборгованість, книга обліку ф. № 26 (формування, перегляд і друкування книги ф. 26), реєстр надходжень і виплат ф. №25 (формування, перегляд та друкування реєстру №25). Поточні звіти: недоїмка (формування, перегляд і друкування списків недоїмників по дільницях), загальна недоїмка (формування, перегляд і друкування списків недоїмників), переплата (формування, перегляд і друкування списків переплат по дільницях), загальна переплата, єдиний облік недоїмки, дані для АІС "ГАЛУЗЬ".
АРМ "Аудит" призначений для автоматизації обліку, підготовки перевірки і формування звітності по контрольно-економічній роботі платників податків - юридичних осіб. Програмний комплекс передбачає створення єдиної бази перевірок, де фіксуються перевірки усіх підрозділів та знаходяться всі відповідні документи по цих перевірках.
АРМ "Аудит" вимагає:
1. ПЛАН ПЕРЕВІРОК - формування план-графіків контрольно-економічної роботи (при наявності доступу) і здійснює контроль за роботою відділу (інспектора).
2. КОНТРОЛЬНА РОБОТА - облік документів контрольно-економічної роботи та формування журналів контрольно-економічної роботи в різних розрізах
3. ЗВІТНІСТЬ - формування звітності відділу чи цілій

 
 

Цікаве

Загрузка...