WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Кекс двоколірний - Дипломна робота

Кекс двоколірний - Дипломна робота

переносний прилад який можнавстановлювати на столі без додаткового кріплення. Зовнішній корпус просіювала являє собою заварний циліндр з ребрами жорсткості виготовлений із тонколисткової сталі. Завантажування бункер з'єднується з рамою корпусу за допомогою гнучких держаків, має знімну кишку і також виготовлений із тонколисткової сталі з жорсткими ребрами. Розвантажувальний бункер міститься у нижній частині корпусу. Пуск і зупинка двигуна здійснюється в ручну за допомогою кнопкового вимикача, змонтованого на бічній стінці зовнішнього корпусу. Просіював комплектується двома змінними ситами з діаметром отворів 1,4 та 2,8 мм. Для зміни сітки необхідно відкрутити гвинти кришки просіювала і спеціальними гачками витягнути сітку та встановити нову.
Принцип дії. Через ексцентрик, насаджений на вал однофазного електродвигуна потужністю 90 Вт, завантажувальний, бункер здійснює коливальні рухи, за рахунок яких прод. із бункер просіюється і через розвантажувальний бункер, висипати в підставлену тару. Домішки залишаються на ситі і видаляються після нової зупинки машини.
Правила експлуатації
Після перевірки санітарно-технічного стану машину вмикають і завантажують. У бункер місткістю 11 кл завантажують 8 кг борошна. Повністю завантажувати бункер не варто. Тому що це може призвести до порушень у роботі. В процесі роботи необхідно стежити за якістю просіювання і періодично зупиняти машину для видалення домішок. Не рекомендується установлювати просіював у вологих приміщеннях. Після закінчення роботи просіював обмітають сухою щіткою, а потім протирають вологою тканиною. Під час роботи машини кришка завантажувального бункера повинна бути закрита для уникнення розпилювання борошна. Вдихання людиною повітря з пилом борошна може спричини захворювання легень.
Заборонено залишати працюючу машину без догляду, працювати на машині зі знятою кришкою замінювати сито не дочекавшись повної зупинки машини, усувати неполадки в роботі під час увімкненого двигуна.
Машина тістомісильна "Прима-40" Це - сучасна тістомісильна машина нового покоління і призначена вона для високоякісного замішування тіста різних видів у кондитерських цехах, кафе, ресторанах, пекарнях. Машина складається зі корпусу, привідного механізму, незмінної діжі місткістю 40 л, місильного важеля з центральни від сікачем, апаратури пуску регулювання. Машина має опори, що регулюються по висоті, тому може установлюватись навіть на нерівній поверхні. Діжа закрита прозорою відкритою кришкою, що дає змогу візуально спостерігати за процесом замішування тіста. Під час відкривання кришки відбувається блокування діжі та обертання місильного органу, відповідно до вимог стандарту EN.
453:20000, європейських норм безпеки. Діжа має циліндричну форму виготовлення із нержавіючої холоднотягненої сталі, тому не маєш вів,S - подібний місильний важель виконано із полірованої нержавіючої сталі. Така конструкція важеля дає змогу якісно замішувати різну кількість тіста (навіть 2-3 кг).
Принцип дії. Завантаження в діжу продукти, завдяки руху місильного важеля та одночасному обертанню діжі навколо своєї осі інтенсивно перемішуючи утворюючи однорідну, насичену повітрям масу.
Правила експлуатації. Перед експлуатацією необхідно перевірити санітарно-технічний стан машини. Потім у діжу завантажити компоненти згідно з рецептурою, закрити кришку і ввімкнути машину в роботу. Тісто замішується протягом 10-24 хв. Після замішання тіста машина вимикається і тісто розвантажують. Стінки діжі та місильного важеля ретельно очищають від тіста, промивають їх і протирають сухою тканиною. Частота обертів місильного органа машини - 112,8, а діжі - 10,1 об./хв.
Заборонено використання машини з несправним блокуванням, апаратурою пуску, та регулювання, заземленням. Під час роботи не можна замішати машину без догляду.
Шафа пекарська електрична секційного модельована Ш ПЕ СМ-3
Призначена доля випікання тільки кондитерських виробів. Вона має зварну підставку на якій встановлені одна над одною з секції (камери).
Шафа облицьована стальними листами внутрішнім і зовнішнім, а порожнина заповнена теплоізоляційним матеріалом. Двері шафи закріплені шарнірами і тепло ізольовані та мають задвишку для видалення з секцій випаровування, що утворюється при випіканні. В правій частині шафи находиться відсік з блоками управління для кожної секції окремо. На лицьовій панелі блока розміщені переключателі з допомогою яких та лінії терморегулятора, який автоматично підтримує задану температуру.
Правила експлуатації.
До роботи з шафами допускаються особи, що знають їх будову і правила техніки безпеки. Перед включенням перевіряють наявність заземлення. Санітарний стан, справність, пускорегулюючих приборів. Потім установлюють ліміт терморегулятора на необхідну температуру, при цьому загорають сигнальні лампи, як тільки камера прогріється до заданої t лампи гаснуть і це свідчить про готовність камери до роботи.
2.4. Товарознавча характеристика
Борошно - порошкоподібний продукт дістався при переселення зерен хлібних злаків (пшениці), і інших зернових продуктів. Борошно розділяють на види, типи і сорти. Вид борошна залежить від того із якої зернової культури воно виготовлене - пшенична, житня, соєва, і кукурудзяна та ін. Пшеничне борошно в залежності від технологічних якостей і призначення бувають макаронні, хлібопекарні, макаронні, дієтичні (рисові, гречані, вівсяні), харчової (соєва) кулінарної та ін.
Процес виробництва борошна включає слідуючі операції: підготовку зерна до мелення і перемелення зерна.
Технологічні властивості борошна.
Газоутворюючи здатність борошна - це здатність його утворювати при бродінні дріжджового тіста вуглекислий газ. Вона залежить від наявності цукрів (вона розщеплюється на вуглекислий газ, і спирт та активності амілази борошна. З борошна з низькою газо утворюючу здатністю одержують вироби маленького об'єму, недостатньо пористі, блідого кольору, а з високою - не пропечені вироби з липкою м'якушкою горілою кірочкою
Газоутовимуюча здатність борошна полягає в утриманні в тісті вуглекислого газу, який утворюється при бродінні. Тісто з борошна з високою газо утворюючою здатністю пухке, вироби з нього виходять великого об'єму і правильної форми. Газо утворююча здатність тіста тим більша, чим більше в ньому білків і чим вища якісь клейковини.
Водопоглинаюча здатність визначається кількістю води, яку може поглинути борошно при замішуванні тіста нормальної консистенції. Вона залежить від вологості і якості помолу борошна. Борошно сухе, тонкого помолу, має велику водопоглинаючу здатність. Вологість борошна може бути різною, проте всі рецептури розраховані на базисну вологість (154,5%). Тому при приготуванні борошняних, кулінарних, здобних хлібобулочних і кондитерських виробів закладання борошна, залежно від його вологості, змінюється. Якщо вологість вища на1% від базової - закладання борошна збільшується на 1%, при зниженні - у такій самій пропорції

 
 

Цікаве

Загрузка...