WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаКраєзнавство, Eтнографія → Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського - Реферат

Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського - Реферат


Реферат з краєзнавства
Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського
Вступ
Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського знаходиться в м. Коломия, вул. Театральна, 25. Музей є науково-освітнім закладом, основним завданням якого є:
- вивчення та розкриття творчості народних майстрів Гуцульщини та Покуття з найдавніших часів до наших днів;
- вивчення художньої, історичної, наукової та пізнавальної цінності фондів музею;
- проведення наукових розвідок, наукових відряджень та експедицій;
- написання тематико-експозиційних планів, наукових звітів, науково-методичних розробок по музеєзнавству;
- координація науково-дослідної роботи з іншими науковими закладами, залучення до науково-дослідної роботи спеціалістів відповідного профілю.
Музей є державним закладом, користується правами юридичної особи, підпорядковується Головному управлінню туризму і культури Івано-Франківської ОДА.
Однією з важливих і найбільш трудомістких ділянок обліку розрахунків є розрахунки заробітної плати. У кожній сфері та галузі економіки є свої характерні особливості щодо нарахування зарплати. Бухгалтеру бюджетної установи при веденні обліку розрахунків із заробітної плати нині не достатньо володіти лише досконалими знаннями бухгалтерського обліку.
Чинне законодавство з питань оплати праці доволі об'ємне, що впливає на облік, так і на правильність визначення розмірів посадових окладів, надбавок та інших виплат. Крім того, як правило, в більшості бюджетних установах бухгалтер додатково виконує функції економіста, статиста, кадровика та інших облікових професій, тому необхідно в першу чергу детально ознайомитись з вимогами законодавства щодо оплати праці.
Метою даної бакалаврської роботи є ознайомлення і вивчення обліку розрахунків заробітної плати в даній установі, та навчитись правильно оформляти первинні документи.
Бакалаврська робота складається з трьох розділів які в свою чергу містять підрозділи.
Перший розділ бакалаврської роботи присвячується вивченню теоретичних щодо обліку заробітної плати засад. У цьому розділі розглядається економічна сутність щодо обліку заробітної плати, класифікаційні ознаки, аналізуються та узагальнюються визначення, алгоритми формування показників тощо.
У другому розділі бакалаврської роботи наводиться коротка характеристика організаційно-виробнича та фінансово-економічна характеристика музею Гуцульщини та Покуття.
Третій розділ присвячується питанням організації та методики бухгалтерського обліку у музею.
РОЗДІЛ 2. ХАРАКТЕРИСТИКА КОЛОМИЙСЬКОГО МУЗЕЮ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА ГУЦУЛЬЩИНИ ТА ПОКУТТЯ ІМ. Й. КОБРИНСЬКОГО
2.1. Економічна характеристика Коломийського музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського.
Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського (надалі музей) є науково-освітнім закладом, який збирає, вивчає, популяризує твори народного мистецтва Гуцульщини та Покуття.
Музей е державним закладом, заснований головним управлінням (департаментом) з гуманітарних питань виконавчого комітету обласної Ради народних депутатів (надалі засновник), користується правами юридичної особи. Оперативне керівництво музеєм здійснюється засновником та уповноваженим ним-органом-управлінням культури облвиконкому.
Основний суспільно-громадський зміст діяльності музею на нинішньому етапі побудови Української держави полягає у відродженні духовності, поширенні народних звичаїв та обрядів, боротьбі за збереження кращих надбань матеріальної та духовної культури Гуцульщини та Покуття.
Для забезпечення діяльності музею надається право укладати договори з підприємствами, об'єднаннями, спілками селян, установами, організаціями, товариствами, малими підприємствами і окремими особами, необхідними для забезпечення науково-освітньої, збиральницьої, фондової, експозиційної, виставочної, науково-методичної роботи та видавництва.
У своїй діяльності музей користується Конституцією і законами мистецтва, Косівським художньо-виробничим комбінатом художнього фонду України, Косівським виробничо-художнім об'єднанням, Косівським технікумом народних художніх промислів, Вижницьким училищем прикладного мистецтва, районними відділами всієї Гуцульщини та Покуття, Інститутом народознавства АН України, Інститутом Гуцульщини товариств Америки І Канади.
Музей користується правами юридичної особи, має свій самостійний баланс, розрахунковий рахунок в банку, печатку та інші атрибути.
У відповідності з художнім профілем музею основним його завданням є:
І. Експозиційна робота
- основне завдання експозиції розкриття творчості народних майстрів Гуцульщини та Покуття, на конкретних експонатах показати високу художню цінність творів, а також умови, в яких розвивалося народне мистецтво в різні періоди.
У коло головних питань, що розглядаються в експозиції, входять розкриття основних стильових художніх особливостей народних Гуцульщини та Покуття, на конкретних експонатах показати високу художню цінність творів, а також умови, в яких розвивалося народне мистецтво в різні періоди.
У коло головних питань, що розглядаються в експозиції, входять розкриття основних стильових художніх особливостей народного мистецтва в різні періоди.
У коло головних питань, що розглядаються в експозиції, входять розкриття основних стильових художніх особливостей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття, їх еволюція, збереження і розвиток народних традицій, збагачення їх новими формами така композиціями, новаторські пошуки притаманні сучасному народному декоративно-прикладному мистецтву Гуцульщини і Покуття. В експозиції показані найбільш високохудожні твори, розкрито багатство форм, мотивів, композицій, кольорової гами.
Завдання експозиції полягає в томи, щоб на прикладі кращих зразків виховувати у відвідувачів високі естетичні смаки, гордість і любов до України, зокрема до Гуцульщини та Покуття.
Музей створює експозицію на основі найновіших досягнень науки й у відповідності з методичними принципами музеєзнавства, дотримуючись при цьому хронологічного й монографічного принципів.
Експозиція має такі відділи:
а) художньої обробки дерева,
б) художньої кераміки,
в) художньої обробки металу та шкіри,
г) ткацтва, вишивки, одягу,
д) писанкового розпису,
е) Косівський відділ народного мистецтва Гуцульщини.
Музей розробляє структуру і тематико-експозиційний план і проекти художнього оформлення експозицій, які затверджуються органами культури по підлеглості музею і рецензуються науково-освітнім відділом Міністерства культури України.
2. Науково-освітня та науково-збиральницька робота.
Основними II формами є:
- екскурсії по експозиції, виставках,
- консультації,
- лекції і бесіди,

 
 

Цікаве

Загрузка...