WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Приготування комплексного обіду: салат подільський, борщ з баклажанами, картопля фрі, морква у молочному соусі, тістечко ”трубочки шаровані з кремом”, - Реферат

Приготування комплексного обіду: салат подільський, борщ з баклажанами, картопля фрі, морква у молочному соусі, тістечко ”трубочки шаровані з кремом”, - Реферат


Подають як гарнір до страв з м'яса і риби або як самостійну страву.
Картопля фрі
Смажені овочі мають однакову форму нарізування, яка зберігається. Кірочка хрумка, смак і запах характерний для смажених овочів. Колір кірочки смаженої картоплі жовтого кольору.
Біфштекс з цибулею
Смажені натуральні м'ясні страви мають добре підсмажену рум'яну кірочку. Консистенція м'яка, смак у міру солоний. Запах смаженого м'яса.
Подають з гарніром і струганим хроном, поливають м'ясним соком.
Салат подільський
Овочі мають форму нарізування відповідно до виду салату. Готові салати викладені гіркою.
Кисіль з плодів
Киселі повинні бути однорідними, без грудочоккрохмалю, не тягучими. Смак солодкий. Не допускається на поверхні киселів наявність плівок, грудочок, занадто рідка консистенція.
Оформлення
Оформленню готових страв і закусок приділяють особливу увагу. Гарно оформлені страви і закуски притягують увагу відвідувача приносять естетичну насолоду, збуджують апетит і поліпшують засвоювання їжі.
При порціонування страв треба вміло поєднувати гарніри, соуси і прикраси з основними продуктами за смаком і кольором.
Оформлен6ня має бути простим і виразним. Для оформлення використовують овочі, які мають соковиті, яскраві або ніжні барви, приємний смак та аромат. Страви чи закуси мають бути оформлені так, щоб було видно основний склад продуктів.
2.8. ДОТРИМАННЯ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНИХ НОРМ ПРИ ПРИГОТУВАННІ ДАНИХ СТРАВ.
Як і в гарячому, так і в холодному цеху застосовують майже однакові санітарні вимоги до страв.
Посуд і інвентар повинні бути добре вимитими. Виробничі столи добре вимиті, в приміщенні має бути гарний запах. Весь посуд і інвентар складений на поличках, в охайному вигляді. Електричні плити, сковороди, холодильне обладнання і інше обладнання яке знаходиться в цеху, має бути чистим, так і розміщені щоб було зручно кухарям.
Продукти доброякісні без ознак псування. Вони мають знаходитись на виробничих столах у посуді. Продукти які швидко псуються їх потрібно зберігати в холодильних шафах або в холодильниках. Кухарі повинні мати охайний вигляд, спецодяг чистий, волосся закладене під ковпак чи косинку, без прикрас, підрізані акуратні, руки промиті хлорним розчином для дезинфекції.
ОХОРОНА ПРАЦІ І ПРИВАЛИ ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ НА ВИРОБНИЦТВІ
Охорона праці жінок.
Згідно законодавства забороняється використовувати працю жінок на важких роботах, з шкідливими умовами праці, на підземних роботах, використовувати працю жінок нічний час, якщо не зумовлене психологією виробництва.
При виконанні робіт підліткам віком до 18 років дозволяється приносити вантажі вагою 10 кг 250 г.
Державний погляд за охороною праці
За станом охорони праці на виробництві здійснюється державний контроль. Контроль цей здійснюють технічні інспектори в яких є при профспілкові комітети.
Технічний інспектор здійснює контроль за визначним виконанням робіт станом виробничої санітарії і дотриманням трудового законодавства, він веде розслідування нещасливих випадків, аварій, і робить по них відповідні заключення, надає допомогу по покращенню охорони праці, на лікуванні, допомагає розробити міроприємства по перевезенню нещасних випадків, він може припинити діяльність виробництв де є порушення Т.Б. За різними виробництвами контроль ведуть органи державного нагляду.
Держгіртехнік - дає дозвіл на ввід і експлуатацію котелень, які працюють під тиском більше 0, 70 атмосфер, резервуарів, що працюють під високим тиском, кранів, машин, що піднімають, переміщують вантажі.
Держгіртехнагляд по газовому господарству - дає дозвіл на експлуатацію газопроводів газорегулюючих пунктів запірної арматури.
Інструкції енергонагляду - здійснює контроль за експлуатацію повітряних і кабельних електропередач і установок.
Заклади санітарно-епідеміологічної служби міністерство охорони здоров'я.
Державна автоінспекція відповідає за стан автомобільного транспорту.
Охорона праці - це система правових соціально-економічних і л кувально-профілактичних заходів і засобів, спрямованих на збереження здоров'я і працездатності людини в процесі праці.
Головною метою охорони праці є створення на кожному робочому місці безпечних умов праці, умов безпечної експлуатації обладнання, зменшення або повна нейтралізація дії шкідливих і небезпечних виробничих факторів на організм людини.
Реклама підприємств масового харчування.
Реклама сучасного підприємства масового харчування - це інформація про місце розташування підприємства, послуги, які надають в ньому, асортимент продукції, що реалізується.
Реклама повинна сприяти створенню позитивної думки про підприємство з метою залучення відвідувачів.
Для реклами підприємства масового харчування застосовують різні засоби: вивіски і вітрини, плакати, транспаранти і панно, газети, радіо і телебачення. Реклама підприємства завжди починається з його зовнішнього оформлення, яке повинно бути індивідуальним для кожного підприємства, гармонійно вписуватися в екстер'єр, виконувати інформаційну, естетичну і рекламну функцію.
Вивіска - важливий елемент вуличної реклами. її розміщують вертикально або горизонтально фасаді будівлі, або в площині, перпендикулярній до нього так, щоб вона читалася, привертала увагу перехожих, ознайомлювала їх з типом підприємства, його спеціалізацією, режимом роботи. Часто застосовують світлові й газосвітні вивіски, які ефективні у вечері.
Вітрина - це вікна підприємства, які є важливим джерелом рекламної інформації пор тематичну спрямованість підприємства , асортимент напоїв, закусок, десертів, послуги, які надаються в ньому, його спеціалізацію. На віконному склі розміщують прозорі кольорові фотоплівки з різними малюнками і фотографіями, що відбивають індивідуальні особливості підприємства, виставляють рекламні панно, декорації. Як доповнення до оформлення вітрини застосовують квіти, різні рослини. Віконні вітрини повинні доповнювати вивіски і становити їх, викликати бажання відвідати це підприємство.
Панно, транспаранти розміщують поблизу підприємства, а інколи, і при вході в нього. Відомості про послуги та асортимент продукції підприємства, яке відкрилося недавно, подаються більш докладно.
Плакати містять дані про розташовування підприємства, режим його роботи, асортимент продукції, форму обслуговування, послуги. Рекламний текст плаката повинен бути лаконічним, складатися з двох - трьох фраз, написаних великим і яскравим шрифтом. Рекламні плакати вимірюють уздовж автостради, вони повинні прочитуватися з вікон транспорту, що рухається.
Інформація про підприємство при використанні радіореклами повинна бути конкретною (3- 4хв) і переконливою. Цікаву рекламу можна організувати по телебаченню.
Серед засобів внутрішньої реклами велике значення мають

 
 

Цікаве

Загрузка...