WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проектування інтер’єру двокімнатної квартири - Дипломна робота

Проектування інтер’єру двокімнатної квартири - Дипломна робота

частин та виділення в приміщенні функціональних зон, вона виготовляється із більш легких матеріалів. її монтаж не тягне за собою розподіл нагрузок в конструкції будинку. Стіни розділяють на монолітні, мало-і крупноблочні, панельні і щитові, каркасні, збірні (зрубові і брусові), комбіновані.
2.2 Деревина - найкращий будівельний матеріал
Головним будівельним матеріалом для мансарди будинку може використовуватись натуральна деревина або листовий матеріал на дерев'яній основі. На основі будівельних матеріалів з дерева будуються дерев'яні конструкції , а також при будівництві використовуються інші листові матеріали на основі гіпсу, різноманітних плівок, утеплювачів та звукоізоляційних матеріалів. Натуральне дерево включає всі пиломатеріали добуті при розпилюванні цілої колоди дерева. Вони не піддаються додатковій обробці. До них відносяться колоди, брус, дошки, рейки та планки.
Зазвичай використовується пиломатеріал із хвойних порід деревини: сосни, смереки, ялини. Деревина для виготовлення стін має відповідати певним вимогам у відповідності до будівельних норм. Деревина поділяється а своїми властивостями на певні сорти. їх класифікація відповідає показникам, які відображають такі властивості, як реакція на розтяг , тиск, вигин, скручування під вагою. Пиломатеріали, переважаючий по своїх показниках звичайні нормативи, називають дерев'яним масивом. Він вирізняється тим, що має високу ступінь гарантії, відповідаючи таким критеріям як вологість деревини, вид розпилювання, якість обробки поверхні, врахування розмірів і допустима кількість сучків та тріщин. Основною властивістю деревини є вологість, яка повинна складати не більше 15 + 3 %, при правильному використанні такого масиву виключається поява дерев'яного грибка, Зводиться до мінімуму деформація і розтріскування масиву. Стандартні поперечні прорізи будівельного масиву полегшують розмітку і складання, а також здешевлює будівництво. При побудові конструкції великих розмірів застосовують клеєний брус, який складається із склеєних один з одним, добре висушених і виструганих дощок.
Будівельні матеріали з дерева - це склеєні або спресовані листи із дерев'яної стружки, волокон різної форми. Крупно форматні листові матеріали широко застосовуються при будівництві великих площ. Основу цих листів утворюють розпилені дерев'яні частинки, утворені за допомогою найновіших технологій в однорідну масу та склеєні під тиском. Листові будівельні матеріали на дерев'яній основі виготовляються як у відповідності з певними стандартами, так і за спеціальними будівельними нормами. Вони використовуються для облицювання, обшивки, опалубки дахів,
виготовлення підлоги. Дерево - стружкова плита (ДСП) - один з найбільш поширених будівельних матеріалів, який вирізняється довговічністю. Використовується в меблевій промисловості так і в будівництві. Основу ДСП складають розпилені частинки деревини, після змішування з спеціальними зв'язуючими компонентами, вони перетворюються в однорідну масу, яка пресується в листи різної товщини. Найбільшою перевагою ДСП являється - ненаправлені з'єднані дерев'яні частинки, що виключає деформацію матеріалу.
Дерево - волокниста плита (ДВП) - виготовляється із дерев'яних волокон із зв'язуючою сумішшю або без неї. Матеріалом для отримання волокон є дерев'яні відходи. їх змішують з водою і зв'язуючою сумішшю в однорідну масу. Для отримання плит більшої чи меншої твердості застосовують різноманітні преси. Плити більшої і середньої плотності незамінні для внутрішньої та зовнішньої обшивки стін та виготовлення підлоги. Плити меншої плотності використовуються в якості утеплювача. Фанера має деякі відмінні від дерева характеристики - це листовий матеріал із склеєних між собою трьох і більше тонких листів лущеного шпону або тонкої литої стружки, здобутої шляхом зрізу з цілої колоди. Товщина одного слою може коливатися від 0.5 до 8 мм, потім шари склеюються під тиском перпендикулярно один до одного. В залежності від структури середнього шару розрізняють фанерну та столярну плити. Якщо перша складається тільки з тонкого шпону то серцевина столярної плити - із дерев'яних планок шириною 24 мм або литої стружки, поставленої на ребро. Столярна плита не знаходить застосування в будівництві. Будівельна фанерна плита, навпаки, часто використовується при виготовленні несучих будівельних конструкцій, а також як обшивка стін або опалубка для даху. Вона значно міцніша і може витримувати більші навантаження, ніж інші будівельні матеріали з дерева.
Плита з виразним напрямом стружки з'явилася недавно і користується всебільшим попитом в будівництві. При її виготовленні досить крупна стружка складається спеціальним розпилюючим агрегатом в заданому напрямку причому стружка зовнішнього шару ставиться перпендикулярно середньому і склеюється під тиском, що сприяє міцності цього матеріалу. Володіючи хорошими механічними властивостями і еластичністю, плита більш схожа на фанеру ніж на ДСП. Плити застосовують дляобшивки дерев'яних будівель, настилки підлоги і опалубки дахів. Декоративна поверхня плити дозволяє використовувати її також в меблевій промисловості : при будівництві павільйонів. Слоєний шпон складається з декількох шарів шпону хвойних порід деревини. На відміну від фанери волокна різних шарів позмішуються не поперечно один до одного, а паралельно. Цей матеріал виготовляють у виді плит чи брусів.
Сучасний будинок повинен дарувати людині приємну атмосферу, відчуття комфорту і тепла, бути одночасно простим і надійним. Для цього натуральна деревина найбільш відповідний матеріал. Вміло використаний він буквально випромінює світло і прикрашає інтер'єр своєю унікальною фактурою. Люди, повсякденно піддаються різним стресам на роботі , в побуті і хочуть в своєму будиночку відпочити і набратися свіжих сил. Тому так важливий серйозний підхід до вибору свого житла, не важливо це дачний будинок чи котедж, на жаль, не завжди проектанти і будівничі розуміють всю відповідальність перед замовником, тому , що має велике значення не тільки якість виконаних робіт, але й необхідність задоволення всіх побажань і вимог замовника, висловлених ним спочатку.
Аборигени з тихоокеанських островів ніколи не зможуть зрозуміти чому населення великих міст платять на стільки великі суми за опорядження своєї ванної кімнати, створюючи для себе такий собі оазис для усамітнення та відпочинку. По тій же причині завжди бажана сауна, сучасні архітектори та дизайнери пропонують різноманітні вирішення для створення для сприятливої атмосфери в житлі. Але в багатьох зустрічаються алергічні реакції , які заставляють вважати, що використання деяких штучних будівельних і облицьовочних матеріалів призводить до фізичного та психологічного дискомфорту. На наше самопочуття можуть впливати самі незначні фактори, наприклад , навіть якщо погано відчиняються вхідні двері. Якщо перед тим як перетупити поріг будинку, у вас виникнуть проблеми з дверми то з впевненістю можна сказати ви ввійдете в дім не з найкращим настроєм. Для цього при облаштуванні будинку замовник повинен йти на компроміс, щоб запобігти негативним наслідкам.
З облаштування сучасного інтер'єру поступово почала зникати комплексно вмонтовані меблі, кімнатні гарнітури, доповнюючі єдиний інтер'єр. їхнє місце почали займати меблі із самих

 
 

Цікаве

Загрузка...