WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проектування інтер’єру двокімнатної квартири - Дипломна робота

Проектування інтер’єру двокімнатної квартири - Дипломна робота

класицизму французького. В Австрії і Угорщині стиль цопф прийшов на зміну віденському буржуазному рококо Марії Терезії, досяг розквіту в роки правління Иосифа П (1780- 1790). У Відні цопф називають і "стилем Иосифа II*. На віденські меблі мав дуже великий вплив відфільтрований в Німеччині англійський класицизм.
Віденські меблі не втратили свого значення і в період стиля цопф, а, навпаки, ще більше зросла їх популярність і, крім того, особливо на початку XIX ст. віденські меблі виготовляються з винятковою точністю, в їх опорядженні, декорі є запозичена від французьких взірців краса і елегантність. Предмети часто оздоблюються тонко карбованою бронзою, але в основному у вигляді деталей лицьової фурнітури. Меблі виготовляють переважно з масиву, поверхні членуються рамками низького рельєфу. Проте ще широко застосовується традиційне облицювання меблів з інкрустуванням шашковим орнаментом.
Характерними взірцями меблів того періоду були великі дводверні шафи з слідами барочних елементів (мал. 45, в) і строгі за силуетами комоди з рамочним оформленням ящиків (мал. 45, г, і). В окремих випадках масивні двері шаф і передні стінки ящиків комодів із чисто декоративних міркувань оздоблювались різьбленими рамками.
Ліжка виготовлялись без балдахінів, прості за формою і з різьбленим декором (мал. 45, з). Простими за конструкцією і оздобленням були меблі для сидіння; спинки виготовлялись як м'якими, так і ажурними (мал. 45, д, є, ж); прямі, звужені донизу ніжки були або гладкими (мал. 45, д), або оброблювались канеморами (мал. 45, є, і) і різьбою низького рельєфу (мал. 45, є). Невеликі письмові і туалетні столи дуже скромно прикрашались інкрустацією (мал. 45,б).
В інтер'єрі стилю цопф простота і строгість форм компенсувались витонченістю ліній і кольорових поєднань. Рисунок і колір шпалер, занавісок і оббивки меблів гармонійно поєднувались.
13.Основні вимоги до будівлі.
1.)функціональної доцільності, тобто квартира повинна цілком відповідати тому процесу, для якого вона призначена (зручність проживання, праці, відпочинку і т. д.);
2) технічної доцільності, тобто квартира повинна надійно захищати людей від зовнішніх впливів (низьких чи високих температур, опадів, вітру), бути міцним і стійкої, тобто витримувати різні навантаження, і довговічним, зберігаючи нормальні експлуатаційні якості в часі;
3) архітектурно-художньої виразності, тобто квартира повинна бути привабливим по своєму зовнішній (екстер'єрі) і внутрішньому (інтер'єру) виду, сприятливо впливати на психологічний стан і свідомість людей;
4) економічної доцільності, що передбачає найбільш оптимальні для даного виду витрати праці, засобів і часу на його зведення. При цьому необхідно також поряд з одноразовими витратами на будівництво враховувати і витрати, зв'язані з експлуатацією будинку.
Дозвіл на будівництво надається на підставі комплексного висновку щодо відповідності запропонованого будівництва містобудівній документації, державним будівельним нормам, місцевим правилам забудови. Комплексний висновок і проект рішення про дозвіл на будівництво готуються спеціально уповноваженим органом з питань містобудування та архітектури. Проте він не дає право на початок виконання будівельних робіт без одержання відповідного дозволу місцевої інспекції державного архітектурно-будівельного контролю. У разі, якщо фізична особа не розпочала будівельні роботи протягом двох років від дня отримання дозволу на будівництво, цей дозвіл втрачає чинність.
Фізичні особи, які отримали дозвіл на будівництво об'єкта, отримують вихідні дані на розробку проекту цього об'єкта.
Проектна документація на будівництво розробляється згідно з вихідними даними на проектування. Порядок розроблення і затвердження проектної документації на будівництво встановлюється спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань архітектури та містобудування.
Дозвіл на виконання будівельних робіт надається на підставі: заяви забудовника (замовника); документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою; рішення виконавчого органу відповідної зади або місцевої державної адміністрації про дозвіл на будівництво об'єкта; проектної документації, погодженої місцевими органами у справах містобудування і архітектури; зобов'язання виконавця робіт, якщо будівництво здійснюється підрядним способом. Даний дозвіл є документом, що засвідчує право забудовника та підрядника на виконання будівельних робіт, підключення об'єкта будівництва до інженерних мереж і споруд, видачу ордерів на проведення земляних робіт. Завершене будівництво підлягає прийняттю в експлуатацію. Після цього необхідно провести державну реєстрацію зведеного об'єкта, яка здійснюється в органах БТІ.
РОЗДІЛ ІІ. БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ
2.1 Цегла
Впродовж багатьох тисячоліть цегла мабуть без перебільшення, найбільш поширений будівельний матеріал. Між іншим зараз цеглою називають вироби, різноманітні по складу сировинної суміші, технології виробництва, а також форми. Керамічна цегла. Традиційно під цеглою розуміють брусок, виготовлений із глини. Простоявши багато століть церкви, собори, стіни і вежі Кремля, по сьогоднішній день дивують своєю красою і монументальністю, виготовлені саме з керамічної цегли. Крім неповторного зовнішнього вигляду міцності та довговічності до переваг такої цегли можна віднести вогнестійкість, високу звуконепроникність, здатність зберігати тепло та вирівнювати різницю температур, не вбирати в себе шкідливі з оточуючого середовища (в т. ч.радіацію). За способом виготовлення розрізняють цеглу пластичного формування або напівсухого пресування, в першому випадку підготовлена сировинна суміш формується есктрудером, потім сушиться в камері та обпалюється в печі як правило при температурі від А50 до 1000 градусів за С ( Окремі типи виробів вище 1000 градусів). В другому випадку змочену глину-сирець формують пресом під тиском, після чого не відправляють в сушильну камеру , а відразу в піч. Технологія виготовлення обмежує сферу застосування цегли напівсухого пресування. Вона має високе водопоглинання, тому її не можна використовувати до ..нульового" циклу ( фундаменти, цоколі, паркани) та у вологих приміщеннях. Разом з тим вона виходить достатньо гладкою та рівною, так що вповні підходить для внутрішніх перегородок будівлі.
Будівельна цегла. За призначенням будівельна цегла поділяється (на рядову, облицювальну та спеціальну). Будівельна служить для будівництва несучих стін та перегородок, які в подальшому облицьовуються, штукатуряться, фарбуються. Оскільки така цегла прихована декоративним шаром, вимоги державного стандарту до його до її зовнішнього вигляду мінімальні. Лицьова поверхня такої цегли може бути грубувата, шерехувата і не мати однорідного кольору, допускається криволінійність, відколення до 10 мм (не більше 3 на виріб) Важливо, щоб несуча властивість цегли була достатньою, для кращого щеплення з розчином. Бокові ребра можуть бути рифленими.
Облицювальна цегла призначена для облицювання фасадів та інтер'єрів.
По Держстандарту в ній не допускаються тріщини, відколення, вапнякові домішки, плями, і інші дефекти. Для вибору облицювальної цегли треба особливо уважно слідкувати, щоб близько до її поверхні чи на ній не було клубко -

 
 

Цікаве

Загрузка...